Himuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! (Kenshin)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob sie 20, 2005 6:03 pm

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to możliwe, że Kenshin jest taki zwinny i szybki biegąjąc w tych klapkach (japonkach)? :D

Noriko Niuhuru
Status: Offline

Post autor: Noriko Niuhuru » pn wrz 05, 2005 9:32 pm

Tereska pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to możliwe, że Kenshin jest taki zwinny i szybki biegąjąc w tych klapkach (japonkach)? :D
wiesz, dobre pytanie xD że się jeszcze nie wyglebał ;) ale poprostu [mój] Kenshin taki zwinny jest :twisted:

neko6
Status: Offline

Opóżnienie

Post autor: neko6 » czw lis 10, 2005 1:30 pm

ok fajna manga nic nie można jej zarzucić tylko czekam już 2 months na 7 tom (podobno milo być ich 32 :roll: ale wątpiie żeby egmont wydał wszystjie :( ) niech mi kotś powie czy to już koniec czy poprostu egmont sie leni i nie wydaje następnych tomów :?: :?:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw lis 10, 2005 2:52 pm

1. To nie koniec.
2. Egmont nie prowadzi polityki "co dwa miesiące nowy tom". Może zrobić sobie nawet i roczną przerwę w wydawaniu, a potem rzucić na rynek trzy tomy w ciągu dwóch miesięcy. Takie niestety są minusy sprzedaży pakietowej.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lis 10, 2005 10:02 pm

Ignorancja ludzi, których zarzut w kierunku wydawnictw wygląda jak "lenią się", coraz bardziej mnie bawi :lol:
Ja myśle nad kupieniem zaległych tomów. Trzeba będzie jakoś finansami rozporzadzić i sprawdzić kiedy się to uda :lol:

neko6
Status: Offline

Post autor: neko6 » pt lis 11, 2005 12:33 pm

Kałopot w tym że mam kupione i przeczytane WSZYSTKIE WYDANE (po polsku) tomy a nic nowego nie wychodzi ( ostatnio kupilm 6-ty tom Inu Yashy i go przeczytałam w 10 min :wink: ) A anime na hyperze też jakiś "osowałe" :wink: i człowiek sie nudzi :?

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 05, 2006 2:01 pm

anime żeczywiście do nieczego :( smutna prawda... nic sensownego w tej telewizji nie puszczaja, albo inaczej: to jest sensowne ale nam nie pasuje :roll: taa, to ma sens... ale nie przypominam sobie, by puszczali kiedykolwiek jakies tasiemce :? tak sie zastanawiam, pewnie gdyby Kenshina mieli póścic, mieliby na dłuższy czas spokój z kupowaniem nowych anime, ale z drugiej strony puszczenie całej serii kilka razy zajęłoby im wieki =_=

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt maja 05, 2006 7:40 pm

Serafin pisze:tak sie zastanawiam, pewnie gdyby Kenshina mieli póścic, mieliby na dłuższy czas spokój z kupowaniem nowych anime, ale z drugiej strony puszczenie całej serii kilka razy zajęłoby im wieki =_=
Dragonballa trzy razy puścili w krótkim okresie czasu. Bodajże przez okres trwania jednego starego liceum. A że Kenshin krótki to mogliby go puścić z 7 razy jak nie więcej w takim samym okresie.

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 12, 2006 7:04 pm

tak ale:
1. DB puszczali po dwa odcinki dziennie
2. a hyper tylko jeden dziennie
3. jak przypomne sobie jak hellsing sie ciągnal to te 13 odcinkow napawa mnie grozą :shock:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt maja 12, 2006 7:29 pm

Serafin pisze:tak ale:
1. DB puszczali po dwa odcinki dziennie
2. a hyper tylko jeden dziennie
Ale Kenshin ma tylko 100 odcinków ;] Nawet jedna emisja po odcinku dziennie to mniej niż dwa dziennie db. Nie takie więc znowu wieki.

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » sob maja 13, 2006 5:29 pm

po wyemitowaniu kilka razy chyba by sie znudziło... chociaz w sumie może i to byc odwrotne, bo fani DB "niemangowi" zainteresowali sie tym dopiero jak w chipsach karty wyszły TT

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz lut 24, 2008 10:23 pm

Skończyliśmy na odcinkach ale chyba zapomnieliśmy wszyscy o mandze ! Wiem , że minęło sporo czasu ale nadal nie widać Kenshina tomu 7 ! Moim skromnym zdaniem jest to mały skandal.A wy jak myślicie?

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn lut 25, 2008 8:40 am

Pretensje do strony japońskiej.

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt lut 29, 2008 9:13 pm

No , jak zwykle dwa dni temu pisałam grzecznego e-maila do wydawnictwa i oczywiście nie odpisali.(zawsze tak robia czy tylko ja tak mam , że mi nie odpowiadaja na żadnego?) :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 23, 2012 5:04 pm

Nie bardzo wiedziałam gdzie, więc wrzucam to tu

http://www.youtube.com/watch?v=lc_JmcRx ... re=related
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt mar 23, 2012 5:27 pm

Już się wystraszyłem, że rzucili się na to jankesi.
Wygląda porządnie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pt mar 23, 2012 6:03 pm

W końcu się wzięli za ten tytuł i przyznam, że jestem ciekaw jak im to wyjdzie bo zapowiedź wygląda zachęcająco

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 23, 2012 6:59 pm

Jak dla mnie to trailer wygląda obiecująco (chociaż one zawsze tak wyglądają :roll: ).
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » sob mar 24, 2012 11:16 pm

Kurcze.. A już myślałam, że Egmont ruszył z Kenshinem.. :cry:

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz maja 24, 2015 9:44 pm

Temat super stary, ale co poradzę, że akurat teraz zaczęłam się tym interesować tak w pełni :)

Moje pytanie brzmi: Czy ktoś wie, gdzie można kupić wszystkie dostępne po polsku tomy Kenshina? Przeglądałam internety i jak na razie, widziałam tylko 8 tomów.

Obecnie posiadam 1 - 3 tomy i chciałabym uzupełnić swoją "kolekcję" :D

Kolejne pytanie: Czy są jakieś szanse, że inne wydawnictwo weźmie się za wydawanie kolejnych tomów / zacznie całkowicie od nowa wydawać Kenshina pod swoją opieką?

Dziękuję za odpowiedź :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości