ParaKiss tom3

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw kwie 01, 2004 7:43 pm

ja swój tomik "sprowadzam" do kiosku gdzie jest odkładany więc mam go zawsze 8)

Co do tomiku nr3 to mi się wydaje że już o tym pisałem (albo forka pomyliłem :lol:) Ogólnie niezły ale poprzeczytaniu Marsa to on wysuną się na pozycję lidera z pośród mang Waneko :) PK #3 jak zwykle zafascynował mnie kreskę, ujęciami niektórymi i fajnymi strojami (choć ja mody nie lubię to i tak mi się podobało, naprawdę :D) Ale moim zdaniem fabuła nieco zwolniła, za mało niespodziewanych zwrotów akcji^^

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt kwie 02, 2004 8:43 am

Tomik jest świetny, ale IMO drugi był ociupinkę lepszy. Nie oznacza to jednak, ze mi się nie podobał! Jestem nim zachwycona.

SPOILER!!!!
Być może scena miłosna była zbyt dokładnie rozrysowana^^"" Rzeczywiście, mozna było jej się spodziewać, ale bez przesady... Nie trzeba już takich szczegółów... A tak poza tym, to Dżordżyk jest w tym tomi naprawdę powalający. I kto mu jeszcze coś zarzuci? (No, może oprócz tej wrodzonej szczerości aż do bólu) Ale Tokumori mnie kompletnie osłabił (pozytywnie). On jest taki kochany... Nie wiem, czy Yukari nie byłoby z nim lepiej niż z Georgem... Jakkolwiek ubóstwiem tego drugiego.

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » pt kwie 02, 2004 9:18 am

a ja nie mogę kupić bo mam zamówione i nadal czekam, zaraz nie wyrobie czytając wasze opinie, gdzie moje PK? :|

arashi-dono
Status: Offline

Post autor: arashi-dono » pt kwie 02, 2004 3:47 pm

dla mnie mars takze jest manga nr.1,ale kto wie czy parakiss nie zajmie jego miejsca :) niech ja go tylko dorwe :twisted: jeszcze raz zajrze do empiku,ale moja cierpliwosc sie konczy...bo sa tam wszystkie mangi,i garou chan i hina love itd.a parakiss dwojka tez bylo...a moze juz trojke wykupili? :shock: nie chce mi sie w to iwerzyc...jeszce pare dni i zamowie w sklepiku waneko :wink:

Luneeen
Status: Offline

Post autor: Luneeen » pn kwie 05, 2004 10:23 pm

Ja ParaKiss 3 dostalam poczta.Przeczytalam od razu.I mi sie spodobalo--->jak zwykle zreszta ta manga.
Z jednej strony troche sie przerazilam...Moj chlopak jest strasznie podobny do George'a.Chodzi o charakter.Oczywiscie mooj ukochany nie jest bi (przynajmniej mam nadzieje :? ). Maja podobne odzywki.Podobny sposob myslenia.Boje sie,ze stanie sie taki sam jak George :( Dziwnie na mnie dziala.Zgadzam sie z kazdym jego slowem...

Mam nadzieje, ze George sie troche zmieni lub ze Carrie znajdzie na niego sposob.A przy okazji ja znajde sposoob na mojego :twisted:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr kwie 14, 2004 8:49 pm

Istnieje manga o dzieciństwie Mikako pt. Gokinjo Monogatar
angielskie skany można znaleźć tu http://blue-smoke.org/serve

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » czw kwie 15, 2004 7:02 pm

a wiecie może gdzie mogę znaleźć Nane od 3 tomu?

Zablokowany

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość