Kwestia ubrań

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr lip 07, 2004 11:05 am

Zgadzam się z Akane. Miwako ubiera się gothic lolitka. Mała i słodka dziewczynka, którą w sumie w głębi duszy jest. To samo tyczy Areszty poostaci, chociaż wg. mnie z ubrań najtrudniej odczytać naturę Georga (bo Yukari to już pominę). Może dlatego, że jest taki nieprzewidywalny :P . Lubię też stroje Isabelli. Zwłaszcza w czwartym tomie pokazana jest jego natura. Mimo meskiej płci czuje się delikatną i wrażliwą kobietą, a raczej damą (i to jaką ;)) i to doskonale widać^^
Co do polskich ulic: ja chętnie zobaczyłabym tak ubranych ludzi (zresztą czasami można takowych spotkać), jednak próg tolerancji w polsce jest tak wysoki, że jeszcze minie troche czasu zanim bedzie można wyjść na ulicę w stroju np. Miwako i nie zostać wyśmianym.......

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pt lip 09, 2004 2:16 pm

Uwielbiam stroje Izabelli- tyle ze rodzice powiedzieli, że wyrzucą mnie z domu jak się będę tak ubierać... a wałek :P I tak jade w przyszłym tygodniu na obóz jezykowy do płock to będzie jazda

Sakurka
Status: Offline

Post autor: Sakurka » pt lip 09, 2004 2:52 pm

ja tam kocham Arashiego........mniam te jego agrafki w rooshnych miejscach :D

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt lip 09, 2004 3:54 pm

hiehiehie ale patent !!!! ASATO!!! CHCE CIĘ TAKĄ ZOBACZYC XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz lip 18, 2004 5:40 pm

ja tez ja tez :D !!

ps mi tez podoba sie motyw z agrafkami w ciele arashiego... ale z autopsji wiem ze to malo przyjemne gdy musisz z tym lazic; latwo o cos zaczepic, boli i w ogole :P

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn lip 19, 2004 9:08 am

LOL!! a mi takie "zabawki" się nie podobają :? współczucia jak go ktoś zahaczy o to to - - "

Aggie
Status: Offline

Post autor: Aggie » wt lip 20, 2004 11:48 am

Ja bym chyba nigdy się nie odważyła na przekłuwanie ciała :D (ale to może dlatego, ze mam ogromny lęk przed zatrzykami i przekłuwaniem? :P brrrr....).
Noooo, Narsil.... przy Twoim sposobie życia i bezustannym gryzieniu to nie trudno byłoby o zahaczenie XDDD
Mnie tam się Arashi podoba z agrafkami^^ i bez też :D

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt lip 20, 2004 7:38 pm

XDDDD hiehiehie ale ja zaffsze to nie gryze <mam przerwe na śniadanie kolację i obiad XDDDD>

btw...najładniejsza jest Caroline.. XD

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lip 20, 2004 7:51 pm

Narsil_Alavel pisze:btw...najładniejsza jest Caroline.. XD
a nie bo Yukari, i nie potrzebuje ubrań by wyglądać słodko XDDD

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt lip 20, 2004 11:48 pm

Narsil_Alavel pisze:btw...najładniejsza jest Caroline.. XD
zwłaszcza w tej kreacji z 3 tomu na początku 24 stage wygląda ślicznieeeee

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr lip 21, 2004 8:02 am

Moim zdaniem wyglądałaby ładnie, gdyby założyła długie spodnie. Tak to wygląda na niewiadomo co. Jak juz ma być rozgogolona to lepiej żeby tak jak ona się przedstawiała.

Natomiast na okładce 26 rozdziału świetnie się prezentowała. No i oczywiście na wybiegu.

Reszta ujdzie w tłoku.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr lip 21, 2004 10:43 pm

ale Caroline to Yukari właśnie O_O XDDDDDD

Krzych mi się podoba w tej kreacji para kissu *_____* CUDOFFIE WYGLĄDA!!! w mundurku tesz ładnie :>

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lip 22, 2004 12:25 am

Narsil_Alavel pisze:ale Caroline to Yukari właśnie O_O XDDDDDD
pff poplątało mi się (chyba mówiłem że ja do imion nie mam pamięci <: )
Narsil_Alavel pisze:Krzych mi się podoba w tej kreacji para kissu *_____* CUDOFFIE WYGLĄDA!!! w mundurku tesz ładnie :>
wielkie :lol: przeczytaj to co napisałeś XDDDDDDD

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lip 22, 2004 2:17 am

Krzych Ayanami pisze:Moim zdaniem wyglądałaby ładnie, gdyby założyła długie spodnie. Tak to wygląda na niewiadomo co. Jak juz ma być rozgogolona to lepiej żeby tak jak ona się przedstawiała.

Natomiast na okładce 26 rozdziału świetnie się prezentowała. No i oczywiście na wybiegu.
26 - też ładnie ale moim zdaniem stage 24 rulez. No i ta kreacja na wybiegu - w tym akurat się zgodzę z Krzychem.
Narsil_Alavel pisze:Krzych mi się podoba w tej kreacji para kissu *_____* CUDOFFIE WYGLĄDA!!! w mundurku tesz ładnie :>
no comments :wink: :lol:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw lip 22, 2004 12:23 pm

XDDDDDDDD LOOOOOOL!!!! BLAHAHAH no nie o Krzycha chodziło XD spieszyłem się i jakoś tak wyszło XD chodziło oczywiście o Yukari :>

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » sob lip 24, 2004 4:01 pm

Ubramka są czaderskie. Wszystkie bez wyjątku! najlepsze są na początkach kolejnych rozdziałów, ale i tak żadne się nie umywa do stroju Alucarda z "HELLSINGA".

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob lip 24, 2004 10:59 pm

eee tam to z konkursu rzadzi jak nic XDD

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sie 25, 2004 7:51 pm

Ale suknia z pokazu świetnie wygląda na kolorowej stronie z 5 tomu, normalnie ten kolor i wogóle *____*
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » śr sie 25, 2004 9:18 pm

Narsil! O szalony! Cóże ty za potworności prawisz?! Suknia owszem, jest piękna. Istne dzieło sztuki, ale dalej obstaję, że strój Alucarda jest lepszy. 8)

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » śr sie 25, 2004 10:25 pm

Mi sie podobała ten strój Caroline w Wigilie,no i oczywiście sukienka z pokazu,szczególnie jak ją zobaczyłam w kolorze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości