Kamikaze kaito Jeanne- ratunku!!!!!!!!!!!!!

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 05, 2006 2:48 pm

Fynn ->->-> małe, zielone, latające, włochate, chychło

ale i tak jest fajna

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » pn lip 24, 2006 1:29 pm

Ja KKJ czytałam z 10 razy i za każdym razem podobało mi się jeszcze bardziej. Zwłaszcza 4 tom gdzie jest najfajniejsza postać - Zen! (szkoda tylko, że musi umrzeć!)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt lip 25, 2006 12:34 pm

Moją ulubioną postacia jest zdecydowanie Noyn :wink: ;3! I nie będę wcale ukrywać, że czytałam fragmentami po kilka razy i z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnych tomów^^. KKJ jest super...
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 5:39 pm przez Anai, łącznie zmieniany 1 raz.

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » śr lip 26, 2006 11:43 am

Zgadzam się!!! KKJ jest super, może być nawet z jakimiś małymi niedociągnięciami, ale fabuła i bohaterowie są fantastyczni!

Petit
Status: Offline

Post autor: Petit » wt lis 07, 2006 5:32 pm

[shadow=olive]Heh,mi to sie nawet KKJ podoba[/shadow]...Kreska jest bardzo ładna (mają takie duuże oczy) i wogóle miła manga (dla mnie przynajmniej). Lubię bohaterów (jak zwykle wszystkich oprócz głównych {czyli Miyako i Minazuki-bo jest taki dziecinny najbardziej})
A okładki to (wciąż dla mnie, tak będzie do końca) są przepiękne po prostu! <ech,Arina to naprawdę jest utalentowana...>
&#9829;
PTI i JzJ
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt lis 07, 2006 5:43 pm

TSK to i ja chetnie widzialabym na półeczce *.*
Nooo, kaman, tylko 3 tomy :3

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » czw cze 28, 2007 8:54 am

Manga jest fajna tylko wydanie denne...

Jak patrzę na tom 6 i 7 to mnie szlag trafia przez te złamane grzbiety :/

kumi
Status: Offline

Post autor: kumi » pt lip 27, 2007 2:05 am

KKJ jest świetną pozycją, którą warto przeczytać ;) Ładna i przyjemna dla oczka kreska, ciekawa fabuła ( chociaż czasami ciutek tandetna). Uwielbiam 4 tomik jest zajerąbiastyczny ^ ^" Jednakże bardzo się rozczarowałam zakończeniem serii, ostatni tomik był średni- spodziewałam się czegoś lepszego po zakończeniu :roll: Podsumowując manga świetna, tylko te tłumaczenie takie jakieś niedokładne, mylenie tekstów bohaterów ( mężczyzna mówiący damską kwestie jest częstą wpadką wydawnictwa ==" ).

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt sie 17, 2007 7:09 pm

Bardzo mi sie podoba ta manga :D jak czytałam na poprzednich stronach a szczególnie pierwsza strone postów to mnie aż zatkało no wiem , że każdy ma swoje zdanie ale bez takich co?! :( Jak na stronie Imago.com.pl znalazłam recenzje KKJ napisana przez niejakiego Jarka Obważanka to miałam ochotę go udusić . CYTAT:Z trudem przeczytałem wszystkie cześci ''Czy cos w tym stylu! :D

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » sob sie 18, 2007 11:10 pm

Mnie się bardzo podobala :D I zgadzam się z PaulVanK Ja też mam załamane grzbiety w 6 i 7 tomie :x Egmont wogóle niekiedy ma takie kiepskie wydania. To samo mam z 4 i 5tomem Inu-Yashy.

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » ndz sie 19, 2007 8:29 am

Ja i tak przeczytałem tylko do 4 tomu ^^" dalej nie mogłem ruszyć :P sprzedałem :P

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz lut 24, 2008 10:17 pm

PaulVanK pisze:Ja i tak przeczytałem tylko do 4 tomu ^^" dalej nie mogłem ruszyć :P sprzedałem :P

Żałuj , że dalej nie czytałeś tej mangi bo nie zawiódł byś się! Przynajmniej moim zdaniem!

lakhti
Status: Offline

Post autor: lakhti » czw kwie 03, 2008 10:05 am

Kupowałam tą mangę, bo te parę lat temu mi się podobała. Rysunki mają swój charakterystyczny urok, fabuła momentami kuleje, ale i są tez interesujące wątki. Wkurzające natomiast było błędne tłumaczenie i źle przypisane dialogi. Panował tam ogólny chaos i trzeba było zgadywać kto co powiedział i do kogo. Miałam wtedy nadzieję, że to jedyny tytuł Egmontu, który skończył w rękach niekompetentnego tłumacza (i innych osób za to odpowiedzialnych). Teraz mangi nie sprzedałam i nie sprzedam, mam do niej za duży sentyment i nadal mi się podoba :)

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » czw kwie 03, 2008 9:35 pm

lakhti pisze:ale i są tez interesujące wątki.

W 100% sie zgadzam.
lakhti pisze:Wkurzające natomiast było błędne tłumaczenie i źle przypisane dialogi. Panował tam ogólny chaos i trzeba było zgadywać kto co powiedział i do kogo.

Mi to tak strasznie nie przeszkadzało i nie sprawiało trudności.Gorzej mi było z innymi mangami jak się czytało to czasami traciło wszystko sens.
lakhti pisze:Teraz mangi nie sprzedałam i nie sprzedam, mam do niej za duży sentyment i nadal mi się podoba

Mojej siostrze ciotecznej tak sie nie podobało KKJ , ze zaczęła wyginać grzbiet to tak mnie to wpieniło , ze miałam ochotę wydrzeć się na nią bo mnie bardzo i to bardzo wpieniła. :x ech...

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » czw lip 03, 2008 8:44 pm

To jedna z moich ulubionych mang ^^ Czytałam to po kilka kanaście razy i za każdym razem w niektórych momentach wzruszała w innych bawiła mnie. Trzeba przyznać, ze manga różnie się od anime min. tym że tutaj walka schodzi na dalszy plan a głównym tematem jest tutaj miłość, ale ja kocham romanse więc czemuś sie dziwić, ze mi sie podoba ^^
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości