Brzoskwinia

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Darioszka
Status: Offline

Brzoskwinia

Post autor: Darioszka » pt lut 18, 2005 4:37 pm

Czy ktoś może wie kiedy będzie siódmy tomik Brzoskwini?? W zapowiedziach na stronie Egmontu nic nie wspominają o jej wydaniu. :( A przecież powinna ukazać się w marcu o ile dobrze pamiętam. A tu ani widu ani słychu... :?:

katka1989
Status: Offline

Re: Brzoskwinia tom7

Post autor: katka1989 » sob lut 19, 2005 5:30 pm

Darioszka pisze:Czy ktoś może wie kiedy będzie siódmy tomik Brzoskwini?? W zapowiedziach na stronie Egmontu nic nie wspominają o jej wydaniu. :( A przecież powinna ukazać się w marcu o ile dobrze pamiętam. A tu ani widu ani słychu... :?:
W marcu? pierwsze słyszę :? W zapowiedziach Egmontu na marzec jakoś tego nie ma. Najwyżej w kwietniu będzie. Poza tym przecież jest luty i nie byłoby jeszcze, więc o co Ci chodzi? :|

Darioszka
Status: Offline

Re: Brzoskwinia tom7

Post autor: Darioszka » sob lut 19, 2005 7:20 pm

Tak mi sięwydawalo,że w marcu bo przecież wychodzi co 2 miesiące. A kwiecien to troche pozno :( No cóż poczekam :)

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » pn lut 21, 2005 1:47 pm

co 2? Dobrze by było... Egmont wydaje co 3 miechy :roll:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » śr kwie 27, 2005 8:19 pm

Chyba napiszę do tego całego Egmontu... Może coś z licencją? Nie widać Brzoskwini nawet w zapowiedział na maj... Zaczyna mnie to denerwować... :evil:

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » czw kwie 28, 2005 5:58 pm

Jak to dobrze, że nie zaczęłam kupować, tylko pożyczałam od koleżanki, sesese :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn maja 02, 2005 5:05 pm

przekorna_dusza pisze:Jak to dobrze, że nie zaczęłam kupować, tylko pożyczałam od koleżanki, sesese :twisted:
Raczej niedobrze, a juz napewno niedobrze jest sie przyznawac :roll:

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » pn maja 02, 2005 11:21 pm

Kira the Demon pisze:
przekorna_dusza pisze:Jak to dobrze, że nie zaczęłam kupować, tylko pożyczałam od koleżanki, sesese :twisted:
Raczej niedobrze, a juz napewno niedobrze jest sie przyznawac :roll:
Phhh, że co? :|
Cóż, może to komuś nie w smak, ale ja się cieszę - chrzaniony Egmont na mnie nie zarobił przynajmniej, o! :evil:
Nieuczciwi naciągacze... :?

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pn maja 02, 2005 11:34 pm

Nie zarobil = moze nie wydac kolejnych tomow :roll:. To jest bardzo czarny scenariusz ale jakze mozliwy...

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » wt maja 03, 2005 7:42 am

No właśnie! Obawiam się, że Egmont mógł z Momo zrezygnować, bo za mało ludków to kupowało. W księgarni, gdzie kupuję mangi Momo caaaały czas zalega na półce i mam dziwne wrażenie, że chyba tylko ja ją biorę :wink:
Co nie zmienia faktu, że Egmont mógłby podać, co się z tą naszą Momo dzieje :?

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » wt maja 03, 2005 11:15 am

No to niech zmniejszą nakład i wydają tyle, ile im do tej pory schodziło.
Albo niech prowadzą tylko sprzedaż wysyłkową.
Boshe, to są mendy - teraz tym bardziej się cieszę, że pożyczałam tę mangę.

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » wt maja 03, 2005 4:15 pm

Zmniejszenie nakładu nie zawsze pomaga, bo interes może się w ten sposób stać nieopłacalny. A sprzedaż mangi tylko wysyłkowo to jeszcze gorszy pomysł - pamiętaj o kosztach przesyłki i o tym, że nie wszyscy (np. ja^^) ufają sprzedaży wysyłkowej :wink:

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » wt maja 03, 2005 9:12 pm

Dobra no... a i tak wychodzi, że Egmont to cioty niedoje**** :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr maja 04, 2005 9:37 am

Tylko bez takich tekstów, bo temat poleci :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

przekorna_dusza
Status: Offline

Post autor: przekorna_dusza » śr maja 04, 2005 11:12 am

Gotenks pisze:Tylko bez takich tekstów, bo temat poleci :twisted:
Keh, keh - sorki :oops:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr maja 04, 2005 12:17 pm

Pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku, numer tomu prowokuje powstawanie kolejnych tematów.

Co do nieobecności kolejnego tomu w najbliższych zapowiedziach - nie jest to niczym dziwnym. Poza tym Egmont zawsze informuje o zawieszeniu wydawania na serwisach komiksowych, a w przypadku Picza nic takiego nie miało miejsca.
Pewnie kolejny tom wskoczy w zapowiedzi na lipiec.

(I tak macie lepiej niż fani "amerykańszczyzny", Sandman i Kaznodzieja ukazują się nieregularnie, a czekanie na nowy zbiorek Calvina od września 2004 to dopiero było wyzwanie dla ludzkiej cierpliwości.)

qwert
Status: Offline

Post autor: qwert » ndz lip 31, 2005 11:06 pm

Co do nieobecności kolejnego tomu w najbliższych zapowiedziach - nie jest to niczym dziwnym. Poza tym Egmont zawsze informuje o zawieszeniu wydawania na serwisach komiksowych, a w przypadku Picza nic takiego nie miało miejsca.
Pewnie kolejny tom wskoczy w zapowiedzi na lipiec.

jakoś i nie na lipiec i nie na sierpień...:/


:evil: [/b]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sie 01, 2005 8:52 am

Bywa i tak. Pamiętacie jaka była przerwa między (którymiś z kolei, nie pamiętam) Exaxxionami?

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 02, 2005 6:29 am

Egmont wogole dziwnie wydaje mangi :roll: , na KJ7 tez trzeba bylo dluzej czekac, no i w tym miesiacu nie ma Ranmy ...

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt sie 02, 2005 7:01 am

Narsil_Alavel pisze:Egmont wogole dziwnie wydaje mangi :roll: , na KJ7 tez trzeba bylo dluzej czekac, no i w tym miesiacu nie ma Ranmy ...
Kenshina też nie ma w najbliższych planach wydawniczych a zawsze wychodził razem z Mieczem Nieśmiertelnego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości