Co kto widzi w "Brzoskwinii" :)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » czw wrz 02, 2004 8:23 pm

Kitek pisze:5 tomik we wrześnniu najprędzej...
Brzoskwinia to shoujo jakich wiele(chyba) ale jest fajne^^.
fajne, fajne ^^

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt wrz 21, 2004 6:42 pm

Przejżałem tom 5...
I nadal mam drgawki jak sobie tylko sobie o tym przypomnę.
Tego gościa nie mozna pukac w czoło bo jeszcze usłyszy się echo...

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 10:30 pm

Krzych Ayanami pisze:Przejżałem tom 5...
I nadal mam drgawki jak sobie tylko sobie o tym przypomnę.
Tego gościa nie mozna pukac w czoło bo jeszcze usłyszy się echo...
U mnie jeszcze nie wyszla 5 :(
Mowisz o ktorym? Tyijim czy tym modelu?

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz wrz 26, 2004 8:58 pm

Kupiłem piąty tomik na Asuconie, przejrzałem i... :shock: no no nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy nawet w najśmielszych przypuszczeniach :twisted:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn wrz 27, 2004 9:26 am

Mowisz o ktorym? Tyijim czy tym modelu?
A do którego debila Momo czuje mięte od początku ?

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » wt wrz 28, 2004 4:35 pm

Krzych Ayanami pisze:A do którego debila Momo czuje mięte od początku ?
acha, i wszystko jasne == popieram wiec, nie lubie go!!!
Takashi pisze:Kupiłem piąty tomik na Asuconie, przejrzałem i... :shock: no no nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy nawet w najśmielszych przypuszczeniach :twisted:
Dlaczego wszyscy maja tylko nie ja :cry:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw wrz 30, 2004 1:42 am

Krzych a Ty co taki na niego cięty :> ??? a możę ten ekhm Jigoro od Sae lepszy??? - - """ echh...

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » czw wrz 30, 2004 1:27 pm

Narsil_Alavel pisze:Krzych a Ty co taki na niego cięty :> ??? a możę ten ekhm Jigoro od Sae lepszy??? - - """ echh...
tamten to już wogóle... :roll:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw wrz 30, 2004 9:54 pm

Narsil -> jak sobie pomyślę, że jestem facetem i takie coś prezentuje moją płeć w mandze to mnie cholera bierze. Trzeba mu dać kosz bananów i wysłać do zoo, żeby miał zajęcie stosowne do posiadanych umiejętności.

Jak po głosie nie potrafi poznać laski, która przychodzi do niego na seks, to mam poważne wątpliwości czy by się zorientował, jakby mu robiła loda.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 30, 2004 9:57 pm

Jedno trzeba Krzychowi przyznać: jego argumenty nie sposób skontrować :roll: :lol: Są takie... osobiste :lol:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » czw wrz 30, 2004 11:07 pm

Remiel pisze:Jedno trzeba Krzychowi przyznać: jego argumenty nie sposób skontrować :roll: :lol: Są takie... osobiste :lol:
racja, racja :P
To z bananami bylo dobre podobnie jak koncowka :P

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt paź 01, 2004 12:02 am

Krzych przerażasz mnie O_O

hehe no cóż... tam wszyscy są nieco..ekhm...powiedzmy..zamyśleni ;PP <nie bee dodawał że łatwowierni, naiwni do PRZESADY, i wogóle - -">

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt paź 01, 2004 10:17 pm

Przeczytałam dzisiaj 2 i 3 tomik.I bardzo ale to bardzo mi się podoba . Co prawda muszę sobie kupić pierwszy tomik,żebym lepiej zajarzyła niektóre rzeczy,ale nie to chciałam napisać.I powiem,że bardziej mi się podoba od marsika,bo główna bohaterka jest energiczna i wogóle manga jest super.A w marsie Kira za spokojna jest.I wogóle tak przyjemnie się czyta i z zaciekawieniem.No więc gdybym miała kogoś w klasie takiego jak Sae to bym chyba nie wyrobiła z taką dwulicową i głupią dziewczyną.I Tyji taki jakiś smetniak i taki dziwny po prostu.A Momo powinna być i będzie z Kairim(jakoś tak).

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob paź 02, 2004 2:52 pm

Kairi jest o wiele lepszy od Tyji'ego, bo on je durny, a Kairi chociaz zabawny(a przy tamtym mozna najwyzej smiac sie zglupoty... bo na placz lez szkoda :P).
Co do Momo i Kiry... sa rozni ludzie, wiec i rozne postacie mangach :P Wszyscy gluwni bohaterzy nei moga byc tacy radosni i pewni siebie jak Momo... w sumei to chyba nawet wole Kire.

Shayala
Status: Offline

Post autor: Shayala » pt paź 08, 2004 3:24 pm

Krzych Ayanami pisze:Narsil -> jak sobie pomyślę, że jestem facetem i takie coś prezentuje moją płeć w mandze to mnie cholera bierze. Trzeba mu dać kosz bananów i wysłać do zoo, żeby miał zajęcie stosowne do posiadanych umiejętności.
Spójrzmy prawdzie w oczy, 2/3 facetów w Brzoskwini to kretyni :twisted:

Szkoda ze Sae nie zostala dłuzej płaska :( Co prawda, w normalnej formie sa większe wrazenia estetyczne :roll:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » pt paź 29, 2004 12:56 pm

Shayala pisze:Spójrzmy prawdzie w oczy, 2/3 facetów w Brzoskwini to kretyni :twisted:

Szkoda ze Sae nie zostala dłuzej płaska :( Co prawda, w normalnej formie sa większe wrazenia estetyczne :roll:
2/3, a skoro mamy 3 to jeden nei jest idiota, czytac Kairi? :P

Moja kolezanka tyz tak zareagowala "o nie! szkoda, ze juz plaska nie jest :("
Moja reakcja tyz nie byla gorsza... "No to znowu zaczynamy..." i sie nie pomylilam :P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 29, 2004 7:00 pm

Mi sie ten tomik wydal slabszy od poprzednich, bo ile mozna znosci intrygi Sae :| jush ciekawiej by było jakby tyji faktycznie zdradzal Momo :twisted: :roll: albo cos XD
Brzoskwinia ma ok. 16 tomow i jak przez wszystkie główna "zla" bedzie Sae to moze powiac nuda <wedlug mnie :wink: >

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob paź 30, 2004 9:36 am

Gwoli ścisłości, Brzoskwinia ma 18 tomów i składa się z dwóch serii: orginalnej "Peach Girl" (1-8 ) i drugiej, która przez Hamerykańców została nazwana "The change of the heart" (9-18 ). Ja raczej będę kupowała tylko pierwszą serię, no chyba że wciągnie mnie aż tak i się skuszę... No, zobaczymy.

Co do facetów w Brzoskwini, to nie rozumiem zamysłu autorki: czy ona specjalnie stworzyła dwóch takich durniów, że aż czytelnik nie ma wyboru i po prostu musi lubieć Kairi? Dla mnie to zabieg raczej średnio ambitny. No cóż, ostatni omik był raczej "skandalizujący" (jak na Brzoskwinię, rzecz jasna), ale ogólnie przypadł mi do gustu. Wreszcie się coś dzieje.

A Sae wolałam płaską, bardzo mi się spodobał ten sposób jej przedstawiania.

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob paź 30, 2004 5:42 pm

Tylko Sae nie byla wtedy soba, za slodka :P Az mnie obrzydzenie bralo, ble :P A jak jest wredna to zawsze mozna sie pozloscic :P
A co o facetow to jeszcze z takim zabiegiem sie nie spotkalam, wiec ambitny, nie ambitny, za to oryginalny :P Poza tym, no coz, sa tacy dla ktorych zachowanie pozostalych bedzie takie cuuudowne, ze Kairi odpadnie :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr lis 24, 2004 4:40 pm

Może to Was zainteresuje :roll:

Otóż od 8 stycznia rusza w Japonii anime Brzoskwinia :wink:
Pewnie w kilka dni później pojawią się fansuby...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość