ParaKiss tom1 już jest!

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » ndz gru 07, 2003 8:31 pm

A ja tak z gruszki ni z pietruszki:
Jak rozmawiałam z przedstawicielką Waneko na CNS to powiedziała mi, że PK2 ukarze się najprwdopodobniej pod koniec grudnia, ponieważ jest już ukończony (ostatecznie jakieś małe poprawki) ale dwa tygodnie mu zejdzie w drukarni.
Bądźmy dobrej myśli i miejmy nadzeję, że drugi tomik ujrzymy tak szybko po pierwszym.

A mi się wydaje czy kolejny Mars miał być już w listopadzie?

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » ndz gru 07, 2003 8:38 pm

Ja tak na swoja obronę: Mnie się ta czerwona podoba. Po prostu kiedy na ną pierszy raz spojrzałam to przez długi czas nie mogłam się zdecydować czy to ładne czy nie, bo jedyne co mi przychodzilo do głowy to: 'hmm...czerwona...'

Btw, powinniśmy mieć taką samą. Robi bardzo patriotyczne wrażenie ^.^

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn gru 08, 2003 1:06 pm

zakochalem sie w tej czerwonej okladeczce nyuuuuu nyoooo jest super milusia. a tak bez miodu to kolorystyka (ta czerwien) jest dosc ostra co nadaje tomikowi fajnego wygladu. poza tym ilustracja jest bardzo ladna nyo.

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » czw gru 25, 2003 11:56 am

A mnie okladki podobaja sie wszystkie baaaaajdzio . Kolorki i dealnie pasuja do tego stylu rysowania i ja mysle zo to wlasnie dobrze. Wkoncu kazdy powinien miec swoj styl a kolory i kreska to cos co baaardzo odroznia parakiss od innych mang i MI SIE BARDZO PODOBA nio ! :lol: :D Acha i po swietach w pon. lece do katowickego Empiczka kupic ! Ile to kosztuje ? 15.90 czy sie myle

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw gru 25, 2003 9:16 pm

nyo 15.90 co do grosza :)

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » czw gru 25, 2003 9:26 pm

kurczę, wstyd się przyznawać, ale dopiero jakieś 3 dni temu nabyłam pierwszy tomik - ze względu na brak funduszy. :(
KOCHANE WANEKO, spisaliście się na MEDAL (złoty :D)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, zniecierpliwiona czekam na kolejne tomy!!! ^^
po prostu MISTRZOSTWO, nic dodać, nic ująć. :) 8)

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » czw gru 25, 2003 9:33 pm

Ej nio niemartwcie sie ludzi na stronie pisze ze waneko wyda cala serie :P wierzmy im !!!

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw gru 25, 2003 9:36 pm

a ktos sie tu martwi :roll: :wink: :?:

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » pt gru 26, 2003 5:40 pm

ACH :shock: to niebylo w tym dziale sorki :oops: ale gdzies to sie wszyscy urzalali ze najakiejs stronce pisalo ze moga przerwac serie czy cus ...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob gru 27, 2003 10:56 am

PK ma tak mało tomików że przerwanie wydawania serii mu nie grozi :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 27, 2003 7:36 pm

i miejmy nadzieję że WSZYSCY co głosowali na PK w ankiecie kupią całą serię.. a jak nie niech się lepiej do tego tutej nie przyznają :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob gru 27, 2003 7:41 pm

Ja kupię na 1000% całą serię nawet gdybym miała zbankrutować :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob gru 27, 2003 11:24 pm

Ja tam na ParaKissa nie głosowałem ale go dziś (dopiero) kupiłem. Niestety ale priorytet miał u mnie inny tytuł więc PK musiał trochę poczekać......i się doczekał a nastąpiło to dnia dzisiejszego. A to dlatego że mój zakład pracy sypnął na Święta premią no to mogłem sobie pozwolić na to i owo.

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » ndz gru 28, 2003 11:37 am

no a ja jeszcze nie mam :evil: dopiero po piatym bo wtedy jade do empiczka kjofaneko niu :P

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » pn gru 29, 2003 2:46 pm

Madoka pisze:Ja kupię na 1000% całą serię nawet gdybym miała zbankrutować :twisted:
Zgadzam się z poprzedniczką :D ;)

Zablokowany

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości