Yukari i George

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » sob gru 06, 2003 4:52 pm

W para kiss wszystko jest mozliwe i to jest takie fajne

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 06, 2003 5:19 pm

No ale czy ma dziewczyne,czy nie,czy bedzie z Yukari,czy nie,a moze z kims innym :wink: to nie zmienia to faktu ze Dzordz jest fajnym facetem :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 5:47 pm

Sheril pisze:No ale czy ma dziewczyne,czy nie,czy bedzie z Yukari,czy nie,a moze z kims innym :wink: to nie zmienia to faktu ze Dzordz jest fajnym facetem :twisted:
Niom Sheril masz rację :D

A tak w ogóle to wiedziałaś że George ma niebieskie włosy :shock:
Ja się dowiedziałam dopiero niedawno :D 8)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 06, 2003 6:02 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze:No ale czy ma dziewczyne,czy nie,czy bedzie z Yukari,czy nie,a moze z kims innym :wink: to nie zmienia to faktu ze Dzordz jest fajnym facetem :twisted:
Niom Sheril masz rację :D

A tak w ogóle to wiedziałaś że George ma niebieskie włosy :shock:
Ja się dowiedziałam dopiero niedawno :D 8)
pewnie ze wiedzialam,przeciez bylo mowione na samym poczatku jak spotyka Yukari :twisted: niebieskie wlosy,niebieskie oczy :twisted: ale on musi wypasienie wygladac :wink: :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 06, 2003 6:11 pm

Mi się bardzo podoba to, że tak szczerze to nie mam pojęcia jak dalej może potoczyć się ta historia.. Z Yukari i George i wogóle wszystkich bohaterów.. Kolejny tom jest wielką niewiadomą i to jest wspaniałe :D

btw.. hiehie a mi w teście MM wyszedł George.. ja nic nie sugeruję 8) :twisted: :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 06, 2003 6:24 pm

Sheril pisze: pewnie ze wiedzialam,przeciez bylo mowione na samym poczatku jak spotyka Yukari :twisted: niebieskie wlosy,niebieskie oczy :twisted: ale on musi wypasienie wygladac :wink: :twisted:
Pewnie, ja zawsze dowiaduje sie ostatnia :?
:wink:

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » sob gru 06, 2003 6:37 pm

Gorge jest the best !!!

W sumie to nic nie wiadomo może to Yukari nie będzie mogła sie zdecydować między Gorgem a tym kolegom z klasy jak sie zwał tak zwał :D W koncu zaczoł pod koniec tomu sie nią interesować

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 06, 2003 6:42 pm

Tylko że ten kolega ma chyba ciekawą przeszłość.. Coś co sprawia że jest jakby "smutny".. Coś mi się zdaje ze nie wszystko zostało jeszcze powiedziane o tym..

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » sob gru 06, 2003 6:46 pm

pożyjemy zobaczymy :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 06, 2003 6:48 pm

Bene Gesserit pisze:Gorge jest the best !!!

W sumie to nic nie wiadomo może to Yukari nie będzie mogła sie zdecydować między Gorgem a tym kolegom z klasy jak sie zwał tak zwał :D W koncu zaczoł pod koniec tomu sie nią interesować
no ale ten jej kolega z klasy to jak narazie wydaje sie dosc...hmm..."zwyczajny" :lol: ale moze pozniej sie okaze,ze calkiem rozrywkowy z niego chopaczel 8) (wkoncu wychowywal sie z Miwako i Arashim :wink: ) .gdybym byla na jej miejscu,to jak narazie wybralabym Dzordza :wink: :twisted: hlehle :twisted:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » ndz gru 07, 2003 3:11 pm

gdybym byla na jej miejscu,to jak narazie wybralabym Dzordza
No jasne, że ja też bym Dżordża wybrała (o nie! Nadszarpałam jego image!), tyle że chyba Tokumori jest przystojniejszy... Nawet Yukari tak uważa, bo nigdzie nie rozwodzi się nad jego urodą, a w przypadku Tokumoriego - wręcz przeciwnie.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz gru 07, 2003 6:48 pm

Ale moim zdaniem ona i tak woli George'a.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn gru 08, 2003 1:16 pm

nyo ten kumpel z klasy Yukari to raczej take jej marzenie (zaowazylem ze wiele dziewczyn robi podobnie - czyli zurocza sie po uszy w chlopaku z ktorym nawet nie rozmawia albo go nie zna - i nie mowie tu o komixowych spostrzezeniach tylko z reala - i potrafia miesiacami sie w niego wpatrywac jak w obrazek...)
George hmmmm nie wiem czy na miejscu Yukari bym sie za kogos takiego bral. oczywiscie jest interesujacym indywidualista troche szalonym itp itd ale mialem doswiadczenie z podobnymi ludzmi (a blizej dziewczynami) i nic z tego nie wyszlo... czasem bylo fajnie ale ogolne odczucie to jednak nie to
chetnie popatrze co Georg zaprezentuje w dalszych tiomach i wtedy moze zmienie zdanie

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » pn gru 08, 2003 3:06 pm

zakonczenie mnie dobiło nic więcej nie powiem :cry:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt gru 09, 2003 5:14 pm

Aż takie straszne? :shock:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 09, 2003 5:54 pm

Nie można nazwać go zbyt optymistycznym :(

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » śr gru 10, 2003 8:46 am

No ale nie bądźcie tak drastyczni, pszeceish George nie może być aż tak nieczuły aby mając dziewczynę rozkochiwać w sobie Yukari.... :/
A wogóle to on miał świetną minę jak Yukari do niego przyszła trzymając się za włosy i ze łazmi w oczach. ^_-

I co Wy wogóle wyprawiacie? Czytaliście już zakończenie? Ja chcę tą mangę przeczytać od początku do końca bez znania zakończenia (tiaa chyba pierwszy raz w życiu ;))

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 10, 2003 2:19 pm

Misses pisze:
I co Wy wogóle wyprawiacie? Czytaliście już zakończenie? Ja chcę tą mangę przeczytać od początku do końca bez znania zakończenia (tiaa chyba pierwszy raz w życiu ;))
Ja to niechcący się dowiedziałam =.= jak przeglądałam okładki to wpadł mi w oczy text i jakoś tak wyszło że przeczytałam T.T ( z resztą tak samo jak Mars - nie znam szczegułów, ale wiem jak sie skończy :/ )

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw gru 18, 2003 6:53 pm

TROCHĘ WIARY W GEORGA!!!
( to tak apropos związku George-Yukari)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw gru 18, 2003 9:10 pm

Nyo ja myślę że George nie zawali sprawy^^ Wydaje mi się w miarę oki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości