Kategorie? Tagi?

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
MagBitewny
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 14, 2019 8:44 am
Gender:
Status: Offline

Kategorie? Tagi?

Post autor: MagBitewny » wt lut 04, 2020 1:20 pm

Na tworzeniu i modyfikowaniu stron znam się jak Sierotkin na prowadzeniu bolida, ale czy to duży problem dodać kategorię czy tagi pod mangi i novelki? Z 2 razy prawie wszedłem na minę BL, a sprawdzać za każdym razem tytuł na innych stronach jest trochę męczący.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kategorie? Tagi?

Post autor: Yuriko » wt lut 04, 2020 2:31 pm

Kotori ma tagi BL na grzbietach, Dango daje z tyłu okładki. SJG i Waneko nie, ale Oni tak dużo nie wydają yaoiców, także jeżeli nie jest się czegoś pewnym, to wpisanie tytuły i kliknięcie na Baka-Updates zajmuje 5-10 sekund, nawet może mniej.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Kategorie? Tagi?

Post autor: vishaad » wt lut 04, 2020 3:26 pm

MagBitewny pisze:
wt lut 04, 2020 1:20 pm
Z 2 razy prawie wszedłem na minę BL, a sprawdzać za każdym razem tytuł na innych stronach jest trochę męczący.
No masakra, sprawdź czy nie zaraziłeś się jakimś homoseksualizmem czy coś :lol:

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Kategorie? Tagi?

Post autor: Alexandrus888 » wt lut 04, 2020 5:30 pm

MagowiBitewnemu chodziło chyba o oznaczenie nie na fizycznych tomikach, a na stronach internetowych... Z tymże nie wiem czy chodzi mu o sklepy, strony wydawnictw, czy jakieś inne. Ogólnie wydawnictwa opisują tagami swoje mangi. No chyba, że ktoś nie chce nawet wchodzić na stronę projektu :roll:
Nie rozumiem bólu tyłka - przecież obwoluty są łatwo rozpoznawalne :lol: Widzisz 2 facetów na jednej okładce - prawie na bank yaoi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości