Co kto widzi w "Brzoskwinii" :)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sty 24, 2005 11:23 am

Ktoś mi powie, dlaczego szósty tom Brzoskwy został opatrzony naklepą "tylko dla dorosłych!"? :roll:

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pt sty 28, 2005 2:35 pm

Ja tam uważam "Brzoskwinię" za dość orginalne shojo... Aczkolwiek wydaje mi sie trochę za długie, i może się z tego jeszcze prawdziy shit zrobić nyo. Ale na razie nie jet źle :) Kairi rządzi ^o^. Lubię tę mangę dlatego, że... mnie rozwala >D... A może dlatego, że Yamamby mnie rozwalają XD... Ciekawe czy Momo wygląda w ten sposób :P
Obrazek

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt sie 17, 2007 7:25 pm

przecież dopiero dziewiąty ma z tyłu napis dla dorosłych.zanim była ta nalepka to ja już dawno kupiłam 6 tom Brzoskwini ale jak chodziłam do Empiku to to zauważyłam i byłam zszokowana :( no co w tym takiego dla dorosłych to kurcze w takim razie Paradise Kiss też powinien być ,,dla dorosłych '' to kurcze jaki oni mogą mieć zapłon jeżeli na komiksie pod napisem Klub mangi dopiero widnieje napis dla dorosłych od dziewiątego.! :D Mi i tak się podoba ta manga a i tak mi sprzedają w Empiku tą mangę. he he .Tak se myślę i mam nadzieje , że nie będziemy znów czekali 2 lata na 13 tom Brzoskwini jak 6 tomów temu .ech... :wink:

[ Dodano: Pią 26 Paź, 2007 ]
A niemówiłam nawet na na stronie www.egmont.pl niema wpisanego , że w pażnierniku ma być wydany 13 tom Brzoskinii , a przeciesz powinien bo co 2 miesišce jest wydawana przez te wydawnictwo!. [-(

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » czw lip 03, 2008 8:30 pm

Bardzo fajna manga^^ Gorąco polecam :) Chociaż muszę przyznać, że im dalej tym bardziej telenowele zaczyna to przypominać XD Głupia Sae i Tyji :P Stanowczo ich nie lubię, ale Kairi po prostu cuuudo :mrgreen:
ObrazekObrazek

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » ndz lip 06, 2008 4:44 pm

Manga bardzo fajna i przyjemna w odbiorze. Jedna z niewielu serii Egmontu godnych polecenia. tylko czekać na 16 tom.

lakhti
Status: Offline

Post autor: lakhti » wt sie 12, 2008 3:21 pm

Manga faktycznie jest przyjemna w odbiorze, kto lubi ten lubi kto nie to nie. Mnie osobiście spodobała się i kupuję ją od pierwszego tomu (anime również widziałam, a nawet tajwański serial) i nie żałuję, bo historia choć zakręcona wbrew pozorom czerpie z życia (czy tego chcecie czy nie) i ma sporo zwrotów akcji.

A takie małe pytanko mi się nasunęło czytając poprzednie posty - to do tych, którzy nie lubią - skąd to wszystko wiecie (jaka jest fabuła, jakie postacie)? Ludzie tak mają, że jak czegoś nie trawią to tego unikają, nie sądzicie?
Ja też nie trawię pewnych rzeczy i nie wiem jak można je czytać/oglądać, ale nie uważam żeby to był temat do dyskusji, a tym bardziej do zadawania głupich pytań na forum w stylu: "jak można czytać to badziewie?"

A postacie nie są głupie tylko prezentują pewne typy ludzi. Takich Sae jest sporo na świecie, tylko nie wszystcy potrafią pojąć swoje błędy i je naprawić. Tyji to poprostu zwyczajny, niczym nie wyróżniający sie chłopak - i takich tez jest conajmniej połowa wśród męskich reprezentantów na ziemi. Pzrebojowych ludzi jak Momo i Kairi powiedzmy, że znajdziemy w drugiej połowie. Osobiście poznałam chyba wszystkie te typy. No i szkoda, że nikt z Was nie pomyślał, że wszyscy ludzie nie mogą być tacy sami, a juz napewno nie tacy jakich Wy byście chcieli widziec.

To takie moje małe podsumowanie tego co przeczytałam od początku tematu. A tymczasem mamy już 16 tom. Jeszcze tylko dwa i koniec przygód Momo. Chciałabym po zakończeniu tej serii zobaczyć również następną - tą która opowiada o losach Sae ("Peach Girl: Sae's Story") :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości