Co kto widzi w "Brzoskwinii" :)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Yaqza
Status: Offline

Co kto widzi w "Brzoskwinii" :)

Post autor: Yaqza » pt sty 16, 2004 12:36 am

Notki wydzielone z tematu o zapowiedziach Egmontu - Crate.

"Brzoskwinia" to jednen z najdurniejszych tytułów, jaki kiedykolwiek wpadł w me żądne sensacji łapki. Nawet moja dziewczyna uznał to za chłam jakich mało....tom pierwszy przyznam że mnie wciagnął, "dwójka" jednak to porażka na całej linii...
Czy to będzie reklama, jeśli zaproszę Was do rzucenia okiem na recenzje na mojej stronie?
Mam nadzieję że nie, ale jesli się mylę to i tak się wytnie:)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt sty 16, 2004 5:20 am

Brzoskwinia 3 powinna już w niedługim czasie pokazać się w księgarniach. Na stronie Egmontu już widnieje jako pozycja wydana

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » pt sty 16, 2004 9:19 am

Radujmy się...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sty 16, 2004 3:48 pm

Takashi pisze:Brzoskwinia 3 powinna już w niedługim czasie pokazać się w księgarniach. Na stronie Egmontu już widnieje jako pozycja wydana
ooo,to trzeba bedzie sie przejsc do empiku albo atutu :P

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt sty 16, 2004 11:45 pm

byłem dzisiaj w komiksiarni w Katowicach, i tam mi powiedzieli że Brzoskwinię będą mieli gdzieś koło środy (tej co będzie teraz - czyli 21 stycznia)

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » pt sty 16, 2004 11:59 pm

Sheril pisze:ooo,to trzeba bedzie sie przejsc do empiku albo atutu :P
Czy możesz mi wyjaśnić co widzisz w tym tytule? Bo ja mimo wielkich chęci jakoś nie mogę doszukać sie w nim żadnego artyzmu, ze o zwykłej, prostej rozrywce nie wspomnę...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sty 16, 2004 11:59 pm

Takashi pisze:byłem dzisiaj w komiksiarni w Katowicach, i tam mi powiedzieli że Brzoskwinię będą mieli gdzieś koło środy (tej co będzie teraz - czyli 21 stycznia)
ah,czyli w szn moge sie spodziewac ok.27^^
EDIT:co widze w tym tytule??to samo co w wielu innych,niegrozna,zabawna historie dziewczyny,jej perypetie i przezycia,widze w niej ladna kreske,widze cos czego sama doswiadczylam,moze to mnie tak do niej ciagne nie wiem... :roll:

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » sob sty 17, 2004 12:07 am

Sheril pisze:widze cos czego sama doswiadczylam,moze to mnie tak do niej ciagne nie wiem... :roll:
Hmmm....Jeśli ty takze miałaś takie przygody jak Momo, to przyznam ze są rzeczy na niebie i ziemi o jakich nie śniło się filozofom...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sty 17, 2004 12:10 am

Yaqza pisze:
Sheril pisze:widze cos czego sama doswiadczylam,moze to mnie tak do niej ciagne nie wiem... :roll:
Hmmm....Jeśli ty takze miałaś takie przygody jak Momo, to przyznam ze są rzeczy na niebie i ziemi o jakich nie śniło się filozofom...
hmmm.... :roll: co masz na mysli mowiac takie przygody jak Momo??ja czytalam tylko pierwsze dwa tomy :P a chodzilo mi raczej o falsz i plotki ktore ja otaczaja,tego Sheril doswiadczyla....nawet w takim samym stponiu,jak nie w wiekszym,bardziej szkodliwym... :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 17, 2004 12:18 am

Sheril pisze:a chodzilo mi raczej o falsz i plotki ktore ja otaczaja,tego Sheril doswiadczyla
Co prawda komiksu nie czytałem, ale mam wrażenie, że nie tylko Sheril :roll:

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » sob sty 17, 2004 12:19 am

Sheril pisze:chodzilo mi raczej o falsz i plotki ktore ja otaczaja,tego Sheril doswiadczyla....nawet w takim samym stponiu,jak nie w wiekszym,bardziej szkodliwym... :roll:
....Odnoszę wrażenie że musisz działać albo w sferach rządzących, albo należysz do tajnej organizacji szpiegowskiej, by mieć wokół siebie tak wiele spisków...wiesz co? To przerażające. Yaqza zaczyna się obawiać o swe życie...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sty 17, 2004 12:23 am

Yaqza pisze:
Sheril pisze:chodzilo mi raczej o falsz i plotki ktore ja otaczaja,tego Sheril doswiadczyla....nawet w takim samym stponiu,jak nie w wiekszym,bardziej szkodliwym... :roll:
....Odnoszę wrażenie że musisz działać albo w sferach rządzących, albo należysz do tajnej organizacji szpiegowskiej, by mieć wokół siebie tak wiele spisków...wiesz co? To przerażające. Yaqza zaczyna się obawiać o swe życie...
nie musze dzialac w zadnych sferach zeby falsz mnie dosciegnal(tak jak chociaz to Remiel przyznal) :roll:
choc znajomosci to jakies ja tam mam,hiehieh,ale oni nie odwazyliby sie spiskowac przeciwko mnie :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sty 18, 2004 4:59 pm

Nie wiem, mi sie równiez brzoskwinia podoba. Może nie jest to seria wysokich lotów, ale miło mi się ją czyta i w pewnym stopniu oddaje realia otaczające mnie ( wspomniany przez Sheril fałsz ).
Jest to seria dla zrelaksowania nie trzeba sie tu zagłębiać w skomplikowane zyciorysy postaci, ani tym podobne.
Choć oczywiście każdy ma swój gust i to co dla mnie może wydawac sie zaletą to kogoś może byc wadą :D

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » ndz sty 18, 2004 7:37 pm

Mnie się Brzoskwinia nie podoba od początku.
Historia jest denna , postacie żałosne (z wyjątkiem Kairiego), kreska się nie wybija.

Jako komiks w ogóle jest to pozycja bardzo słaba - jako shojo beznadziejna. Dwie pozostałe mangi z tego gatunku czyli Mars i ParaKiss są zdecydowanie lepsze.

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » ndz sty 18, 2004 8:06 pm

No proszę, a juz myślałem że wszyscy tutaj lubią "Brzoskwę"...co do Kairiego to tez się zgadzam- koleś ma potencjał, ale już w drugim tomie zachowuje sie jak rycerz w (prawie) lśniacej zbroi- wiele przez to u mnie stracił.
Momo jest słaba, Tyji głupi jak but, Sae to typowy czarny charakter- zero oryginalnosci, wykorzystywanie utartych schematów w nedzny sp[osób. Taka jest 'Brzoskwa"

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz sty 18, 2004 10:27 pm

Fakt faktem kreska jest najsłabszym ogniwem tej mangi niektóre postaci takie jak Sae też przyprawiają o ból głowy, ale tak jak pisała Kira to znakomity sposób na relaks. I dlatego kupuję te mangę.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 19, 2004 9:15 am

Takashi pisze:Fakt faktem kreska jest najsłabszym ogniwem tej mangi
O.O no co Wy? Przecie kreska jest mniam ( mi sie tam bardzo podoba ) *.* Ne Sheril? :twisted:

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » pn sty 19, 2004 1:49 pm

Hmm...miałam zamiar zakupić tę mangę ale po tym temacie to już sama nie wiem ;P Kupic, czy nie kupić? Jak mi radzicie? :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 19, 2004 2:04 pm

Ja na Twoim miejscu wybralbym co innego, na przyklad Evangeliona :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 19, 2004 2:07 pm

Zależy od natury człowieka co kto lubi.. komedia czy coś poważniejszego.. ja polecam NGE albo Love Hinę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości