Kwestia ubrań

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw mar 11, 2004 9:55 am

imperator Hania pisze: za to george to bufon i ubiera się fatalnie.
No co Ty, Dżordż jest sweeeet ^^ i mi sie jego styl ubierania podoba :]~~
a szczegunie kapelusze :D :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw mar 11, 2004 10:42 pm

Bufon? czasem zachowuje się jak rozpieszczony smarkacz, ale do jego strojooff nic nie mam :]. Podobalo mi się to wdzianko z okularkami

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt mar 12, 2004 12:00 am

Dzordzi bufonem?? :| to moze ja nie rozumiem tego slowa :| nom ale stroje i tak ma fajne*.* okularki i kapelutki teszsssss*.*w ogole jest słit*.*

_shinobu_
Status: Offline

eh wkoncu jestesmy w polsce

Post autor: _shinobu_ » sob kwie 17, 2004 10:43 pm

ubrania z parakiss sa kawaii ! a stroje milako z seriii happy bear tez sa slodkie chetnie bym je nosila lecz jestesmy w polsce ... i nie ma takich rzeczy :( czemu ja sie nie urodzilam w japoni !?

arashi-dono
Status: Offline

Post autor: arashi-dono » pt kwie 23, 2004 9:38 pm

Dla mnie stroje z parakissu sa genialne,po prostu piekne...jak je widze to sie rozplywam :lol: i zastanawiam sie czy yazawa nie powinna sie wziasc za projektowanie mody? 8) fjne by z tego ciuchy wyszly.oczywiscei kreacje georga,w wiekszosci,sa zbyt ekstrawaganckie jak an polskie realia no ale oryginalnosci im nie brakuje...

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » ndz maja 02, 2004 8:24 pm

Dżordżi w swoich ciuchach wygląda rewelacyjnie. Szkoda, że u nas faceci się tak nie ubierają 8) Podoba mi się też większość strojów Miwako i kimono Izabelli. Co do ubrań Yukari, czasem sa rewelacyjne, a czasem niestety nie (na przykład ta sukienka, którą Dżordż kazał jej założyć na początku 2 tomu była trochę nie teges - może w kolorze wyglądałaby lepiej). Arashi też ma ciekawy styl - zwłaszcza te agrafki i łańcuszki :wink:

nuruma
Status: Offline

Post autor: nuruma » sob maja 22, 2004 10:22 pm

Ubranka w PK uważam za genialne- aż miło spojrzeć :D Spośród dziewczyn na pierwszy plan wysuwa się przesłodka Miwa- chan i Mikako: ciuszki makiHP chętnie bym nabyła drogą kupna :) - zresztą w teście z MM wyszło mi, że to mój styl :wink: No i fryzury^^. Yukari jest właściwie we wszystkim ładnie, ale mi najbardziej spodobała sie ta sukienka w paski którą dostała od Dżordża w #3 -te cudne buciki *____*. Jeśli chodzi o osoby o iepewnej płci :wink: - Isabella jest absolutnie boska/i!!!!!!
Suknie, kapelusze, makijaż... Idealnie do niej?niego pasue!
Faceci- ja preferuje raczej styl Arashiego, choć chętnie zobaczyłabym na żywo kogoś takiego jak Dżordź :) - kapeluski, marynarki, wąskie spodnie :)

shion
Status: Offline

Post autor: shion » śr cze 09, 2004 9:38 pm

do Katie
Szkoda, że u nas faceci się tak nie ubie
nie był bym taki pewnien , nawet bardziej miałbym wątpliwości co do ubioru co poniektórych dziewczyn niż chłopaków

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob cze 12, 2004 6:49 pm

Strasznie mi się podoba strój Miwako w tomie 4 . Jest on min. na stronie 59.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » ndz cze 13, 2004 9:09 pm

Ciuchy są niewątpliwie bardzo... oryginalne. Chciałabym mieć kilka identycznych u siebie w szafie. ^^ (chociaż podobne też mam...)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr cze 16, 2004 3:48 pm

Katie pisze:. Szkoda, że u nas faceci się tak nie ubierają 8)
jesteś pewna :twisted: XD a poza tym to tak caly czas chodzić ubrany w koszule i krawat to zwariowac można...jej podziwiam go XD

co do innych kwesti Miko chciałbym Cie w takich rzeczach zobaczyć XD

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » sob cze 19, 2004 2:43 am

Narsil_Alavel pisze:
Katie pisze:. Szkoda, że u nas faceci się tak nie ubierają 8)
jesteś pewna :twisted: XD a poza tym to tak caly czas chodzić ubrany w koszule i krawat to zwariowac można...jej podziwiam go XD

co do innych kwesti Miko chciałbym Cie w takich rzeczach zobaczyć XD
Wszystko da się zrobić. _^_ hehe
Btw, krawaty są bardzo fajne; sama je uwielbiam. :3

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob cze 19, 2004 5:45 pm

Taa są fajne, ale chodzić od rana do wieczora w nim i to jeszcze zapiety pod szyje jak praży słonko O_O ....

hehe ubierz a się zobaczy jak w nim wyglądasz :P

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » ndz cze 20, 2004 11:51 pm

Narsil_Alavel pisze:Taa są fajne, ale chodzić od rana do wieczora w nim i to jeszcze zapiety pod szyje jak praży słonko O_O ....

hehe ubierz a się zobaczy jak w nim wyglądasz :P
Ja i tak lubię w nich chodzić. ^^ A jak wyglądam w tym i owym, to sama widzę... xD ale na forum to chyba nikt tego nie zobaczy, bo przecież nie będę robić zdjęć. ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn cze 21, 2004 10:36 am

Miko pisze:Ja i tak lubię w nich chodzić. ^^ A jak wyglądam w tym i owym, to sama widzę... xD ale na forum to chyba nikt tego nie zobaczy, bo przecież nie będę robić zdjęć. ;)
Przyjedź w nim na DOJIcon :) (imho dziewczyna swietnie w krawacie wygląda)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn cze 21, 2004 11:48 pm

_Keitaro_ pisze:
Miko pisze:Ja i tak lubię w nich chodzić. ^^ A jak wyglądam w tym i owym, to sama widzę... xD ale na forum to chyba nikt tego nie zobaczy, bo przecież nie będę robić zdjęć. ;)
Przyjedź w nim na DOJIcon :) (imho dziewczyna swietnie w krawacie wygląda)
Kei normalnie z ust mi to wyjąłeś XD oddawaj :>

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » śr cze 23, 2004 8:16 pm

_Keitaro_ pisze:(imho dziewczyna swietnie w krawacie wygląda)
Racja, racja. xD
_Keitaro_ pisze:Przyjedź w nim na DOJIcon :)
Raczej mnie tam nie będzie... Konwenty nie bardzo mnie interesują... ^^;

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr cze 23, 2004 9:33 pm

Miko pisze:
_Keitaro_ pisze:Przyjedź w nim na DOJIcon :)
Raczej mnie tam nie będzie... Konwenty nie bardzo mnie interesują... ^^;
nyu ale pamiętaj, konwenty to ludzie je tworzący (tak jak forka) Ja na DOJI jadę praktycznie tylko w celu poznania tych wszystkich świetnych osób z forek :)

:oops: sam sobie offa zrobiłem :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw cze 24, 2004 2:37 pm

Kei offowicz XDDDD
Miko przyjedz przyjedz!!! będzie fajnie :P

Akane
Status: Offline

Post autor: Akane » wt lip 06, 2004 12:52 pm

Styl ubierania się każdej postaci w PK, przeważnie oddaje w jakiś sposob jej charakter i upodobania - szczególnie Arashi, Dżordż, Miwako (Yukari i tak się opakowuje w to co jej każą - bo jak to określiła Miwako - "ubiera się fatalnie"). Najfajniejsze ciuchy ma Arashi (tu się zgadzam z kimś, że to marynarskie wdzianko jest trochę kijowe), u Miwako z kolei wkurzają mnie koturny (m.in. w/w scena z motocyklem), które do butów jakoś nie wyglądają za fajnie. Ale cóż - taka moda tera w Japonii. Generalnie stroje są ciekawe (a te kolorowe wstawki na początku każdego tomu ach... :-D~~~~) i fajnie by wyglądały na ulicach (szczególnie tych polskich ;) ).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości