Piąty tom Parakiss'u

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sie 18, 2004 9:13 pm

Lina czemu to powiedziałaś ? Teraz bede zachodzić w głowę nad zakończeniem.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 9:20 pm

Sorka Madoka wymskneło mi się.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt sie 20, 2004 9:44 am

Piąty.... i niestety ostatni tomik Parakissu jest już wreszcie do nabycia. Oczywiście w Komiksiarni

silv
Status: Offline

Post autor: silv » pt sie 20, 2004 5:57 pm

w empiku we wroclawiu juz jest :) i zakonczenie rzeczywiscie jest smutne tj nie tak w 100% to raczej taki troche smutny happy end
yukari wychodzi za maz za hiro tylko to takie... takie smutne

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt sie 20, 2004 10:34 pm

Dlaczego od razu smutny ? ParaKiss okazał się dla wszystkim bardzo ważnym epizodem, dzięki któremu wszyscy znaleźli swoją własną drogę.
Ale niczym więcej.

Z Georgem się Yukari nie udało, ale oni obydwoje mieli zbyt odmienne charaktery, żeby to mogło wypalić. On nie potrafi dać dziewczynie poczucia stablizacji, pewności , że jest dla niego ta jedyną... Ona wymaga wiecej niż może dostać... I dobrze, że ich drogi się rozeszły.
Jednak Yukari z tej znajomości wyniosła tą wspaniałą lekcję dzieki której mogła iść przez życie z podniesioną głową. I to dało jej więcej szczęścia niz nieudany związek
.

Madi
Status: Offline

Post autor: Madi » sob sie 21, 2004 9:08 pm

Ekhem.. Czy możan poprosić moderatora o pomniejszenie spoilera podanego przez silv? Ja niestety zobaczyłam ( tomiku jeszcze nie mam :( ) , ale może inni się tego wystrzegą.

madziaaaaaaa
Status: Offline

Post autor: madziaaaaaaa » pn sie 23, 2004 6:25 pm

Krzych Ayanami pisze:Dlaczego od razu smutny ? ParaKiss okazał się dla wszystkim bardzo ważnym epizodem, dzięki któremu wszyscy znaleźli swoją własną drogę.
Ale niczym więcej.

Z Georgem się Yukari nie udało, ale oni obydwoje mieli zbyt odmienne charaktery, żeby to mogło wypalić. On nie potrafi dać dziewczynie poczucia stablizacji, pewności , że jest dla niego ta jedyną... Ona wymaga wiecej niż może dostać... I dobrze, że ich drogi się rozeszły.
Jednak Yukari z tej znajomości wyniosła tą wspaniałą lekcję dzieki której mogła iść przez życie z podniesioną głową. I to dało jej więcej szczęścia niz nieudany związek
.
nie mówcie co tam jest gdyż jeszcze nie zajrzałam do Empiku i nie kupiłam jeszcze... no ale będę przygotowana... chusteczki w łapę i czytamy ;)

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » pn sie 23, 2004 6:56 pm

Ja dzisiaj przeczytałam... =( o nie! to się nie może tak skończyć! nnie pozwalam!!!

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sie 23, 2004 8:28 pm

przeczytałam 5 tomik i bardzo smutny i ja też nie chcę żeby się tak skończyło.SZkoda że nie pokazano Miwako jej dziecka i Georga jestem ciekawa czy nadal byłby taki przystojny i czy ma dziewczynę lub chłopaka i wogóle co tam u Isabeli. A ten tomik taki smutny :cry:
Ostatnio zmieniony czw sie 26, 2004 5:03 pm przez Lina, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 24, 2004 2:21 am

a ja byłem i tomik nabyłem
choć jeszcze za niego nie zapłaciłem
jeszcze go nie przeczytałem
bo za dużo animców oglądałem

snow: bababa :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt sie 24, 2004 10:22 pm

Nabyłam, przeczytałam... zakończenie mi się bardzo podoba :] i wcale nie wydaje mi się aż tak strasznie smutne :roll: ...[jakoś mało wrażliwa widać jestem :( ] , ale jest jedno ALE... tyle, ze o tym później ;).

madziaaaaaaa
Status: Offline

Post autor: madziaaaaaaa » wt sie 24, 2004 11:11 pm

Lina pisze:przeczytałam 5 tomik i bardzo smutny i ja też nie chcę żeby się tak skończyło.SZkoda że nie pokazano Miwako jej dziecka i Georga jestem ciekawa czy nadal byłby taki przystojny i czy ma dziewczynę lub chłopaka i wogóle co tam u Isabeli. A ten tomik taki smutny :cry:
ahh czemu to napisałaś jutro idę do Empiku i już wiem w całości czego się spodziewać... ahhh

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr sie 25, 2004 12:40 pm

zakończenie tego tomiku faktycznie jest smutne SPOILERmyślałem że Yukari zostanie jednak z tym DżordżemKONIEC SPOILERA a tu taka niespodzianka SPOILERże jednak wychodzi za TokumoriegoKONIEC SPOILERA

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sie 25, 2004 4:12 pm

W końcu dorwałam dziś piąty tomik :D ( ale szczecińśki empik ma za takie opóźnienie u mnie kreche :x ) . Jak dla mnie to to zakończenie nie było aż takie smutne. Tomik w paru momentach był smutny , ale samo zakończenie nie tak bardzo.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Blania
Status: Offline

Post autor: Blania » śr sie 25, 2004 8:03 pm

dla mnie zakonczenie takze nie jest smutne ... moze troszke sie zawiodlam .. ale i tak wogole szczeze mowiac wole dzordza
na poczatku byli fajna para a pod koniec zrobili sie ... glupkowato "papciowaci " (niektozy wiedza dokladnie o co chodzi jesli byli kiedys w " zwiazku " z papciowatym czlowiekiem ... koszmarrrr)

tak ze zakonczenie z dzordzem nie bylo by satysfakcjonujace dla mnie...

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » śr sie 25, 2004 9:14 pm

papciowety to dla mnie nowe pojęcie. Może mi je ktos wytłumaczyć?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sie 25, 2004 9:49 pm

PK #5 mi się bardzo podobało, manga zyskała znów w moich oczach :D

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » śr sie 25, 2004 10:18 pm

Paradise Kiss 5 był dla mnie miłym zaskoczeniem,wiedziałam od 2 tomu,ze George i Yukari nie beda razem :twisted: wtedy byłam zła,uwarzałam,że to bez sensu,ale po przeczytaniu ostatniego tomu...znalazłam wreszcie ukryte przesłanie tej mangi,którego sie nie spodziewałam :wink:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sie 26, 2004 7:43 am

Dobrze że przeczytałam tomik drugi raz wieczorem SPOILERbo za pierwszym razem przegapiłam scene z Georgem i Isabelą na statkuKONIEC SPOILERA
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sie 26, 2004 2:34 pm

dziekuje za te wszystkie sliczne,nieoznakowane spoilery :x
dem,ja moj tomik zamowilam przez neta,teraz siedze w oknie i wypatruje listonoszki,jak wrzuci mi snoof avizo to wsiade w auto i spuszcze jej powietrze z opon :x no co,poczte mam jakies 6km od siebie :roll: i to w takiej dzielnicy,ze bez bejsbola nie wychodz :x

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości