konkurs z kuponami

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » sob kwie 19, 2008 10:32 pm

Wsadź po 4 do jednej koperty, a potem to wszystko do jednej większej i tak wyślij :twisted:

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » ndz kwie 20, 2008 1:09 pm

biB pisze:Wsadź po 4 do jednej koperty, a potem to wszystko do jednej większej i tak wyślij :twisted:
śmiej się, ale chyba tak właśnie zrobię :-)

wacek
Status: Offline

Post autor: wacek » śr kwie 23, 2008 3:58 pm

heh, u mnie też się tego sporo nazbierało... i chyba też skorzystam z powyższej rady xD

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » śr kwie 30, 2008 9:50 am

kurcze ja tez mam mase tych zaległych kuponów móże je wyśle:]

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt maja 06, 2008 6:23 pm

Dziś dostałam breloczek z 4 ostatnich tomów Saiyuki. Z jednej strony jest śliczny Goku (naprawdę fajny rysunek, brawo!), natomiast z drugiej strony jest reklama Waneko. I to nie za bardzo mi się podoba. Na kuponach jest napisane, że otrzymam za nie mangowy gadżet, a nie dyndającą reklamę Waneko. Przecież to, że wysłałam kupony świadczy właśnie o tym, że kupuję mangi Waneko i reklama jest niepotrzebna. To chyba jakiś nowy zwyczaj, bo na poprzednich breloczkach były rysunki z obydwu stron (takie przynajmniej dostałam z Seimadena i Marsa).

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » wt maja 06, 2008 6:35 pm

Mnie właśnie dziwi, że jeśli coś jest wysyłane z Saiyuki to Goku (przynajmniej tak wnioskuję z wypowiedzi kilku osób), jak plan lekcji kupowałam to też tylko on był na nim ^^" Lubię go, ale bez przesady, przecież to nie jest jedyna główna postać. Dlatego kuponów raczej nie wyślę, bo szansa na Gojyo (czy przynajmniej Hakkai'a) najwidoczniej jest zerowa ^^"
Inna sprawa, że po drugiej stronie jest reklama Waneko :roll: Tego bym się akurat nie spodziewała. Też by mi się to nie podobało.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » wt maja 06, 2008 8:24 pm

A ja wysłałam kuponiki z Saiyuki 1-4 i dostałam breloczek z Masamune z "Nie, dziękuję!" - więc nie narzekajcie na Goku, przynajmniej ktoś z Saiyuki. :| Mam nadzieję, że jak wyślę kupony 5-8, to mi się coś bardziej "na temat" trafi.
...Całe szczęście, że przynajmniej lubię ND!

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt maja 06, 2008 9:02 pm

Mai-Takeru pisze:A ja wysłałam kuponiki z Saiyuki 1-4 i dostałam breloczek z Masamune z "Nie, dziękuję!" - więc nie narzekajcie na Goku, przynajmniej ktoś z Saiyuki.
Ja w liściku zaznaczyłam, że proszę o gadżet z Saiyuki i Waneko mnie wysłuchało, więc tu nie mogę narzekać :)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt maja 06, 2008 9:07 pm

Ostatnio tez dołączyłam liścik z prośbą o gadżet z Saiyuki, a dostałam brelok GTO :|

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt maja 06, 2008 10:28 pm

Oooo, to bym była bardzo zawiedziona. Szczególnie gdyby mi przysłali GTO, który to mnie jedynie irytuje.
Do tej pory Waneko zawsze przysyłało mi gadżet z mangi z dołączonej przeze mnie listy. :) Tylko za pierwszym razem, kiedy wysyłałam kupony z pierwszych tomów Marsa nic nie napisałam, bo myślałam, że skoro wysyłam kupony z Marsa to dostanę gadżet również dotyczący Marsa. Wyobraźcie sobie rozczarowanie nastolatki, która oczekuje breloczka lub plakietki z Kirą i Rei'm, a dostaje zboka z GTO. Nie każdy uważa, że GTO jest takie super. :evil: Ale OK, to było moje niedopatrzenie.

Jeśli akurat Waneko nie ma gadżetu z serii, o którą proszę w liście, to wolę poczekać niż dostać coś co mnie nie interesuje. Ja jestem cierpliwa.

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pn maja 12, 2008 5:43 pm

A wiecie może jakie są dostępne te breloczki? Czy takie z Marsa istnieją w ogóle :) ?
Mam zamiar jutro wyslac i wolalabym wiedziec o co prosic :)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn maja 12, 2008 10:03 pm

moonlight pisze:Czy takie z Marsa istnieją w ogóle
Kiedyś na pewno były, bo dostałam breloczek gdzie z jednej strony byli Kira z Rei'm a z drugiej Seimaden, więc możesz poprosić, a nuż będą mieli. :)

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » pt cze 27, 2008 9:45 pm

Hej a można jeszcze wysyłać?? Bo mam tych kuponów multum^^
ObrazekObrazek

ERO_Sensei
Status: Offline

Post autor: ERO_Sensei » sob sty 24, 2009 1:10 pm

Witam serdecznie wszystkich. Mam kilka pytań.
1.Mam 12 kuponów z serii Great Teacher Onizuka od 1 do 12 tylko w tym rzecz ze w 12 tomie nie ma kuponu w zamian za 12 mogę wysłać 13 i w 3 tomie pisze tak "kupon kolekcjonerski GTO tom 2 co mam zrobić?
2.Jak ja mam wysłać kupony, w jednym liście 12 kuponów i dostane jedna lepsza paczkę czy 3 listy po 4 kupony i dostane 3 słabsze paczki?
3.Dalej jest szansa, że dostane gadżety ponieważ się obawiam końca terminu wysyłania kuponów?
BARDZO TEZ PROSZĘ O PODANIE DOKŁADNEGO ADRESU WANEKO JEŻELI JEST TO CZYWISTE.
WANEKO PROSIŁ BYM O SZYBKĄ ODPOWIEDZ NA TEN POST :mrgreen: :mrgreen:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob sty 24, 2009 1:16 pm

1. Taki blad jest w kazdym tomie i wydawnictwo o tym wie.
2. Jak ja wysylalem 12 kuponow to dostalem 3 breloki. (wszystko w jednym liscie).
3. Jesli cos bedzie na stanie to dostaniesz xD A raczej zawsze cos jest ^^ Jednak tego to nie jestem pewny ;)

ERO_Sensei
Status: Offline

Post autor: ERO_Sensei » sob sty 24, 2009 4:19 pm

Wielkie dzięki w poniedziałek wyśle list i mam nadzieję że coś fajnego dostane. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz sty 25, 2009 7:39 pm

A czy te kupony muszą być po koleji? Tzn. czy trzeba np.od 1 do 5 numeru, czy można np.z 1,3,7,8, 10 numerów? I co to jest za gadżet? I czy można jeszcze wysyłać kupony z Saiyuki? I jeszcze kiedy będzie to losowanie?
No dobra, mam nadzieję, że tych pytań nie jest za dużo i mi odpowiecie, bo to dla mnie -jak dla każdego fana mangi- dość ważne :wink: Z góry dzięki za odp.

ERO_Sensei
Status: Offline

Post autor: ERO_Sensei » pn sty 26, 2009 4:43 pm

1.Kuponu muszą być po kolei.
2.To zależy od waneko co ci przyślą w paczce.
3.Tego nie wiem czy można wysyłać kupony, ale i tak nie masz nic do stracenia.
Co ci da że będziesz miał kupony przy sobie jak z nimi nic nie zrobisz tylko wysłać do waneko ci zostaje.
4.Jeżeli chodzi ci o losowanie figurki Totoro to się spóźniłeś. Losowanie już było.

LoveMalik
Status: Offline

Post autor: LoveMalik » pn sty 26, 2009 7:39 pm

ERO_Sensei pisze:1.Kuponu muszą być po kolei.
Nie muszą być, ja wysłałam 4, 6, 7, 8 z Saiyuki i dostałam bryloczek.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pn sty 26, 2009 11:40 pm

LoveMalik pisze:Nie muszą być, ja wysłałam 4, 6, 7, 8 z Saiyuki i dostałam bryloczek.
Dziwne a wydawało mi się, że rozdają breloczki :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości