Kamikaze kaito Jeanne- ratunku!!!!!!!!!!!!!

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz sie 01, 2004 12:03 pm

Cos ostatnio Egmont wszystko chrzani ...... KKJ , Kenshin boshe jak tak dalej pojdzie to slabo na tym wyjdziemy
Oj z ty się nie zgodze patrz na Miecz Nieśmiertelnego czy Eden jak chcą to potrafią(tylko obwolut mi brakuje).Zresztą jeśli ci się nie podoba to nie kupuj może po utracie znacznej ilości czytelników polepsza jakość wydania :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 01, 2004 12:40 pm

zandam pisze:Oj z ty się nie zgodze patrz na Miecz Nieśmiertelnego czy Eden jak chcą to potrafią(tylko obwolut mi brakuje).Zresztą jeśli ci się nie podoba to nie kupuj może po utracie znacznej ilości czytelników polepsza jakość wydania :roll:
Nie wiem za bardzo jak schrzanili Kenshina, ale jeśli podobnie do Gunsmith Cats (rozmyte barwy itd.) to może was pocieszę słyszałem (nawet widziałem skany), że niektóre wydania w innych krajach miały podobnie. Więc o co chodzi z Kenshinem? Bo Narsil nie był w stanie przedstawić sprawy.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz sie 01, 2004 8:11 pm

Nie wiem za bardzo jak schrzanili Kenshina, ale jeśli podobnie do Gunsmith Cats (rozmyte barwy itd.) to może was pocieszę słyszałem (nawet widziałem skany), że niektóre wydania w innych krajach miały podobnie. Więc o co chodzi z Kenshinem? Bo Narsil nie był w stanie przedstawić sprawy.
Mam Kenshina i na pewno barwy nie są rozmyte ,papier też nie prześwituje (przynajmniej u mnie)Jedyny błąd jaki zauwazyłam to przycinane dymki i poza tym nic innego(no bo brak obwoluty to norma :roll: ) :?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 01, 2004 11:33 pm

zandam pisze:Jedyny błąd jaki zauwazyłam to przycinane dymki i poza tym nic innego
Musiałbym to zobaczyć :?
zandam pisze:(no bo brak obwoluty to norma :roll: ) :?
Pomyśleć, co ten luksus robi z ludźmi :roll: :lol:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sie 02, 2004 1:13 am

Remiel pisze:
zandam pisze:(no bo brak obwoluty to norma :roll: ) :?
Pomyśleć, co ten luksus robi z ludźmi :roll: :lol:
ano :roll: ja tam się nie przejmuję prawie wcale, np. książki sf kupuję 30 letnie, pierwsze wydania [: Stan dobry satysfakcjonuje mnie w pełni - byle by strony nie wylatywały [:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 10:20 pm

manga to prawda niekiedy potrafi...zamulic XDDD ale jest cuute ;]
zandam pisze:czasami :) Ale i tak ją lubię :wink:
ja podobnie :]
zandam pisze:
Aż musiałem sprawdzić Faktycznie, niespecjalne...
A widziałeś okładkę Miecza nieśmiertelnego?? to jest dopiero niespecjalne :?
Trudno się nie zgodzić, ble
Narsil_Alavel pisze:btw. a ja magical girls lubie naj naj :>
bo Magic girls sa takie cute, a Narsi to koffa XD
W sumie tez lubie MG, moze nie da sie powiedziec, ze naj naj, ale napewno sa blisko pierwszych miejsc :]
Narsil_Alavel pisze:spoczek XDDD Jeanne asz tak nie lubie XDDDD ale Sailorkom nie dorasta do pięt :evil:
czy ja wiem? Anime zblizone, strasznie mi sie podobalo :] Dlatego manga jest takim zaiwedzeniem... ale mimo to nie zaluje, ze zaczelam zbierac :]
Cos ostatnio Egmont wszystko chrzani ...... KKJ , Kenshin boshe jak tak dalej pojdzie to slabo na tym wyjdziemy
Co racja to niestety racja... ale Kenshin mi sie podoba :D

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » śr sty 19, 2005 4:16 pm

Ja pierwszy raz z Kamikaze Kaito Jeanne kontakt miałam jeszcze w wieku czternastu lat, kiedy to bardzo zachwyciłam się ową mangą. Kupiłam ją w Niemczech, podczas obozu językowego. Teraz te (4) tomiki są u kogoś innego, mam nadzieję, że nadal przynoszą tyle radości, co wtedy, kiedy je sprzedawałam, bo aż krew mnie zalewa jak patrzę na polskie wydanie... Bo to, co jest u nas, to to jest proszę państwa kopia wydania niemieckiego. Tak więc, Yumegari, okładki wcale nie były i nie są u nas obrabiane. I ja się tego nie czepiam, chociaż te kolorki... ^^"
Ale to tłumaczenie?! No sooorry, ale z jakiej paki Marron nagle wciela się w faceta, a Access w babkę?? Hę? A ta cała Yashiro, kiedy wyznała Chiakiemu, że go kocha, to jak to wyszło?... 'Chiaki... Kocham cienie.' Ręce mi opadają przez te literówki, a poza tym u nas, po 'polskiemu', to się przyjęło, że się mówi: 'Kocham CIĘ', zwłaszcza, kiedy się to mówi twarzą w twarz. :/
Na domiar złego, w drugim tomiku, na drugiej stronie kartki, gdzie się rozpoczyna rozdział siódmy, napis na bloku: WOHNUNG.
S z l a g - m n i e - t r a f i ł


Polskie wydanie jest beznadziejne, tego nie da się ukryć, zresztą, nawet nikt nie próbuje. :]

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr sty 19, 2005 11:56 pm

powiem tyle ze 4 tom mnie wbił w krzesło PRZEŚWIETNY!!!

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw sty 20, 2005 8:06 pm

Racja może tylko mi się wydaje ale w 4 nie było błędów :twisted:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob sty 22, 2005 12:59 am

niechodzi mi o brak błędów ale o super historie w nim przedstawione :)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob sty 22, 2005 12:48 pm

Ten demon był słodki :twisted: :twisted: nie rozumiem dlaczego Japończycy tak go nie lubią :? A ten obrazek jak na niej leży+_+. Hmm na dodatek następny tomik ma najładniejsza okładkę :wink: sweet pozostaje tylko oczekiwac wydania

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn sty 24, 2005 2:21 am

hehe mi sie ogolnie podobala historia..szkoda tylko ze taka smutna, no ale inaczejnie maialby takiego uroku :)

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pt sty 28, 2005 2:27 pm

Huh? Założylam ten temat 0-o' Czemu ja nic nie pamiętam ___-___'? No, w każdym rzie, powiem tak... zdecydowanie wolałam anime ... Bo nie było tylu blędów anatomicznych...Poza tym chociaz lubię mangowe oczy to w KKJ czasem przesadzają... ( o ile w starszych mangach CLAMPa, ktore mimo wszystko kocham azastanawiałm się jak oni uważają, żeby oczami o nic nie zachaczyć to tutaj zastanawiam się ile na okulary muszą wydawać).Ale SD-czki mnie powiedzmy wymiatają. Mangę przeglądałam, nie miałam okazji czytać, ale nie powiem,żebym była zachwycona- wręcz przeciwnie. No coż... Kiedy będę miała okazję przeczytać to sie wypowiem ^^. No coż, w każdym razie wiem jedno- jeżeli chodzi o KKJ - noin rządzi ^^'

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt sty 28, 2005 4:27 pm

:twisted: taaaak zgadzam się noin jest świetny ciekawe czy bedzie do końca?(hmm zapomniałam cobyło w anime :? ) Jesli o mnie chodzi to jest postacią tragiczną :cry: biedaczek!!!!maroon jest slepa :roll:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw lut 03, 2005 6:22 pm

Mi tam KKJ jako manga się podoba, ale zdecydowanie nie podoba mi się tłumaczenie na nasz język, czasem nie można się połapac o co chodzi, poza tym literówki są rażące i zdażają się miejsca gdzie widać niemicki tekst. Na szczęście powoli zaczyna robić się ciekawiej, a tłumaczenie też powoli się poprawia, ale do jakości Waneko czy JPF to tu daleko...

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr mar 09, 2005 1:46 pm

przez to glupie tumaczenie ja niekiedy nic a nic nie rozumie ==
ale tom 5 mnie zszokowal :D hehe

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » ndz mar 13, 2005 10:23 pm

Tak, tom 5 był całkiem dobry. Chociaż wydaje mi się, że i sama autorka na początku nie planowała takiego obrotu spraw. Nie rozumiem jednak czemu Fin tak bardzo zmienił się charakter. Ja rozumiem, że diabeł jej pomógł, ale to chyba nie zmieniło tak drastycznie jej miłego przecież charakteru.

Kloe
Status: Offline

Post autor: Kloe » ndz mar 13, 2005 10:24 pm

Ja mam jak na razie tylko 1 tom i wg mnei jest to za bardzo pokręcone, ale fajne.
Fynn jest słodka ;) .

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pn mar 14, 2005 10:54 am

Finn jest wstretnym małym czymś czemu powyrywałabym skrzydełka, ugotowała i nakarmiła nią moja siostrę =='.. Ale dlaczego to nie bedę niktórym spojlerować XD

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw kwie 13, 2006 8:03 pm

Finn jest wstretnym małym czymś czemu powyrywałabym skrzydełka, ugotowała i nakarmiła nią moja siostrę =='.. Ale dlaczego to nie bedę niktórym spojlerować XD
Och daj spokój w końcu już nie jest taka zła, przeciez się poprawia;p...
ale jeżeli chodzi o KKJ to przeczytałam wszystkie tomy i uwazam, że seria jest OK. Ach Noyn... :wink:
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 5:39 pm przez Anai, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość