Exaxxion

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
ODPOWIEDZ
komx
Status: Offline

Exaxxion

Post autor: komx » pt kwie 14, 2006 10:27 am

Tematu jeszcze nie było, a to dziwne... "Exaxxion" to jedna z moich ulubionych serii, i polecam ją fanom sf (choć ja się do nich nie zaliczam ;p). Skoro w czerwcu ma się pojawić nowiutka część siódma, to temat może ożyć. Zachęcam do pisania swoich opinii.

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » pt kwie 14, 2006 11:08 am

Fajnie, że wspomniałeś o Exaxxion. Kedyś zakupiłem pierwszy tom "tak na spróbe", aby przekonać się czy fajne to jest. Jednak niebyło fajne. chciałem nawet sprzedać za 4zł a i tak nikt tego nie kupił.

komx
Status: Offline

Post autor: komx » pt kwie 14, 2006 11:38 am

Kwestia gustu... Ex to mało znany tytuł, a i ciężko się sprzedaje, szczególnie na allegro (choć nie wiem gdzie ty chciałeś sprzedać).

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt kwie 14, 2006 4:56 pm

Mi się Ex na początku podobał, aczkowliek po przeczytaniu dalszych tomów dałam sobie spokój na tomie 4
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt kwie 14, 2006 5:01 pm

Madoka pisze:Mi się Ex na początku podobał, aczkowliek po przeczytaniu dalszych tomów dałam sobie spokój na tomie 4
Ja tak samo z ciekawie zapowiadajacej sie histori zrobiła sie historia o cyckach z jakimś telnowelopodobnymi problemami bohaterów. Może jeszcze kiedyś dokupie reszte, ale narazie się na to nie zanosi.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt kwie 14, 2006 5:03 pm

Ja tak samo z ciekawie zapowiadajacej sie histori zrobiła sie historia o cyckach z jakimś telnowelopodobnymi problemami bohaterów.
Dokładnie z tych samych powodów przestałam czytać.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

komx
Status: Offline

Post autor: komx » pt kwie 14, 2006 11:23 pm

No to już wiecie dlaczego nie kupiłem szóstego tomu.. Ze względu na okładkę.. No i zawartość też :roll:

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » sob kwie 15, 2006 12:07 am

Ja po szóstym stwierdziłam, że na pewno nie kupię więcej. Jakby ktoś chciał komplet, to się chętnie pozbędę :]

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pn cze 04, 2007 6:05 pm

Temacik wydobyty z głębokich otchłani niebytu. Manga już dawno zakończona, ale niedawno dowiedziałem się o niej ciekawej rzeczy. Mianowicie, ku mojemu zaskoczeniu, padła ona ofiarą cenzorskich nożyczek. Z 5 tomu wycięte zostało kilka (dość odważnych) stron. Konkretniej rzecz ujmując strona 50 powinna być stroną 58. Ci, którzy posiadają jeszcze tę mangę mogą zapewne domyślą się cóż to za sceny nie spodobały się cenzurze.

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » sob wrz 08, 2007 4:56 pm

ja wlasnie tylko 5 tomu nie mamXD.
A tak manga mi sie podoba ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości