Miłosne wątki w Paradisse Kiss

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Darla
Status: Offline

Miłosne wątki w Paradisse Kiss

Post autor: Darla » czw maja 06, 2004 7:17 pm

Czytając tą mange nie wiem czy się śmiać czy płakać. Są tam takie skoki klimatu że wątki miłosne nie przypominają typowych telenowel

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » czw maja 06, 2004 7:56 pm

Heheheh, to prawda. Ale czy wątek miłosny z Dżordżim w roli głównej może być typowy? :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw maja 06, 2004 10:58 pm

z ktorymkolwiek z nich!!wszyscy sa tam niesamowicie "nietypowi",nie sa schematyczni i to jest w nich takie pociagajace,a Dzordzi to juz w ogole *.*

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » pt maja 07, 2004 7:43 am

Masz racje Sheril, oni wszyscy nie są schematyczni. Ale jeżeli chodzi o Arashiego i Miwako to mimo tego że (obiektywnie patrząc) oboje mają cechy, które mogą wykończyć każdy związek (on: krzykacz i zazdrośnik, ona: to się śmieje na maksa, to znów płacze - W REALU TO BYŁOBY NIE DO WYTRZYMANIA) - to jednak między nimi jest prawdziwa miłość. To widać. Natomiast Dżordżi i Yukari.... Zastanawiam się, czy to nie jest tylko fascynacja o BARDZO fizycznym podłożu. Taki gorący romans, co zostawia miłe wspomnienia i już... Nie wiem, ale po tej mandze można się wszystkiego spodziewać :wink:

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » sob maja 08, 2004 1:37 pm

Zastanawiam się czy Yukari i George (czy jak go się tam pisze) będą dalej razem.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob maja 08, 2004 1:50 pm

Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedz w nastepnym tomie. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » sob maja 08, 2004 2:00 pm

No tak ale mi się wydaje że George czasami jest dziwny ale nie na ten ich sposób tylko na inny on raczej zbyt się nie angażuje w związki.

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob maja 08, 2004 5:20 pm

A mi się właśnie wydaje, że on ją kocha - tylko okazuje to na swój dziwaczny sposób. To tylko westia gustu, czy to Yukari odpowiad... Więc o ile Georga ubóstwiam, to nie jestem pewna, czy chciałabym takiego chłopa, gdybym była na jej miejscu....

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » sob maja 08, 2004 9:12 pm

Yumegari pisze:A mi się właśnie wydaje, że on ją kocha - tylko okazuje to na swój dziwaczny sposób. To tylko westia gustu, czy to Yukari odpowiad... Więc o ile Georga ubóstwiam, to nie jestem pewna, czy chciałabym takiego chłopa, gdybym była na jej miejscu....
Całkiem możliwe wkońcu chłopacy okazują swoje uczucia troche inaczej niż my :)

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » ndz maja 09, 2004 10:54 am

Jeżeli Dżordżi naprawdę kocha Yukari, to okazuje swoje uczucia nie tylko inaczej niż my, ale w ogóle INACZEJ niż cały świat, hehhe :wink: Ale w sumie chciałabym, żeby byli razem - chociaż na razie trochę im nie wychodzi.... Zresztą jeszcze dwa tomy zostały i wszystko przed nimi!

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz maja 09, 2004 3:07 pm

Może nie inaczej niż cały świat, bo pewnie jest pare osobników naszego gatunku,którzy maja do tego podobne podejście ;). Co do tego, ze to nietypowa parka to się zgadzam... widać jakaś odmianamusi być. A czy będą razem? Czas pokarze...

Slayer
Status: Offline

...

Post autor: Slayer » ndz sie 15, 2004 8:56 am

Osobiście chce zeby sie w 5iatce rozeszli") nie wiem czemu ale fajnie by było skonczyc pk w taki sposób:P

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Re: ...

Post autor: Lina » ndz sie 15, 2004 12:01 pm

Slayer pisze:Osobiście chce zeby sie w 5iatce rozeszli") nie wiem czemu ale fajnie by było skonczyc pk w taki sposób:P
Ja bym wolała,żeby się nie rozchodzili,ale wydaje mi się,że Dżordż Yukari rzuci. Bo ich związek nie ma przyszłości. Yukari powinna być z Hiro,bo on przecież tak się o nią martwi.

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » ndz sie 15, 2004 4:34 pm

Mi też się coś zdaje, że to się rozleci. Pozatym Georg ma lajtowe podejście do większości spraw co Caroline doprowadza do szału. To się kupy czy tak czy inaczej zbyt długo nie utrzyma. Bo ile można wytrzymać z partnerem którego się nie rozumie? Rok, dwa, trzy? A potem to się wypali. Albo jeśli nawet będą razem mieszkać to monotonia życia ich też rozłączy bo zaczną wychodzić rzeczy które do tej pory były nie zauważalne. idt.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn sie 16, 2004 10:25 am

Mi się wydaje że jeżeli Yukari zostanie z Georgem to czeka ją taki sam los jak jego matkę , Yukino. Choć ja wolałabym żeby ta para była ze sobą to mam nieodparte wrażenie że jednak tak nie będzie . Ale zobaczymy , autorka lubi zaskakiwać i nie sposób przewidziećjej toku rozumowania. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Slayer
Status: Offline

......

Post autor: Slayer » pn sie 16, 2004 11:43 am

No juz jest 5iątka:P ihhi(: no zobaczymy co sie stanie wiecie Hiro powinnien być z Caroline (: by sie o nia troszczył i dbał...

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » pn sie 16, 2004 8:21 pm

Cholepcia a ja zamówiłam w prenumeracie a w środe wyjeżdżam do Częstochowy! mhm to przeczytam dopiero w ponniedziałek jak wróce. albo nie przeczytam w niedziele w nocy od razu po powrocie. :lol: no chyba że wróce po północy to będzie jednak w niedziele w nocy :D

(kto porymóje ze mną? :))

Slayer
Status: Offline

.....

Post autor: Slayer » wt sie 17, 2004 3:37 pm

Ta jo jo jo!:P ! a tak serio to podobno po pk5 ślad zaginoł!...

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz lis 25, 2007 10:37 pm

No właśnie tom 5 dość nietypowo się zakończył.Mam nadzieje , że autorka nas zaskoczy i napisze chociasz jeszcze jeden tomik PK!!! [-o< :)

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » pn lis 26, 2007 4:29 pm

W to bym raczej wątpiła... Historia wydaje się zakończona i wg mnie nie powinno się jej ciągnąc na siłę, niech lepiej kończy Nanę, albo zacznie cos nowego xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości