konkurs z kuponami

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Eragon
Status: Offline

Post autor: Eragon » sob mar 25, 2006 9:57 pm

A ja mam mały problem. W czwartek zakupiłem pierwsze 5 tomów love hiny i planuje kupno kolejnych i mam problem. Skoro kupony w tej mandze były od 4 tomu to chyba znaczy ze sie wysyła kupony za tomy 4,5,6,7 a potem 8,9,10,11 tak? Wytłumaczy ktoś?

Gogu
Status: Offline

Post autor: Gogu » ndz mar 26, 2006 10:10 pm

JEZU! Jak zawsze mam pecha!

Mam 3 tomy GTO.

W pierwszym na kuponie widnieje "Kupon kolekcjonerski "GTO" tom 1"

W drugim na kuponie jest "Kupon kolekcjonerski "GTO" tom 2"

A na trzecim, to samo co na drugim, czyli kupon kolekcjonerski tom 2!? Czyżby błąd w druku? Okładka i komiks tom 3, ale na kuponie pisze kupon z tomu 2... Czyli mam 1 kupon pierwszego tomy i dwa kupony drugiego tomu. Co mogę zrobić? (komiks kupowalem w MATRASie w grudziądzu)

POMOCY!!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz mar 26, 2006 11:16 pm

Każdy tom 3 GTO tak ma i wydawnictwo o tym wie. Wysyłaj i się nie przejmuj.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 27, 2006 10:12 am

DO ERAGONA:
Tak, to sa wlasciwe komplety, co cztery wydania.
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Gogu
Status: Offline

Post autor: Gogu » pn mar 27, 2006 9:19 pm

Dzięki!

Czyli kupuje 4 tomik i wysyłam !!
1 kupon z 1 tomu dwa z drugiego i jeden z czwarego

Pozdrawiam!

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lip 06, 2006 1:47 pm

Hehehe, a ja dzisiaj dostałęm paczuszke za wszystkie kupony Love Hiny ( wysłałem bez 14 bo wtedy jeszcze go nie było :/ ). A co dostałem? Torbe waneko i plakietke Cat Shit One :D Yaay, ja bardzo lubie CSO :D

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » ndz lis 19, 2006 3:06 pm

Ciekawie by było gdyby Waneko wprowadziło atrakcyjniejsze nagrody w zależności od wysłanych kuponów, np im więcej kuponów tym cenniejsze nagrody, mogłyby być to np. kalendarze, bryloczki, a może niewielkie figurki. Co o tym myślicie?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz lis 19, 2006 6:16 pm

Ja tam wysłałem wszystkie kupony z LH a dostałem pakiet jak za 4 :P

[ Dodano: Sob 13 Sty, 2007 ]
Chyba wyśle jeszcze z GTO ( zaczełem zbierać właśnie xD ) ... Ciekawe czy cos dostanę ?

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw mar 08, 2007 1:24 pm

Pod koniec grudnia wysłałam 4 kupony z Saiyukiego, a dziś doszła paczka z bryloczkiem z Goku xD Spodziewałam sie przypinki, ale tez jest nieźle ;]

yanek
Status: Offline

Post autor: yanek » sob mar 10, 2007 12:17 am

:) słodkiego wybraliśmy Goku-chan nie? :D

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 10:30 am

yanek pisze::) słodkiego wybraliśmy Goku-chan nie? :D
Niom ^^ Jeden z moich ulubionych artów ;]

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » pn mar 12, 2007 7:37 pm

słodkiego wybraliśmy Goku-chan nie? :D
dragon007 pisze:Niom ^^ Jeden z moich ulubionych artów ;]
To brzmi jakby można było wybierać, a to:
dragon007 pisze:dziś doszła paczka z bryloczkiem z Goku xD Spodziewałam sie przypinki, ale tez jest nieźle ;]
sugeruje, że jednak nie.
Bo chciałam się zapytać, czy jak w kopercie, wraz z kuponami, wyśle się notatkę z prośbą/zasugerowaniem jaki wzór chciałoby się otrzymać, to czy zostanie to wzięte pod uwagę? Albo chociaż jakich wzorów się nie chce?
Bo ja mam już trzy takie same przypinki z Seimadena (nie mówiąc już o chyba czterech siatach z Ai =_=') i naprawdę nie chce już mieć czwartej (mimo, że ładna).

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 13, 2007 10:20 am

Witka!
Jasna sprawa, drodzy czytelnicy, ze ezeli ktos napisze co chce dostac, postaramy sie jak najbardziej spelnic jego prosbe (czasami sie nie da, bo liczba wzorow jest ograniczona). Dostajemy tak wiele listow, ze w zaden sposob nie mozemy kontrolowac kto juz wczesniej jaki komplet nam wyslal i co w zamian dostal. Dlatego wszelke uwagi w liscie sa jak najmilej widziane. Maly hincik: teraz jest dobry czas na wysylanie kompletow, bo mamy zupelnie nowe breloki :)
Pozdrawiamy serdecznie, WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt mar 13, 2007 3:49 pm

A ja się chaiałem zapytać, czy kiedy w jednej kopercie wyślemy np 16 kuponów z jakieś tam mangi to czy dostaniemy 4 gadżety czy tylko 1 ?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt mar 13, 2007 4:35 pm

Drogi Ray,
cztery komplety, to cztery gadzety :) Liczy sie liczba kuponow i to z jakiej sa mangi (wielbicielom GTO nie wysylamy za czesto przypinek z SEIMADENEM) a nie znaczek pocztowy.
Czekamy na twoja szesnastke! :P
Pozdrawiamy, WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt mar 13, 2007 4:53 pm

wataken pisze:Czekamy na twoja szesnastke! :P
Chyba też zacznę wycinać z moich mang.... to co przyszykujecie na moją osiemnastkę xD

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt mar 13, 2007 9:22 pm

No bo ja wysłałem do was komplet kuponów z LH a dostałem przypinke CSO tylko :( Fakt czytam więc nie było źle ale liczyłem na więcej ^^ Pozdrawiam

PS. A kupony przyśle z GTO ale muszę jeszcze dokupić brakujące mi tomy ^^

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 17, 2007 12:15 pm

Ray pisze:No bo ja wysłałem do was komplet kuponów z LH a dostałem przypinke CSO tylko :( Fakt czytam więc nie było źle ale liczyłem na więcej ^^ Pozdrawiam
No właśnie, od którego tomiku w LH zaczynają się kupony? Mam 1,2,13,14 tom (3 zamówiony) i chcę powoli uzupełnic serię ^^ Wolę wszystkie na raz wysłać ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt kwie 06, 2007 1:47 pm

No i mam problem. Wysyłam dzis albo jutro koperte z kuponami GTO wszystki jakie są ale... W 12 tomie nie było kuponu X_X Mam nadzieję że to chyba nie przeszkodzi w dostaniu gadżetu ? Jak wysyłałem kupony z LH ( wszystkie prócz 14 bo jeszcze nie wyszła) to dostałem tylko jeden gadżet, ale teraz mi chodzi tylko o 12 tom GTO. To normalne że nie ma w nim kuponu? Na dodatek 12 tomik zamówiłem przez sklepik waneko i paczke z tomami od 12 do 16 dostalem w srode ^^ Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt kwie 06, 2007 4:07 pm

Ray pisze:No i mam problem. Wysyłam dzis albo jutro koperte z kuponami GTO wszystki jakie są ale... W 12 tomie nie było kuponu X_X Mam nadzieję że to chyba nie przeszkodzi w dostaniu gadżetu ? Jak wysyłałem kupony z LH ( wszystkie prócz 14 bo jeszcze nie wyszła) to dostałem tylko jeden gadżet, ale teraz mi chodzi tylko o 12 tom GTO. To normalne że nie ma w nim kuponu? Na dodatek 12 tomik zamówiłem przez sklepik waneko i paczke z tomami od 12 do 16 dostalem w srode ^^ Pozdrawiam
Tez nie mialem kuponu w 12stym tomie. Na poczatku myslalem, ze ktos ze sklepu internetowego sobie go "zapozyczyl" (zamawialem w komikslandii), ale skoro Ty tez nie masz, to pewnie we wszystkich tomach brakuje.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości