ParaKiss tom1 już jest!

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » ndz lis 23, 2003 5:08 pm

mam i ja :D

podoba mi sie wydanie tomikowe
no może poza kolorową strona która
no nie wiem po co jest

ciesze sie że juz jest i czekam na więcej

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lis 24, 2003 3:20 pm

bylem przed chwila w kiosku i dalej nie ma. ilez mozna czekac... postanowilem zamowic w sklepiku jpf, zamowie cos jeszcze to nawet taniej wyjdzie :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lis 24, 2003 4:18 pm

Gotenks :arrow: zamów sobie w kiosku poprzez nr indexu^^ Przynajmniej od drugiego tomu w górę będzie :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lis 24, 2003 4:22 pm

Kei: Wlasciwie to i tak wiekszosc manga zamawiam wysylkowo, wiec nie robi mi to wiekszej roznicy. Poza tym gosc z kiosku w ktorym kupuje zdazyl mnie juz przyzwyczaic, ze jak pytam o jakis tytul, to predzej czy pozniej on sie pojawia :) Niestety niekoniecznie od pierwszego tomu. Na razie nie pytalem tylko o mangi Egmontu, ale wiem w jakiej ksiegarni kupic, a jak jest ich wiecej, to zamawiam w Merlinie :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » pn lis 24, 2003 10:43 pm

wszystko pięknie, wiem ze się czepiam ale czy okładka nie mogła wyglądać tak: para kiss
po prostu ten zielony w polskim wydaniu mnie odrzuca :?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 24, 2003 10:54 pm

Kicia pisze:wszystko pięknie, wiem ze się czepiam ale czy okładka nie mogła wyglądać tak: para kiss
po prostu ten zielony w polskim wydaniu mnie odrzuca :?
no ale wlasnie z okladka byly problemy,tego PK tak pozno wyszlo,i moze dlatego nie wyglada tak jak mial wygladac...tez mnie okladka odrzuca,no ale coz zrobic :roll: reszta ok 8) :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lis 24, 2003 11:06 pm

a mi na pierwszy rzut oka na skan podoba się.. taka zielonkawo fioletowa :roll: Przynajmniej się wyróżnia 8) (uuu ja kcę tą mangę :cry: i tak ją dopadnę i to w moim mieście.. :twisted:)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 24, 2003 11:12 pm

_Keitaro_ pisze:a mi na pierwszy rzut oka na skan podoba się.. taka zielonkawo fioletowa :roll: Przynajmniej się wyróżnia 8) (uuu ja kcę tą mangę :cry: i tak ją dopadnę i to w moim mieście.. :twisted:)
na zywo,Kei,to ona wyglada dos bladawo :?
no ale zycze Ci zebys ujrzal ja w swoim miescie^^mi to przyjemnie bylo jak zobaczylam w szn na poleczce^^ :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lis 24, 2003 11:12 pm

Kicia pisze:wszystko pięknie, wiem ze się czepiam ale czy okładka nie mogła wyglądać tak: para kiss
po prostu ten zielony w polskim wydaniu mnie odrzuca :?
Kicia, ponoć ta pajęczynka w oryginale jest srebrna.
Zrobienie takiej okładeczki podniosłoby cenę tomiku, a tego Waneko chciało uniknąć.

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » pn lis 24, 2003 11:29 pm

Shig mogę to zrozumieć, ale nie mogli dać czarnego zamiast tego ohydnego zielonego? już by lepiej wyglądało

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lis 25, 2003 12:17 am

Kicia pisze:Shig mogę to zrozumieć, ale nie mogli dać czarnego zamiast tego ohydnego zielonego? już by lepiej wyglądało
Jedna propozycja polskiej okładki została odrzucona przez stronę japońską. Możliwe, że miała czarne tło :)

Kayano
Status: Offline

Post autor: Kayano » wt lis 25, 2003 6:30 pm

Jak zobaczyłam tą polską okładkę to troche się wkurzyłam... ale coż jutro będzie lepiej...

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr lis 26, 2003 2:27 pm

Olać okładkę, jak stoi na półce to i tak widać sam grzbiet ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lis 26, 2003 4:05 pm

Nyo i udało mi się zakupić PK :D Okładka podoba mi się, grzbiecik też^^ Full wypass poprostu jestem zadowolony z zakupu.. nie sądziłem że mi się uda go zdobyć [;

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr lis 26, 2003 11:43 pm

Hmmm... ja popieram Kei'a. Nie ma co narzekać 8) . Wżne, że treść jest wpo :roll: .

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw lis 27, 2003 5:42 pm

Mi sie podoba polska okładka :D

Eee... a jaka jest w ogóle różnica miedzy polską, a japońską?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lis 27, 2003 6:00 pm

Kilka postów wyżej były linki:
ver. japońska
ver. polska

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw lis 27, 2003 7:03 pm

_Keitaro_ pisze:Kilka postów wyżej były linki:
ver. japońska
ver. polska
Yyy... serio?
Nie zauważyłam ^^'
Nio więc faktycznie japońska okładka jest ładniejsza, ale w naszej wystarczyłoby tylko przyciemnić kolory i też by wyglądała jak japońska ( jak mniemam ta pajęczyna to była ta droga srebrna farba o którą sie tyle hałasu rozchodziło? ) :D

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » czw lis 27, 2003 7:07 pm

NIESTETY TACY SĄ JAPOŃCZYCY

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob lis 29, 2003 5:08 pm

Mi tam się podoba. :mrgreen:
Najbardziej cieszy mnie to, że wydanie ogólnie jest naprawdę na wysokim poziomie. Chciałoby się powiedzieć, europejskim... Obwoluta wygląda o wiele estetyczniej niż zaginane brzegi, a skoki jakościowe w stylu VGAi chyba nam w tym przypadku nie grożą. Kciuki w górę. :]

if

Zablokowany

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości