Egmont

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
ODPOWIEDZ
Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 05, 2006 2:51 pm

Nie widze w empiku nic złego poza wymielonym stanem mang, które już były obmacywane przez czyjeś łapy i czytane przez czyjes oczy. Są nieświerze.

Ale są też egzemplarze idealne, jeśli sklep dużo ich zamówil.

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » ndz maja 07, 2006 10:59 am

Ja prawie wszystki swoje mangi kupuję w empiku, ale sporo też zamawiam przez net (tyle, że tylko jak mam większe zakupy do zrobienia) :wink: .

Chyba po tych Waszych komentarzach Empiki wzięły się w garść bo teraz mangi nawet od komiksów oddzielają, a anime od filmów :P (to jest wręcz niesamowita poprawa :lol: ).
A skoro o błędach merytorycznych w księgarnich mowa to jakiś czas temu w Wawie w jednej z księgarni w Reducie znalazłam książkę Banany Yoshimoto pt. "Kuchnia" w książkach kulinarnych (cóż tego jeszcze nie było żeby nowela napisana jak scenariusz do mangi shojo okazała się książką kucharską :D ).
Najlepsze bylo to, że jak pokazałam ten fenomen tacie i zaczęlismy się z tego śmiać pani odpowiedzialna za ten dział zaczęła nam tłumaczyć, że to nie pomyłka tylko przeniesione książki przez klientów aby zmylić sprzedawcę i je ukraść (tylko dlaczego dalej od wyjścia i w ilościach większych niż jeden człowiek mógłby unieść tego nie wiem :? ).

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » ndz maja 07, 2006 5:27 pm

Chyba po tych Waszych komentarzach Empiki wzięły się w garść bo teraz mangi nawet od komiksów oddzielają... (to jest wręcz niesamowita poprawa Laughing ).
Logiczne, że nie będą stawiać tytułów o tak zróżnicowanych formatach na jednej półce.
Z tym, że tak jest od kiedy pamiętam.

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » pt maja 12, 2006 7:01 pm

u nas w Galerii Łodzkiej stale było wszystko pomieszane, no teraz jest troche lepiej, bo żeszywiscie mangi od komiksow oddzielili i nawet oddzielna polke na nie dali :shock: shock XD ale nadal nie kumam, czemu zawsze mangi jpfu sa na stoisku z gazetami ? >_< paranoja

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt maja 12, 2006 8:08 pm

Serafin pisze:XD ale nadal nie kumam, czemu zawsze mangi jpfu sa na stoisku z gazetami ? >_< paranoja
Ja na stoisku z prasą młodzieżową i dla dzieciu kupuje Priesta :lol:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob maja 13, 2006 8:52 am

Serafin pisze: ale nadal nie kumam, czemu zawsze mangi jpfu sa na stoisku z gazetami ? >_< paranoja
ale chociaz sa :D w Walbrzychu w Matrasie wogole jpf'u nie ma XD

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » sob maja 13, 2006 5:27 pm

u nas w koniksie sa na wystawie z kasiążkami i innymi koniksami >_< to tragedia, nie ma idealnego tomu w przyzwoitej księgarni, a samych egzemplarzy jest może ze trzy :roll: przecież to aż śmieszne :lol: a ja nie raz widziałem osoby pytające sie o tytuły mangowe w tej ksiegarni LOL :roll: a kierownik nic, więcej nie zamawia, na biznesie traci....... XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 12, 2007 7:56 pm

Ja mam pytanko: Jakie jest prawdopodobieństwo ze "Egmont" polski i "Egmont" niemiecki to ta sama "filia" a jeśli duże to jakie jest prawdopodobieństwo, ze wydadzą u nas mangi wydawane w Niemczech? *_*
Kumpela pokazała mi "Kiss me Princess" Kim Se Young ... mam faze *____*
http://www.editions-saphira.com/kissmep ... ess1gd.jpg
http://www.editions-saphira.com/kissmep ... ess5gd.jpg
http://www.editions-saphira.com/kissmep ... ess6gd.jpg

(ps.... to nie szojka XD)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lis 12, 2007 8:53 pm

Hmmm kreska średnio mi się podoba, ale może być ciekawe.... :wink:

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 ]
Aaaaa już to kojarzę, czytałam pierwszy tom tego w internecie. Kreska mi się nie podobała, ale fabularnie całkiem ciekawe :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 12, 2007 11:19 pm

no właśnie ja mam Iszy tom po niemiecku w łapie właśnie XDDDD i ja to chceee XD kreska badziewna strasznie, ale cóż... xP

że spytam - skad wzielaś to na necie? XD nie moge znaleźć, a niemiecki mi nie do konca wchodzi w zrozumienie :P

seiya
Status: Offline

Post autor: seiya » sob lis 17, 2007 7:51 pm

Kreska jest... e, nie w moim typie.
To jest ten sam Egmont, ale to nie ma nic wspólnego z wydawaniem określonych tytułów.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lis 17, 2007 9:10 pm

baka-oni-ri pisze:że spytam - skad wzielaś to na necie? XD nie moge znaleźć, a niemiecki mi nie do konca wchodzi w zrozumienie
Gdzieś w polskich skanlacjach, dałabym sobie za to łapki uciąć :-k

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lis 17, 2007 9:32 pm

baka-oni-ri pisze: że spytam - skad wzielaś to na necie? XD nie moge znaleźć, a niemiecki mi nie do konca wchodzi w zrozumienie :P
Ja widzialem skany 9 pierwszych tomow po angielsku.
Jak cos to PM me ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » ndz lis 18, 2007 3:29 pm

Kira the Demon pisze:
Serafin pisze: ale nadal nie kumam, czemu zawsze mangi jpfu sa na stoisku z gazetami ? >_< paranoja
ale chociaz sa :D w Walbrzychu w Matrasie wogole jpf'u nie ma XD
Czy ja wiem... Ostatnio nie byłam w naszym Matrasie, ale Angel Sanctuary na pewno było (się znaczy 1 tom xP) Jako, że tam nie bywam, to może się coś zmieniło. Ale żeby nie było offtopa to się wypowiem co do tej mangi. Nie znam, nie czytałam, ale jeśli chodzi o kreskę (bo w tej chwili tylko w tej kwestii mogę się wypowiedzieć) to coż... nie mój styl. Chociaż każdy lubi co innego i miłoby było jakby Egmont coś nowego wydał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości