ParaKiss tom3

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn mar 29, 2004 1:30 pm

mmm... miałam qpić na kamikaze, ale chyba nie wytrzymam :roll: ...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 29, 2004 1:34 pm

misiaq pisze:mmm... miałam qpić na kamikaze, ale chyba nie wytrzymam :roll: ...
ja tez mialam tak zrobic,ale boje sie ze jednak skusze sie wczesniej...no przeciez JA MUSZE TO MIEC!!!<demoniczny smiech> :twisted:
jutro pewnie od rana empik bede okupywac albo atut :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn mar 29, 2004 2:29 pm

nyuuu mwahaha mam swój tomik już^^ W rzeczywistości jeszcze lepiej okładka się prezentuje :D Tomik wygląda naprawdę świetnie :) Dziś wieczorem kolejny seansik z PK :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn mar 29, 2004 3:28 pm

Ja też już mam. XD Od rana, czytałam po drodze do szkoły, w szkole, po drodze do domu; ostatnie 10 stron przetrawiłam już na własnej kanapie. ;)
Nie chcę spojlerować, powiem na razie tyle, że ten tom podoba mi się bardziej od drugiego, a sama końcówka ma fantastyczny nastrój. Średnio radosny, ale taki... fajny. :]

if

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » pn mar 29, 2004 3:39 pm

Nyo, nie mogę się doczekać. :D Jak tylko będzie w sklepiku JPF to od razu zamówię :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn mar 29, 2004 4:21 pm

Ja poczekam aż pojawi sie w sklepie internetowym Merlin. Wtedy kupię. Dzisiaj byłem w dwóch miejscach w których zaopatruję się w mangę, ale ParaKissu nie widziałem.
A strasznie mnie ciekawi ciąg dalszy historii...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn mar 29, 2004 5:09 pm

A ja nigdzie nie widziałam dzisiaj :( Ale jutro znowu ide na łowy :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn mar 29, 2004 6:36 pm

Kya.... wymiękłam :]. Powiem Wam tyle.... MIOOOOODNE tomisko. Autork mnie trochę zaskoczyła, ale to juz inna spilerowa bajka. Btw; okładeczka prezentuje się jednak świetnie :D .

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt mar 30, 2004 9:33 am

Ja swój tomik mam od wczoraj i bardzo mi sie podoba. I mnie również autorka zaskoczyla z... Teraz wiem dlaczego ta manga jest od 15 lat.

DemonKira
Status: Offline

Post autor: DemonKira » wt mar 30, 2004 12:18 pm

Ten tomik mnie rozwalił :shock:
Na zmiane sie brechtałam z wypowiedzi Georga i siedziałam tak :oops: :twisted: i znów mamy wredne zakończenie SPOILER ( ciekawe czy matka Yukari sie zgodzi podpisac ten jej kontrakt? ) /SPOILER
A kolor tomiku wręcz wspaniale pasuje do dwóch pozostałych :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt mar 30, 2004 6:30 pm

Heh , dobrze że juz dziś był ten tomik w Empiku bo bym chyba nie wytrzymała. Po przeczytaniu doszłam do paru ciekawych wniosków , których narazie nie napisze bo nie chce psuc lektury osobom które jescze nie zdążyły tomiku zakupić
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt mar 30, 2004 7:58 pm

Ja chyba sobie poczekam i kupię ten tomik razem z poprzednim na Kamikaze - to już niedługo.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt mar 30, 2004 8:33 pm

Takashi pisze:Ja chyba sobie poczekam i kupię ten tomik razem z poprzednim na Kamikaze - to już niedługo.
Pozazdrościć silnej woli :).Powiedzcie czy mi sie tylko wydaje czy rysunki robią się coraz lepsze? //Carrie na poniektórych kadrach wygląda super :), nie wspominając o Miwako (hmm...który to był stage? chyba 2 w tym tomiku... "rysunek wejściowy" do niego mnie rozwalił ^^)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt mar 30, 2004 10:52 pm

a ja mam tomik ale zupełnie nie mam czasu go przeczytać.. dopiero w weekend.. (muszę bika przed wikendem jeszcze poskładać poza tym dużo nauki :|)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 31, 2004 8:55 am

Jakby co, to ParaKiss 3 można też kupić w sklepie internetowym Merlin.

Of koz ja swój egzemplarz zamówiłem :D Teraz pozostało czekanko :cry:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr mar 31, 2004 1:00 pm

Zauważyliście, że papier jest o wiele lepszy niż w poprzednich tomikach.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 31, 2004 2:45 pm

Dzisiaj dorwalam PK.tzn przeczytalam od qmpeli(a kupie sobie na kamikaze,dopiero w pt bede miala pieniazki :| ) [cale szczescie ze sobie kupila,inaczej nie wiem jakbym wytrzymala^^"arigato,K-chan:*].
oczywiscie jestem w szoku,bo juz myslalam,ze moge sie domyslec co bedzie dalej,a tu takie cos :shock:
SPOILER!!!ta manga naprawde jest niesamowita,autorka rooofniesz mnie zszokowala,wprawdzie sie spodziewalam co nieco,ale nie az tak O_O no i coraz bardziej podoba mi sie Arashi,a jeszcze jak mu kosmyki wlosow opadly na czolo,to wygladal bosko,a Dzordzi to juz w ogole^^i nadal nie wiem cemoo uwazacie ze to bufon :? przeciez jest taki koffany,no i ja go na swoj sposob rozumiem,cemoo sie tak zachowuje^^END SPOILER!!

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw kwie 01, 2004 6:16 pm

witam wszystkich,jestem pierwszy raz na tym forum :) wstyd sie przyznac ale jeszce nigdy nie czytalam parakiss,bo mnie jakos kreska odstraszala :? teraz jednak wasze wypowiedzi mnie zachecily,ale 3 tomu nie ma w empiku,gdzie parakiss byl zawsze dostepny :x u was jest tak samo? :shock:

arashi-dono
Status: Offline

Post autor: arashi-dono » czw kwie 01, 2004 7:06 pm

aaa zapomnialam sei zalogowac :) heheh,no to juz nie jestem bezimienna :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw kwie 01, 2004 7:42 pm

to witamy serdecznie^^
a PK moze sie wydawac,ze ma odstraszajaca kreske,ale mi sie ona np.bardzo podoba,jest taka "inna" :]no i PK naprawde warto kupic,to nie jest taka manga do przewidzenia,jest niesamowita,(smialam sie przy niej do rozpuku i prawie ze plakalam).a w szczescinskim empiku widzialam :shock: moze jeszcze do Twojego empiku nie dotarlo?? :wink:

Zablokowany

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość