Kwestia ubrań

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Neko Maxweru
Status: Offline

Kwestia ubrań

Post autor: Neko Maxweru » sob lut 14, 2004 9:04 pm

Jak podobają się Wam ubrania w Parakissie?

Mnie osobiście podobają się wdzianka Miwako (jeszcze zależy w jakiej kolorystyce) i zależy które ("babciowa" chustka w kwiatki zwaliła mnie z nóg ... XP)... Stroje projektowane przez George'a (ta suknia z diademem i ten komplecik, który przymierzała Yukari) są też fajne, ale jak dla mnie jeszcze za dorosłe (mam w końcu dopiero 16 lat :mrgreen: ).


A co Wy o tym sądzicie?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob lut 14, 2004 10:19 pm

Yukari miała parę ładnych bardzo sukienek, choć imho najlepiej mi się podobały jej stroje codziennego użytku. Nyo ale ja się wogóle nic a nic nie znam na modzie :)

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » ndz lut 15, 2004 9:07 am

Uważam, że stroje Happy Berry są generalnie prześliczne - sama z chęcią bym się tak ubierała (gdyby mi to pasowało i gdybym żyła w innym mieście/kraju). Co do Georga, to niektóre jego sukienki są ładne, ale trochę zbytnio przeładowane. Np. ta, w którą wystroiła się Carrie na początku 2-go tomu, jest paskudna. Za to co do jednej uwielbiam kreacje Isabelli - wprawdzie nie na ulicę, ale mi zawsze podobały się suknie a la XIX wiek^^.

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » ndz lut 15, 2004 6:23 pm

~mnie sie ubrania z parakissu niesamowicie podobaja! ^^ (przynajmniej wiekszosc). Tylko gdyby byly jeszcze choc troche bardziej gotyckie ;}. Ale zabotami nie pogardze ;}

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » ndz lut 15, 2004 7:19 pm

stroje w parakiss sa conajmniej... pomyslowe. niektore owszem, calkiem spoko, ale w zyciu bym sie w cos takiego nie ubrala :) preferuje stroj prosty, wygodny, nie pokazujacy za duzo i nie podkreslajacy za bardzo ksztaltow ciala.
postacia wystepujacym w tej mandze takie stroje jednak nieziemsko pasuja. dodaja jej niesamowitego uroku :) nie ma tak jak to sie czasami zdaza, ze kazdy jest w kolko ubrany tak samo. i musze przyzanc, ze z autorki jest swietna projektantka 8) najbardziej podobal mi sie stroj, w ktory yukari ubrala sie na tej pierwszej imprezie. normalnie miodzio^^

Luneeen
Status: Offline

Post autor: Luneeen » śr lut 18, 2004 2:19 am

Kasiotfur pisze:~mnie sie ubrania z parakissu niesamowicie podobaja! ^^ (przynajmniej wiekszosc). Tylko gdyby byly jeszcze choc troche bardziej gotyckie ;}. Ale zabotami nie pogardze ;}

Zgadzam się.Gotyckie wdzianka bardzo by tam pasowały.Zwłaszcza dla Yukari. Ubranka mi się podobały. Chociaż gdy na niektóre patrzę to mi się jakoś ciemno przed oczkami robi. Sama staram się coś projektować, jednak za dobrze mi to nie wychodzi, bo nie mam fajnej kreski :(

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr lut 18, 2004 6:54 pm

Ubrania z parakissu są IHMO dość orginalne i w dobrym guście. Ten komplecik z żabotami był kawaii..mmMMmm... . Wszustkie ubranka Miwako są przesłodkie (z resztą jak sama Miw ;) ) [szczegoolnie podobał mi się strój z 2 tomiku, na początek jakiegoś rozdziału- Miw na sqterze/motorze ] . Może to dziwne ale podobaja mi się tesh ciuchy Arashiego :D. Isabella jest trochę jakby wyjęta z innej epoki, ale za to jakiż on(a) ma urok :).
podsumowanie: świetnie zaprojektowane stroje, co jest wielkim +! Ale czeg można było się spodziewać po mandze o modzie :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr lut 18, 2004 9:56 pm

mi sie podoba styl ubierania Dzordziego^^(zwlaszcza jak w tym kapelutku wyglada bosko *.*) i raz byl w takiej chyba kamizelce i w okularkach,no poprostu extra^^ciekawe jak to kolorystycznie wyglada^^"ubranka PAraKissu,te zabotki i w ogole sa naprawde wypas,jedna taka suknia mi sie w szczegolnosci podobala,ta z pierwszego tomu co Miwako przebrala Yukari jak dopiero sie godzila czy byc w atelier czy nie,no wiecie o co mi chodzi :P
a co do gothik styl>>tez jestem za :twisted: kto wie,moze w kolejnych tomikach siem cos zmieni?? :wink: :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr lut 18, 2004 10:49 pm

z Sherilką zgadzam się w kwestii tego ubiorku z okularami...mmMMmm... miodzik :]~

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw lut 19, 2004 9:44 am

Dżordż wogóle w kapeluszach wygląda the best ( np. okładka 2 tomu :twisted: )
A Yukari własnie w tym pierwszym ubranku wyglądała bardzo ładnie, tak dostojnie i wogóle :D

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw lut 19, 2004 9:51 pm

Kira the Demon pisze:Dżordż wogóle w kapeluszach wygląda the best ( np. okładka 2 tomu :twisted: )
A Yukari własnie w tym pierwszym ubranku wyglądała bardzo ładnie, tak dostojnie i wogóle :D
Yukari sama stwierdziła, ze to dla niej za poważne, chociaż kto wie może w końcu jej się spodobaja takie żabociaste ciuszki, bo super na niej wyglądają :) . Trochę dziwnie wyglądała pod koniec 2 tomu w ubraniach Happy Berry... tak inaczej. Nie wiem może to uprzedzenia, bo uwielbiam styl Miwako :roll: ..ech kwestia przyzwyczajenia :wink:

Myrddin
Status: Offline

Post autor: Myrddin » pt lut 27, 2004 10:12 am

mi sie najbardziej podobaja ubrania Arashiego a zwlaszcza te wszystkie zastosowania lancucha :D Sam ucze sie szyc i wlasnie tego typu rzeczy dla siebie tworze :D Arashi jest moja muza :D
Kiedy minie mi mlodzieczy wiek (tak okolo 30stki) to chcialbym ubierac sie jak Jouji ale z niego straszny burżuj i nie wiem czy mnie będzie stać :D
PS
U Arashiego nie podobala mi sie tylko bluzka w stylu marynistycznym... :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 08, 2004 3:03 pm

to lista moich ulupionyhhhh ciuszkoooof z PK 1 :D :
s.25- stage2,Yuikari i Miwako,
s.38- Yuikari,Miwako
s.41- Yuikari (stage3)
s.46- Dżordżi *.*
s.57- Arashi z Miwako(stage 4)
s.73- Yuikari (stage 5)
s.81- Dżordż(obydwa stroje :P )
s.90- Dżordż
s.102- j.w.
s.105- j.w. (stage 7)
s.159- George^^
z tomu drugiego spisze jak go odzyskam w swoje lapki^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn mar 08, 2004 7:05 pm

łał Sheril widać naprawdę się nudzisz :lol: :wink: Ja też coś takiego podeślę ale.. w wakacje.. :roftl:

PS. w sumie ciekawy temat "Ulubiony obrazek/scena w danej mandze" nie wpadłem na to :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 08, 2004 8:49 pm

_Keitaro_ pisze:łał Sheril widać naprawdę się nudzisz :lol: :wink: Ja też coś takiego podeślę ale.. w wakacje.. :roftl:
nie,ja poprostu nie spie po nocach,ja siem nigdy nie nudze^^a tak akurat czytalam po raz kolejny PK to sobie spisalam^^
PS. w sumie ciekawy temat "Ulubiony obrazek/scena w danej mandze" nie wpadłem na to :P
to nie bylo juz kiedys (tylko ze w innym dziale)taki temat?? :shock:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn mar 08, 2004 11:00 pm

Choć nie jestem fanem tej serii, to muszę przyznać że ubrania w ParaKissie są naprawdę super - a szczególnie sukienki.
Sheril pisze:
PS. w sumie ciekawy temat "Ulubiony obrazek/scena w danej mandze" nie wpadłem na to :P
to nie bylo juz kiedys (tylko ze w innym dziale)taki temat?? :shock:
nie mylisz się - taki temat znajduje sie w dziale VGAi

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt mar 09, 2004 3:12 pm

Oznacza to tylko że coraz gorzej z moją pamięcią :P

PS. kończymy offa :P

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt mar 09, 2004 9:44 pm

Bądź co bądź takiego tematu dotyczącegoParaKissu nie ma. :P

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr mar 10, 2004 4:59 pm

Mi się najbardziej podobają stroje Arashiego (sama bym chętnie w takich pochodziła) i Miwako. Później może je wymienię.

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » śr mar 10, 2004 9:52 pm

po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że rzeczywiście najfajniej ubiera się arashi. mniejsza z tym, że jest on moim ulubionym bohaterem i niesamowicie podoba mi się jego styl bycia /taki bad boy 8) /, to jego ubranka sa śliiiczne. gdybym była facetem też bym sie tak ubierała :twisted: . no i podkreślają jego image gitarzysty w rockowym zespole ;)
co do ubranek miwako, trochę jak na mój gust zbyt słodkie. ale pasują jej, w końcu ona to jedna wielka chodząca kostka cukru ;)
yukari cała jest jakaś sztywna i najbardziej pasuje mi do niej szkolny mundurek. te wszystkich stroje parakiss czy happy berry psują mi wizję tej postaci jako grzecznej uczennicy :P
izabella... nie mam na niego słów. jakiś taki z innej bajki. ale w kimonie wyglądał super ^^

za to george to bufon i ubiera się fatalnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości