Co kto widzi w "Brzoskwinii" :)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn sty 19, 2004 3:42 pm

Kira the Demon pisze:
Takashi pisze:Fakt faktem kreska jest najsłabszym ogniwem tej mangi
O.O no co Wy? Przecie kreska jest mniam ( mi sie tam bardzo podoba ) *.* Ne Sheril? :twisted:
no pewnie!!jasne,ze to nie KY(hlehle),ale kreska naprawde jest fajniutka^^dla mnie tez mniam :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 19, 2004 3:48 pm

No... mi się Brzoskwinia zaczyna coraz bardziej nudzić... :roll: Pierwszy tom przeczytałem dwa razy, drugi raz (co u mnie jest dziwne, bo praktycznie każdy tom czytam conajmniej czterokrotnie^^"). Jak tak bym dalej szedł, to wychodzi, że trzeciego w ogóle nie przeczytam :twisted:
Kreska mocno średnia, historia nagięta, tylko Kairi ratuje tę mangę ^^
Idę się zaraz przejść do księgarni po Usagiego, jak będzie brzoskwinia to pewnie kupię, jak mi się nie spodoba, to prawdopodobnie sprzedam :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sty 19, 2004 6:42 pm

Moje uwagi dotyczyły jedynie kreski ale to nie zmienia faktu że manga mi się podoba pod innymi względami.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 19, 2004 7:22 pm

Kupić! Kupić! :twisted:
Ja tez bym kupiła ale u mnie jeszcze nie ma ( i wątpie czy bedzie :cry: <- odpukać. Nowych serafinów ciągle nie ma :evil: )

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 19, 2004 8:23 pm

No u mnie też nie ma... Podobnie jak Skrzydeł Serafina i Usagiego... Kurde, chyba będę musiał w Merlinie zamówić :evil:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 19, 2004 8:47 pm

Gotenks pisze:No u mnie też nie ma... Podobnie jak Skrzydeł Serafina i Usagiego... Kurde, chyba będę musiał w Merlinie zamówić :evil:
Hmm... nie jestem pewna ale u mnie chyba Usagi jest, tylko właśnie mój kolega sie wkurza że nie ma serafinów. A ja mam nadzieje, ze bedzie brzoskwinia :evil:

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » wt sty 20, 2004 12:34 am

Gotenks pisze:No u mnie też nie ma... Podobnie jak Skrzydeł Serafina i Usagiego... Kurde, chyba będę musiał w Merlinie zamówić :evil:
Spokojnie, spokojnie- Egmont wydaje komiksy partiami, po kilka sztuk- póki co wyszedł "Usagi", "Armada" i nowy "Lucky Luke"- pozostałe pozycje powinny ukazać się w najblizszym czasie. Odrobinę cierpliwości!

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob lut 21, 2004 6:19 pm

Właśnie kupiłam sobie pierwszy tomik. Jest tak, jak mówicie - prosta, niezobowiązująca rozrywka. Kairi jest fajny, reszta mocno wkurzająca.... Cóż - w sumie kupna nie żałuję (a kupiłam, bo się zdenerwowałam, ze Marsa w Stalowej nie ma - albo ja go znaleźć nie potrafię ><"), ale nie wiem, czy będę kontynuować. Jak ktoś ma używane i mu się nie podoba, to może mi odsprzedać ^^ (tylko tanio... na razie jestem bez kasy, w dodatku z długiem u siory ^^")

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lut 21, 2004 8:00 pm

Mars był w Stalowej, przynajmniej w kiosku w którym zawsze kupuje, ale bardzo szybko go wykupili... :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » ndz lut 22, 2004 10:17 am

A w którym kiosku??.... >_<"""

gomen za powtarzający się offtop

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lut 22, 2004 10:21 am

Koło białych domów, dokładnie między jana pawła 13, a Jana pawła 13a (ten żółty).

też przepraszam za offa
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn kwie 26, 2004 12:41 am

Dobra, dziwnie to zabrzmi z moich ust, ale...czwarta "Brzoskwinia" jest świetna. Ten tom prezentuje sie piekielnie okazale- autorka zrezygnowała z syndromu telenoweli, a postawiła na humor (zas relacje między bohaterami tylko na tym zyskały).
Warto- naprawde warto przeczytać.

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » pn kwie 26, 2004 12:43 am

Jeeeeeeeny, zapomniałem się zalogowac...wiedzcie moi mili że powyższy post jest mego autorstwa.
I wszystko jasne.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt maja 04, 2004 9:56 pm

jestem tuz po przeczytaniu Brzoskwini 4,naprawde humor nieziemski ,fsjniusi tom *.*

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr maja 05, 2004 1:51 pm

A u mnie nie można dostać Brzoskwini :evil: musze poczekać na przypływ kaski i sobie zamówić :( :(

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt maja 07, 2004 7:07 pm

Mój brat kupuje Brzoskwinie i z początku wydawała się ciekawa ale w późniejszych tomach to już się można zanudzić. Historia zaczyna być podobna do typowych telenowel.

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » ndz cze 13, 2004 8:47 pm

Brzoskwinia jest bardzo sympatyczną mangą. Sympatyczną, jeśli chodzi o wzajemne relacje Momo-Kairi-Tyji. A jeśli chodzi o postać Sae, to jest to takie 'delikatniejsze' wydanie tego, co mam okazję obserwować (dobrze, że nie czuć) niemal codziennie.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr cze 16, 2004 3:41 pm

Łoooooooooo przeczytałem w Empiku 3 nieczytane tomiki i jestem pod wrażeniem *_____* już niemogę się 5 doczekać ...jak to się wyjaśni z tą "nową/starą Sae" O______O

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr cze 16, 2004 3:56 pm

Narsil_Alavel pisze:Łoooooooooo przeczytałem w Empiku 3 nieczytane tomiki i jestem pod wrażeniem *_____* już niemogę się 5 doczekać ...jak to się wyjaśni z tą "nową/starą Sae" O______O
kupilbys,a nie czytal w empiku i jeszcze sie do tego przyznawal :roll:
a tak btw.to kiedy wychodzi 5tomik??

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » sob sie 21, 2004 11:27 am

5 tomik we wrześnniu najprędzej...
Brzoskwinia to shoujo jakich wiele(chyba) ale jest fajne^^.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość