konkurs z kuponami

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt lis 15, 2005 12:41 pm

A ja mam pecha bo został jeszcze 15 tom (który wyjdzie niedługo)Marsa i mogłabym wysłąć kupony a tu nie mam kasy i nie zapowiada się że będe mieć:( Heh
Ostatnio dostałam przypinkę z GTO i reklamówkę z VGA. Załuję, że nie dostanę breloczka z MARSA:(((((( A może pujdę śpiewać na Rynek i napisze że zbieram na mangę hehehehehehe. Its joke -na szczęście :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lis 15, 2005 1:49 pm

Yumegari pisze:Szkoda, że nie ma breloczków albo przypinek z ParaKissa... wtedy wysłałabym wszystko, bo mam, żeby tylko je dostać (bo dotąd udziału w promocji nie brałam).
Pociesz sie tym, ze jesli tylko Waneko zacznie wydawac Nane to bedziesz mogla liczyc na jakies cudenka z tej mangi 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

taneko
Status: Offline

Post autor: taneko » wt gru 13, 2005 8:22 am

Ciekawa dyskusja :?

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw gru 15, 2005 12:03 pm

taneko pisze:Ciekawa dyskusja :?
I bardzo dużo do niej wniosłaś/wniosłeś tym postem. :roll:

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » śr lut 01, 2006 9:04 pm

Czy ktoś może mnie oświecić jak to jest kiedy wysyła się 2 komplety kuponów z 2 róznych mang? Bo już 2 razy było tak, że zebrałam po 2 komplety [akurat tak wyszło że było to w tym samym czasie] i za każdym razem dostałam tylko 1 zestaw plakietka, torba itp. Za pierwszym razem wysłałam wszystko w jednej kopercie, za drugim w osobnych. Czy jest jakieś ustalenie mówiące o tym, że dostaje się tylko jeden zestaw "gwarantowany" nie zaleznie od ilości wysłanych kompletów? Poza tym dlaczego raz jest tak, że dostaję plakietkę/ew. breloczek+torbę+ kalendarz, a innym razem tylko breloczek lub brakuje np kalenarzyka?

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw lut 02, 2006 10:29 am

Nie wiem bo nigdy nie wysyłałam 2 kompletów, ale wydaje mi się, że jak wysyłasz 2 komplety to powinnaś dostać wszystko po 2 razy^^

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw lut 02, 2006 4:36 pm

Lina pisze:Nie wiem bo nigdy nie wysyłałam 2 kompletów, ale wydaje mi się, że jak wysyłasz 2 komplety to powinnaś dostać wszystko po 2 razy^^
I mnie się tak wydaje (a raczej to pewne: jeśli wysyłałeś w osobnych kopertach) dlatego też wysłałem trzy zaległe komplety z interesującym listem w każdej. Mam nadzieję dostać za każdą kopertę różne pamiątki.

szym
Status: Offline

Post autor: szym » pt lut 03, 2006 9:40 am

Szybki jestem... Przeglądając 12 tom Love Hina zauważyłem konkurs z kuponami, patrza a tu takie coś już od czwartego tomiku jest :D . Moje pytanie czy jak teraz wyśle wszystkie kupony ( 4-12 ) to jest jakaś szansa że za te starsze też będą nagrody?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt lut 03, 2006 4:38 pm

Witaj!
Oczywiscie, jesli wyslesz, w tym wypadku 3 komplety, otrzmasz trzy mangowe gadzety. Nie ma znaczenia, ze dany komplet jest „stary”. Nie moze po prosu brac udzialu w losowaniu.
Pozdrawiamy!
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw lut 23, 2006 6:43 pm

Zaczynam niepokoić się o wysłane koperty (tak jak pisałem wyzej - trzy komplety). Minął już miesiąc i jak narazie nie ma po nich śladu.

Zdażyło sią tak komuś?

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » czw lut 23, 2006 7:25 pm

Yaku pisze:Zaczynam niepokoić się o wysłane koperty (tak jak pisałem wyzej - trzy komplety). Minął już miesiąc i jak narazie nie ma po nich śladu.

Zdażyło sią tak komuś?
Ja tez jakoś miesiąc temu wysałałem dwie koperty a dostałem tylko jedną :?

Ilesian
Status: Offline

Post autor: Ilesian » sob mar 04, 2006 6:15 pm

W losowaniu nagród wezmą udzial tylko nowe komplety kuponów. Wiadomo które są napewno stare, ale KTÓRE TO NOWE?
Nie wiem jak jest, ale ktoś mi zasial ferment, że Waneko losuje nagrody raz na cztery tomy; powiedzmy że ponagradzali za kupony 7,8,9,10 z GTO a ja im bach - wyśle 8,9,10,11 i co, nie mam nowych?
Sprawa jest taka zagmatwana (nie wiadomo spośród czego losują ani kiedy losują), że najlepiej napiszcie które numerki kuponów z GTO musze wyslać w najbliższym czasie (albo dalszym) żeby wziąć udzial w tym losowaniu. Albo jakiś DROBIAZG mi umknol albo wlaśnie zadalem dobre pytanie. :x

yanek_old
Status: Offline

Post autor: yanek_old » ndz mar 05, 2006 11:44 pm

To ja powiem tak że jutro się zapytam szefostwa i sprawa się wyjaśni :)

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn mar 06, 2006 3:08 pm

Czekam już jakieś dwa miesiące na trze upominki za trzy koperty z trzema kompletami kuponów - jak narazie nie dotarł ani jeden.
Co się stało?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 06, 2006 3:38 pm

Witaj Yaku!
Takie sytuacje niestety dosc czesto sie zdarzaja, czasami jest to wina poczty, czasami naszych opoznien. Dostajemy naprawde bardzo, bardzo duzo listow z kuponami i nie od razu mozemy wszystko wyslac. Prosimy napisac maila na nasz adres waneko@waneko.pl i podac swoje imie, nazwisko oraz z jakich pozycji zostal wyciete kuponiki. Wyslemy do Pana gadzety :)
I jeszcze wyjasnienie dla Ilesiana: sprawa ktore kupony sa tymi AKTUALNYMI i upowazniaja do wziecia udzialu w konkursie nie jest taka zagmatwana :). Odliczamy sobie: komplet pierwszy: kupony 1,2,3,4. Losowanie odbylo sie jak tylko pojawil sie GTO 5.
Komplet 2: 5,6,7,8. Losowanie odpowiednio odbylo sie po pojawienu sie na rynku GTO9.
I teraz przychodzi czas na AKTUALNY komplet: 9, 10, 11, 12. Zbieramy az pojawi sie tomik trzynasty. Wytedy losujemy sposrod wszystkich kompletpow ktore dotra do nas do tego czasu. Potem ten komplecik bedzie uprawnial jedynie do otrzymania gadzeciku.
POZDRAWIAMY
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pn mar 06, 2006 5:19 pm

A co, jeśli ktoś wyśle np z tomów 7, 8, 9 i 10?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 07, 2006 10:31 am

Witaj Mirax!
jesli przyslesz ten wlasnie komplet otrzymasz niestety tylko gadzet. W losowaniu biora udzial jedynie nastepujace komplety z serii GTO: 9, 10, 11, 12 potem: 13,14, 15, 16, potem: 17,18,19,20, potem: 21,22,23,24.
JAKIEKOLWIEK INNE KOMBINACJE LICZBOWE :) NIE UPRAWNIAJA DO UDZIALU W LOSOWANIU.
Uffff....
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt mar 07, 2006 3:32 pm

wataken -> oki, dzięki
mail wysłany
teraz tylko czekać na odpowiedź ^^

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt mar 07, 2006 3:40 pm

A ja dostałam swoją paczke i była w niej: przypinka z mangi CSO^^ i siatka :)

szym
Status: Offline

Post autor: szym » pt mar 10, 2006 6:08 pm

Hmm, jeśli teraz bym wysłał paczkę z kuponami love hina (9,10,11,12) i nie doszłoby przed wydaniem tomu 13 to bym stracił wszystkie kupony?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości