Dziwak George

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
ODPOWIEDZ
Iza
Status: Offline

Dziwak George

Post autor: Iza » sob lip 29, 2006 4:03 pm

Ja zdecydowanie moge powiedziec, ze George jest najbardziej nietypowa postacia jaka znam. Pierwszy przymiotnik jaki przychodzi mi do glowy to dziwny. Tak jak wspomniala Yukari, kiedy jej kolezanka powiedziala jaki George jest boski, w 4 tomie zdaje sie. "Co przystojny?! ja myslalam ze raczej dziwny!" Ja szczerze mowiac dopiero pozniej dostrzeglam jego walory urody. Najpierw zwricilam uwage na jego sposob zycia, bycia, zwracania sie do innych itp. itd. Czy z wami tez tak bylo?

yarglet
Status: Offline

Post autor: yarglet » czw sie 10, 2006 1:21 am

George... Pozer... I od początku wiedziałem, kogo tak na prawdę kocha. :)

Kozumi
Status: Offline

Post autor: Kozumi » wt mar 06, 2007 7:55 pm

Ja tez go zabardzo nie lubie..jets zapatrzony w siebi :twisted: i zarozumiały...Jednym słowem mogła bym mu skopać tyłek za to jak obchodzi sie z Yukari...

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr mar 07, 2007 6:04 pm

Te! Ja George lubię! Wiem, ze zachowuje się nie typowo xD... - lekko powiedziane.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 07, 2007 6:28 pm

Kozumi pisze:Ja tez go zabardzo nie lubie..jets zapatrzony w siebi :twisted: i zarozumiały...Jednym słowem mogła bym mu skopać tyłek za to jak obchodzi sie z Yukari...
ale jak sie obchodzi?
dzieki niemu ona wkoncu "odnalazla" siebie,zrozumiala ze jest ktos,kto ja bedzie sluchal itpe,itede.A ze Dzordzi byl nietypowy i pewny siebie to nie znaczy odrazu ze zapatrzony w siebie;> troche mysle ze wy wszyscy zle go odbieracie.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob mar 24, 2007 3:05 pm

Według mnie to chyba najtrafniej George'a określają słowa Yukari z ostatniego tomu. że pomimo bycia prefekcjonistą miał w sobie dużo z nieporadnego chłopca.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » sob mar 24, 2007 7:14 pm

Na początku Georg też mi się wydawał dziwny, ale potem mimo wszytsko go polubiłam, choć czasami wnerwiał mnie jego stosunek do Yukari... Ale ogólnie był taką oryginalną postacią i miał taki "inny" styl bycia, który polubiłam ^^ No i miał fajne żarciki ^^

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob mar 24, 2007 8:57 pm

wiktoria pisze:czasami wnerwiał mnie jego stosunek do Yukari
Mnie cały czas wnerwiał jego stosunek do Yukari.
Ale i tak go lubiłam :)

Kozumi
Status: Offline

Post autor: Kozumi » pt kwie 06, 2007 8:03 pm

ale jak sie obchodzi?
dzieki niemu ona wkoncu "odnalazla" siebie,zrozumiala ze jest ktos,kto ja bedzie sluchal itpe,itede.A ze Dzordzi byl nietypowy i pewny siebie to nie znaczy odrazu ze zapatrzony w siebie;> troche mysle ze wy wszyscy zle go odbieracie.[/quote]
hmmm....???Mozliwe że masz racje..a nawet napewno masz racje..ale nie rozumiem jednego....dlazcego tak do końca nie ukazywal jej uczuc i wogóle..???

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt kwie 06, 2007 9:33 pm

Bo moze z natury jest taki ze nieokazuje uczuc,moze w sprawach uczuciowych jest niesmialy,a stwarza wrazenie pewnego siebie(znam mnostwo takich osob),moze sam nie byl do konca pewny,pelno moze byc powodow.

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob kwie 07, 2007 9:32 am

Kozumi pisze: hmmm....???Mozliwe że masz racje..a nawet napewno masz racje..ale nie rozumiem jednego....dlazcego tak do końca nie ukazywal jej uczuc i wogóle..???
Bał się, że mała się od niego uzależni i skończy jak jego mamuśka, widocznie.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » wt kwie 10, 2007 9:51 pm

Uhu a ja odbieram go jeszcze inaczej. Przedewszystkim myślę, ze to Yukari źle go trkatowała, chciała mieć go wyłącznie dla siebie, tak na prawde nie myślała o tym czego on chce, o czym on myśli, tylko ciągle użalała się nad sobą (przyznaję, że główną bohaterkę polubiłam najmniej ze wszystkich postaci). Ja odniosłam wrażenie, że Georg sam jest trochę w tym wszystkim zagubiony, a Yukari sama się do niego przyczepiła, przecież nikt nie kazał jej z nim chodzić.

S'Berry
Status: Offline

Post autor: S'Berry » czw kwie 26, 2007 7:25 pm

Na początku do George'a byłam nastawiona niezbyt przyjaźnie, nieraz zachowywał się jak bezuczuciowy bydlak, ale gdy przeczytałam Paradise Kiss jeszcze raz, jakoś go trochę polubiłam. Yukari w sumie też nie lepsza, ciągle tylko George, to czeka na telefon od niego, to się jego o coś czepia, to tęskni i w ogóle... Ja tylko czekałam żeby zaczęła się znowu interesować Tokumorim :wink: To facet dla niej o wiele lepsze, umie jej otworzyc oczy na swiat, nakierowac na dobra droge i jest takim wyrozumialym i szczerym gostkiem. Chociaż gdyby chodził z Miwako też by było fajnie! Miwako wymiata! :wink:

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pt kwie 27, 2007 9:14 pm

S'Berry pisze: Yukari w sumie też nie lepsza, ciągle tylko George, to czeka na telefon od niego, to się jego o coś czepia, to tęskni i w ogóle... Ja tylko czekałam żeby zaczęła się znowu interesować Tokumorim :wink: To facet dla niej o wiele lepsze, umie jej otworzyc oczy na swiat, nakierowac na dobra droge i jest takim wyrozumialym i szczerym gostkiem.
Ale to już byłaby bezduszna kalkulacja, a nie uczucie. Nie pasowali do siebie kompletnie, ale miłość nie wybiera, niestety.

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz sie 12, 2007 8:59 pm

Ja uważam , że George jest bardzo przystojny.tylko w niektórych momętach troche był dziwaczny ale jest spok.Tylko szkoda , że tak się skończyło :cry: :cry: :cry: Odrazu jak sie dowiedziałam o czym jest ta manga to ją bez wahania kupiłam bo sama projektuje suknie. :D :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości