Brzoskwinia

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt sie 05, 2005 11:14 pm

Mogli by wydac w koncu ten nastepny tom Momo, bo ile można czekać:/

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob sie 06, 2005 9:03 am

Kolejny post w stylu tego powyżej będzie odpowiednio "nagrodzony" przez Lilu. Proszę nie statsować.

Annemon
Status: Offline

Post autor: Annemon » sob kwie 08, 2006 8:41 pm

Bardzo lubię "Brzoskwinie", mam wszystkie dotychczasowo wydane tomiki.

Podoba mi się ta manga, bo jest taka realistyczna... W zasadzie wszystkie sytuacje są prawdopodobne w realnym świecie. Pomijając może wyjaskrawione cechy bohaterów, bo jakoś trudno mi wyobrazić sobie, że można bytć tak podłym jak Sae... Ale kto wie? :P
Najlepsza postać wg mnie to Kairi, w zestawieniu z nim Tyjigamori jest po prostu nudny... Ale to taka moja opinia ^^ Ciekawa jestem jaką rolę w dalszych tomach odegra Jigoro, jeśli w ogóle? Pozostaje czekać.

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » wt cze 06, 2006 7:15 pm

Mi się wydaje ,że już naprawde zrezygnowali z Brzoskwini.Mówi się trudno...:(

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr cze 07, 2006 7:46 am

Nie trać nadziei. Przerwa pomiędzy wydaniem 4 a 5 tomu Exxaxiona trwała w końcu prawie 2 lata :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » śr cze 07, 2006 11:20 am

No w sumie racja :) THX

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » czw lip 20, 2006 5:03 pm

Ja bardzo lubię te mangę i zgadzam się z tym, że Tyji to raczej nudna postać. Podobno 7 tom mają wydać we Wrześniu. Zobaczymy...

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw wrz 21, 2006 10:07 pm

No podobno już jest w sklepach;) widnieje na stronie Egmontu jako wydany już komiks w nowościach, więc pozostaje zbierać się do Empiku;) Ktoś już może trzyma w swych szczęśliwych łapkach tom 7my?

Scary Miss Mary
Status: Offline

Post autor: Scary Miss Mary » pt wrz 22, 2006 10:17 am

Zakupiłam sobie owy tomik wczoraj w Empiku. Jeśli chodzi o treść to zapewne nie jednego przyprawi o ból głowy (ciągłe rozstania, powroty, intrygi z czasem stają się denerwujące...), co do minusów tomik jest bardzo cieniutki, chyba najcieńszy ze wszystkich... Jeśli chodzi o zalety to: ładna okładka, Wujaszek :) no i oczywiście to, że manga ta jest wydawana dalej, chociaż niektórzy pewno stracili nadzieje co do jej kontynuowania :P

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » czw wrz 28, 2006 3:26 pm

Scary Miss Mary pisze: no i oczywiście to, że manga ta jest wydawana dalej, chociaż niektórzy pewno stracili nadzieje co do jej kontynuowania :P
Ciesze się, że wyszedł kolejny tom Brzoskwini, ale... no właśnie... Ale wydaje mi się, że Egmont wykupił licencje na kolejne parę tomów i, że taka przerwa czeka nas jeszcze ;(

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » sob wrz 30, 2006 4:16 pm

Cristal pisze:
Scary Miss Mary pisze: no i oczywiście to, że manga ta jest wydawana dalej, chociaż niektórzy pewno stracili nadzieje co do jej kontynuowania :P
Ciesze się, że wyszedł kolejny tom Brzoskwini, ale... no właśnie... Ale wydaje mi się, że Egmont wykupił licencje na kolejne parę tomów i, że taka przerwa czeka nas jeszcze ;(
Great ....
Cóż Brzoskwinia jest tego typu komiksem że będą intrygi zrywanie itp itd ale ja chętnie poczekam do końca:) Jeszcze niestety nie mam 7 tomiku w łapkach:) ale może na ur ktoś mi kupi:)))) jak nie zobaczę w prezentach Brzoskwini to sama się po nią pofatyguję 8D nyu-hahaha ;)

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz lis 25, 2007 10:58 pm

Coś mi się zdaje , że na 13 tomik Brzoskwinii też trzeba będzie czekać ok. 2 lat tak jak na 7 .Choć bardzo prosze aby wydali jeszcze te 6 tomów bo chce mieć je w swoich łapkach.Ale i tak te 2 miesiące na , które czekamy na kolejne tomiki jest doś niecierpliwe (przynajmniej dla mnie niewiem jak dla was ) 8)

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » sob paź 18, 2008 1:25 am

Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako mega-offtop ^_^
Czytam właśnie mangę Papillon Uedy Miwy i chciałam polecić ją wszystkim fanom Brzoskwini.

Obrazek


Papillon (z fr. motyl)

Bycie szkolnym outsiderem to nic przyjemnego. Jest jeszcze gorzej, gdy twoja siostra bliźniaczka jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Hana to niekwestionowana gwiazda i królowa szkolnych korytarzy, natomiast Ageha to nieśmiała chłopczyca. Hana uwielbia być w centrum uwagi do tego stopnia, że jest gotowa zrobić dosłownie wszystko by siostra na zawsze pozostała w jej cieniu. Ale Ageha ma plan, który odmieni całe jej dotychczasowe życie - i nikt, nawet Hana nie będzie wstanie wiecznie tłamsić Agehy.

Tyle z okładki ^_^ teraz moje 3 grosze - każdy, kto czytał Brzoskwinię od razu dostrzeże podobieństwa Papillona i Peach girl. Niech koronnym przykładem będzie główna bohaterka, która choć z początku przypomina kopciuszka, czy raczej poczwarkę wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi przeobrazi się w motyla i to uderzająco podobnego do Momo. Jest też oczywiście 2 chłopaków i klon Sae z 20kg nadwagą ^_^ Tak czy inaczej świetnie się czyta. Jeśli komuś Brzoskwinia przypadła do gustu to czytanie tej mangi sprawi mu radość. Dla mnie było to bardzo miłe oderwanie od przyziemnych spraw szarego dnia codziennego. Poza tym, której z nas ładniejsza koleżanka nie odbiła kiedyś chłopaka? Jak to wszystko się potoczy? Czy nasz motylek nie opali sobie skrzydeł w ogniu siostrzanej wojny? Zobaczymy - drugi tom w styczniu 2009r.

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » sob paź 18, 2008 4:16 pm

Brzmi fajnie Reiha,mnie się Brzoskwinia podobała to pewnie też by mi przypadło do gustu zwłaszcza że lubię kreskę Miwy Uedy :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości