ParaKiss tom2

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » czw lut 12, 2004 4:54 pm

buuu a ja musze poczekac az do marca, az pieniazki przyplyna bleeeeeee :evil: to jest niesprawiedliwe ja tysz kce to pczeczytac!!! :evil:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt lut 13, 2004 1:05 am

hmm... a kiedy się spoile zaczną? :roll: :twisted:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt lut 13, 2004 10:12 am

Już przeczytałam i powiem jedno słowo:

BOSKI

Ach, to jest lepsze od Marsa, i to sto razy!

Teraz ja już naprawdę nie wiem, co myśleć o George'u. Wydawało mi się, że tylko się nabija, a tu proszę... (chodziż mam wrażenie, że w następnym tomie wszystko sie zmieni ^^").

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pt lut 13, 2004 5:46 pm

Yumegari pisze:Już przeczytałam i powiem jedno słowo:

Ach, to jest lepsze od Marsa, i to sto razy!
no z tym się nie zgodzę, ale o gustach się nie dyskutuje (podobno), ale czytałam ten drugi tom w jakimś punkcie sprzedaży i nawet fajny :)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt lut 13, 2004 8:15 pm

Ayanami pisze: czytałam ten drugi tom w jakimś punkcie sprzedaży
No wiesz!

Danielle
Status: Offline

Post autor: Danielle » pt lut 13, 2004 9:18 pm

Paradise Kiss rządzi :) Najlepsza manga na polskim rynku :))) http://www.parakiss.prv.pl - fazie budowy ;)

Danielle zaloguj sie i wrzuc sobie adres do podpisu i profilu/ kuso

Luneeen
Status: Offline

Post autor: Luneeen » czw lut 19, 2004 4:09 pm

Ha!!! I nareszcie dostałam 2-gi tomik ParaKiss. :D Ale się happy zrobiłam!! Tomik jest genialny. Chyba zdanie co do George'a zmieniam :( buuu.A ja nawet mojego szczura "George" nazwałam.I wcale mi to nie przeszkadza,że to samiczka :D Ale jak tak dalej pójdzie to znowu mu imię zmienię...może Miwako?? _o_

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 19, 2004 4:14 pm

oooo,a cemooo zdanie o Dzordzu zmienilas??mi sie tam jeszcze bardziej podoba po drugim tomie^^Yukari troche mniej tylko,ale ogolnie wszytko wypasik^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lut 19, 2004 5:12 pm

A ja po drugim tomie mam manię na punkcie imienia George no i oczywiście samego Georga. :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » czw lut 19, 2004 7:41 pm

Tak, Juras rządzi! Dopiero w drugim tomie pokazuje pazurki, chociaż tak naprawdę nie wiem, czy on serio tą Yukari kocha, czy tylko się z niej w chamski sposób nabija... Ale chyba to w nim najbardziej kochamy - niedomówienia^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw lut 19, 2004 10:01 pm

Yumegari pisze:Tak, Juras rządzi! Dopiero w drugim tomie pokazuje pazurki, chociaż tak naprawdę nie wiem, czy on serio tą Yukari kocha, czy tylko się z niej w chamski sposób nabija... Ale chyba to w nim najbardziej kochamy - niedomówienia^^
W drugim tomie raczej postawiono na wątek miłosny ;). Doszłam do wniosq, ze nieźle zakręcona jest ta historia... i jaka wciągająca :D .
Niedomówienia kochamy chyba nie tylko w Georgu :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lut 22, 2004 5:16 pm

Ten tomik sie wrednie skończył :( ja chce zobaczyć jak Yukari wygląda :cry: !!! :evil:

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » ndz lut 22, 2004 7:15 pm

Ta, trzeba przyznać, że to akurat było świństwo. Myśl o wyglądzie Yukari męczy mnie za każdym razem jak patrzę na ten tomik.

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » ndz lut 22, 2004 7:30 pm

Hehe... musieli potrzymać czytelnika w niepewności XDD Ale jak jest się niecierpliwym, to zawsze moża poszukać w internecie (i zepsuć sobie zabawę ;P)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz lut 22, 2004 8:05 pm

Yumegari pisze:Hehe... musieli potrzymać czytelnika w niepewności XDD Ale jak jest się niecierpliwym, to zawsze moża poszukać w internecie (i zepsuć sobie zabawę ;P)
Mały chwycik reklamowy ;). teraz maja pewność, że im się tomik sprzeda :D. Eee... ja tam spoilerooff nie lubię :?

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » ndz lut 22, 2004 8:28 pm

ja za to nie mam nic przeciwko spoilerom, a rowniez bardzo ciekawi mnie wyglad yukari... i wogole czy sie sprawdzi jako modelka. zostalam wciagnieta w fabule i krzycze donosnie o wiecej :) a ze na nastepny tomik nie wiadomo ile przyjdzie mi poczekac, takze bylabym bardzo wdzieczna, gdyby ktos podal mi namiary na jaks ciekawa stronke o parakiss /zeby bylo duuuzo spoilerow^^/. najlepiej na priv, zeby innych nie kusic ;) chcialam nawet sama czegos poszukac, ale nie moglam nic ciekawego znalezc i szybko sie zniechecilam. tylko blagam, byle nie po wlosku ^^'

a tak wogole to arashi rulez i po tym tomie jeszcze bardziej sie w tym utwierdzialm. no przeciez on jest takii wspanialy, slodki i wogole :) za to george to bufon 8)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz lut 22, 2004 11:28 pm

imperator Hania pisze:a tak wogole to arashi rulez i po tym tomie jeszcze bardziej sie w tym utwierdzialm. no przeciez on jest takii wspanialy, slodki i wogole :) za to george to bufon 8)
szczerze to i ja bardziej Arashiego lubię :).
SPOILER!!!szczególnie sie popisał z tym mieszkaniem dla Yukari. Super się zachował 8) END OF SPOILER

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt mar 02, 2004 2:25 pm

Uff.. ja też wreszcie dopadłem swój tomik. Miałem go zamówic przez internet, ale na szczęscie wypadł mi wyjazd do Karkowa, tam też go kupiłem ^__^
Krótko rzecz ujmując - był świetny. Szczególnie podobaly mi się te teksty bohaterów, typu "zostało już niewiele stron do końca rozdziału"" :D Dla mnie bomba^^

Poza tym zmieniłem trochę zdanie o Yukari, ale raczej na jej niekorzyść. Mimo wszystko czekam na następny tomik, może się coś zmieni... :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » wt mar 02, 2004 4:43 pm

ja chce dalej!
co za ****************
skonczyc w takim momancie?!
ja juz sie nie moge doczekac...
aaaAAAAAA!!!

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob mar 20, 2004 1:17 pm

Hmm, tomik 3 powinien się ukazać 19.03.04 czyli wczoraj.

Zablokowany

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości