Która rządzi? :)

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn cze 21, 2004 9:44 pm

zandam pisze:A dlatego,że każdy człowiek ma inne upodobania np. ja nie lubię yaoi i yuri ,ale szanuje osoby które to uwielbiają. Na pewno byłoby komuś smutno gdyby ktoś zmieszał jego ulubiony tytuł z błotem i dlatego zgadzam się z większością, że o gustach się nie dyskutuje!
Kwestię "o gustach...." to w sumie ja poruszyłem, więc dodam: nie najeżdżajmy na ludzi, tylko na tytuły. I krytykujmy konstruktywnie (tzn. z argumentami), ale ludzi i ich gusta zostawmy w spokoju...
Zresztą krytyka jakiegokolwiek dzieła jeszcze mu nie zaszkodziła. A antyreklamy i reklamy są zawsze (i były zawsze)

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » śr cze 23, 2004 7:57 pm

cratebeer pisze:Hm. Widać nie bywasz na pewnych forach... W porównaniu z tekstami z np. MFa wypowiedź Krzycha to szczyt dyplomacji.
Ach tak. A więc w tym wypadku mam uznać jego wypowiedź za niezwykle inteligentną tylko dlatego, że bywają "gorsze"? Nie rozśmieszaj mnie...
I dzięki, ale wolę omijać te pewne fora szerokim łukiem. Nie przepadam za czytaniem wypowiedzi ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia poza 'objechaniem' tego, na co akurat w danym momencie się uwzięli. :?

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw cze 24, 2004 2:33 pm

Brawo Miko !!! Zgadzam się w 100 %...zawsze właśnie lubiłem forum waneko ,że jest takie..spokojne, symptyczne i miło się tutaj postuje...a tutaj wyskakuje ktoś taki i wylewa pomyje na mangi które mu sie nie podobają - - " geeeez troche poszanowania dla innych

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw cze 24, 2004 2:46 pm

Narsil_Alavel pisze:Brawo Miko !!! Zgadzam się w 100 %...zawsze właśnie lubiłem forum waneko ,że jest takie..spokojne, symptyczne i miło się tutaj postuje...a tutaj wyskakuje ktoś taki i wylewa pomyje na mangi które mu sie nie podobają - - " geeeez troche poszanowania dla innych
W pełni popieram, ale ostatnie zdanie to jakoś nie pasuje do jednej Twojej poprzedniej wypowiedzi :wink:
Ale fakt, Waneko to jedyne forum jakie utrzymuje poziom...

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw cze 24, 2004 5:38 pm

Remiel pisze:W pełni popieram, ale ostatnie zdanie to jakoś nie pasuje do jednej Twojej poprzedniej wypowiedzi :wink:
Ale fakt, Waneko to jedyne forum jakie utrzymuje poziom...
...tak wiem...przepraszam wszystkich, których moja wypowiedz uraziła :cry: ale naprawdę się wówczas wkurzyłem ... jak tak można... FE FE FEEE

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw cze 24, 2004 6:24 pm

Narsil_Alavel pisze:...tak wiem...przepraszam wszystkich, których moja wypowiedz uraziła :cry: ale naprawdę się wówczas wkurzyłem ... jak tak można... FE FE FEEE
Wiadomo, emocje. Każdemu może się zdarzyć (mnie się zdarzyło :roll:).
Sztuką jest, by nie upadać niżej od swego przeciwnika. Stoicyzm wskazany :wink:

Ech, jak dobrze pójdzie, wkrótce kupi.e pierwszy tom Kenshina i odrobię zaległości w NGE...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw cze 24, 2004 8:29 pm

Remiel pisze:Ale fakt, Waneko to jedyne forum jakie utrzymuje poziom...
a na ilu forkach byłeś? :roll:
Remiel pisze:Ech, jak dobrze pójdzie, wkrótce kupi.e pierwszy tom Kenshina i odrobię zaległości w NGE...
powodzenia :) Trzeba będzie chyba tą ankietę uaktualnić nie co :3

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw cze 24, 2004 8:44 pm

_Keitaro_ pisze:a na ilu forkach byłeś? :roll:
mf, mangazyn, kawaii, eee, różnie, ale żadne mi nie pasowało...
_Keitaro_ pisze:powodzenia :) Trzeba będzie chyba tą ankietę uaktualnić nie co :3
Ale głosy zostały oddane...

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw cze 24, 2004 9:33 pm

WOW :shock: A byłeś na forum Kasen :?: To prawdziwy przykład forum które ginie śmiercią naturalną 8) zresztą to samo z forum Akazukin :evil:
Wyjątkami są Mangaforum,Waneko i Arashi(które dopiero raczkuje) :lol:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt cze 25, 2004 10:18 am

Mój komentarz do sprawy Brzoskwini:
Fiołki rosnące na (nomen omen) kupie nawozu nie zamaskują brzydkiego zapachu.
A teraz proszę przenieść się z dyskusją do odpowiedniego tematu.

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 10:00 pm

Zzaglosowalma na Brzoskwinkę :] a w ankiecie zabraklo mi nowych tytulow jak Ranma i Kenshin... :(

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob wrz 25, 2004 10:06 pm

Pewnie patemu, ze ankieta była sporzadzana wtedy kiedy te tytuły były jeszcze w fazie planów.

Uwzględnia się uaktualnienia?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob wrz 25, 2004 10:43 pm

misiaq pisze: Pewnie patemu, ze ankieta była sporzadzana wtedy kiedy te tytuły były jeszcze w fazie planów.

Uwzględnia się uaktualnienia?
Problem w tym, że ci co oddali głosy nie mogliby juz oddać swoich głosów :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz wrz 26, 2004 12:08 am

Właśnie niestety to jest taki problem z którego wybrnąć będzie ciężko.

Ewentualnie druga ankieta będąca dopełnieniem obecnej? Tylko tytuły nie uwzględnione w obecnej. Kto będzie miał życzenie ten odda głos. tyle tylko, że co zrobić jeśli komuś się całkiem odwidział poprzedni wybór? możliwości wycofania sie nie ma :]. LOL ale namieszałam

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » ndz wrz 26, 2004 12:13 am

To moze zamknac temat i stworzyc nowy? :P
(albo i lepiej nie i tak musze sie napocic by co kolwiek dodac na to forum ==)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 26, 2004 12:38 am

Silene -> nie trzeba, wszyscy wiedzą, że ankieta jest nieaktualna. Szkoda zachodu dla ankiety, która i tak stanie się nieaktualna przy następnych nowościach :roll:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz wrz 26, 2004 7:55 am

Usunąłem ankietę. Jak już wspomniał Remiel, nie ma sensu zakładanie nowej jeśli w zasadzie co miesiąc-dwa egmont serwuje nam cos nowego.

Shayala
Status: Offline

Post autor: Shayala » pt paź 08, 2004 3:21 pm

Ulubione:
:arrow: Eden
:arrow: Brzoskwinia
:arrow: i zapowiada się, ze Ranma

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » pt wrz 02, 2005 11:29 pm

Poweim krutko:
Wrzystkie mangi są fajne ale niekture bardziej niekture mniej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości