Piąty tom Parakiss'u

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 01, 2004 11:02 am

sorki za podwojnego posta^^"
wkoncu dorwalam ostatni tomik.w ogole dla mnie nie ma tam smutnego zakonczenia!!!bylo takie...paradajsowate :D
SPOILER!!!![size=0]szkoda tylko,ze niepokazali calej resztuy jak wygladaja jako dorosli,Dzordziego chociaz mogli!!!:P[/size]END SPOILER!!!!

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt wrz 03, 2004 1:56 pm

Ale zaskoczył mnie koniec PK, myślałam że się inaczej skończy. Szkoda tylko że nie pokazali jak wyglądało to spotkanie Yukari z pozostałymi osobami z paczki.

Thea
Status: Offline

Post autor: Thea » wt wrz 07, 2004 10:48 pm

Dla mnie PK to najbardziej realistyczna manga jaka czytalam... Zycie nie jest rajem, zadko kiedy konczy sie Happy End'em, tak musialo byc... pozostal bagaz doswiadczenie, paru dziwnych przyjaciol i naprawde mile wspomnienia

B
Status: Offline

Post autor: B » wt wrz 14, 2004 11:45 pm

idealne zakończenie. które przewidywałam od trzeciego tomu.

solanist
Status: Offline

Post autor: solanist » śr wrz 15, 2004 9:49 pm

Ja dziś sobie kupiłam 2 pierwsze mangi.właśnie PK5 i evangeliona.W PK zakończenie jest nawet fajne.Ale evangelion fajniejszy :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw wrz 16, 2004 4:37 pm

Solanist jak ci się podobał PK to zakup sobie wcześniejsze tomy. Naprawdę warto :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

sdz
Status: Offline

Post autor: sdz » czw wrz 16, 2004 5:23 pm

Przeczytalam cale PK i jakos to zakonczenie nie zaskoczylo jednak chcialabym zobaczyc ten musical

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » pt wrz 24, 2004 7:10 pm

A ja bym kciała zobaczyć stroje z musicalu...

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt wrz 24, 2004 8:49 pm

Zakonczenie... Moze rzeczywiscie smutne, ale nie wyobrazam sobie innego. I w zasadzie skonczylo sie tak jak chcialam. Czyli powiinam byc zadowolona. Ale tak jakos nie do konca jestem... Chyba zwycieza przyzwyczajenie do schematu...

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » czw wrz 30, 2004 6:53 pm

Mi się nie podoba to zakończenie. Nie kciałam żeby C została z G ale i tak jest źle. Ja jakoś mogę sobie wyobrazić inne zakończenie. I dlatego jest tak głupio =(...

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob sty 08, 2005 11:45 pm

Spotkałam się z wieloma nieprzychylnymi opiniami na temat zakończenia PK, jednak mi się ono jak najbardziej podobało^^ Dokładnie w stylu tych bohaterów :)

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » czw sie 04, 2005 11:09 pm

Mi się bardzo podobało zakończenie takie nie standartowe oczywiście pozostał pewien niedosyt jestem zbyt przyzwyczajona to happy end'ów.Zakończenie w sumie szcześliwe ale nie dokońca typowe dla Yazawy.

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn lut 20, 2006 9:18 pm

Zakonczenie... Moze rzeczywiscie smutne, ale nie wyobrazam sobie innego. I w zasadzie skonczylo sie tak jak chcialam. Czyli powiinam byc zadowolona. Ale tak jakos nie do konca jestem... Chyba zwycieza przyzwyczajenie do schematu...
Tak u mnie to samo... Nie wiem czemu jakoś mi to zakończenie nie leży choć teraz jak już od przeczytania tej mangi minęło (w moim życiu) trochę czasu to jakoś sie do niego przyzwyczaiłam i zaczęło mi sie podobać :) . Choć wciąż pamiętam pewne uczucie "zawodu" (używam tego określenia z braku lepszego słowa) po skończeniu tej mangi.
Kiedy ja ją czytałam to było już po wydaniu wszystkich pięciu tomów, więc miałam wtedy cało nocny maraton :lol: .
Jedno jest pewne ta manga wywarła na mnie duże wrażenie, a zakończyła się dość niestandardowo, co tylko pogłębiło efekt :D .

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » sob lut 25, 2006 5:45 pm

Mnie taam zakończenie se podobało, chociaż byłam troche zawiedziona i jakoś tak smutno mi było (prawie sie popłakałam). Teraz też jak wracam do zakończenia smutno mi się robi chociaż mangę skończyłam czytac jakoś we wrześniu 2005.

AMiwako
Status: Offline

Post autor: AMiwako » sob gru 08, 2007 8:36 pm

A ja skończyłam przed chwila i właśnie rycze... Czy nie wiadomo Wam czy będzie jakiś dalszy ciąg??? :(

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » wt lut 26, 2008 6:33 pm

zgadzam się z AMiwako tez ciągle ryczałam jak skończyło sie PK !!

Freya
Status: Offline

Post autor: Freya » wt lut 26, 2008 9:36 pm

5 tom PK jest dobry, przynajmniej nie ma wciąż "i żyli długo i szczęśliwie". Takie jest życie, anime od tego także się nie różni, choć manga jest o wiele lepsza. :mrafroamerykanin:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości