Nowa strona

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 948
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » wt lip 05, 2016 8:18 pm

Strona całkiem spoko.
Wywaliłbym linijkę z alfabetem pod menu (które jest schowane tylko na mniejszych rozdzielczościach ekrany). Poprzestawiałbym pozycje w menu.
Można też pomyśleć nad kolorystycznym dopasowaniem linków do social media do reszty strony. Całość jest na biało-czarno-czerwono, a tu nagle jakieś pomarańcze, fiolety i błękity.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt lip 05, 2016 11:11 pm

meh,niepodobamisiętabrzydkanowoczesnastrona,starabyłalepsza
-napisał gość który nie ma facebooka, ani smartfona

Już wcześniej pisałem że nie podobają mi się strony zaprojektowane według nowych trendów. Kwestia gustu. Obiektywnie muszę przyznać że wygląda ładnie, ale i tak będę tęsknił za starą :cry:

pico
Status: Offline

Post autor: pico » śr lip 06, 2016 2:43 pm

Canis pisze:meh,niepodobamisiętabrzydkanowoczesnastrona,starabyłalepsza
-napisał gość który nie ma facebooka, ani smartfona
Sorry, ale to zabrzmiało trochę tak jakby osoby bez fejsa i wypaśnego telefonu nie miały dobrego gustu. Wypraszam sobie! :P

Mnie nowa strona na początku szoknęła niezbyt poztywnie (duże, ascetyczne kolorystycznie, nie wiadomo gdzie patrzeć), ale po dłuższym poobcowaniu to wrażenie zniknęło. Jednak w dalszym ciągu uważam, że to wszystko jest jakieś za duże (oczywiście nie mówię, ze wszystko ma być naciapane na siebie, ale no i tak mam takie odczucie). I płaczę po zniknięciu listy log (logów? :P). Strasznie mi się to podobało i smutno mi, że nie będzie ich już zebranych w jednym miejscu. :<<

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr lip 06, 2016 3:07 pm

ja się cieszę na zmiany, ta wielka lista log ciągnąca się w nieskończoność była już za długa. Strona co prawda wydaje się większa ale jest czytelniejsza i o WIELE ładniejsza. I naprawdę łatwiej znaleźć wszystkie tytuły. Strona w końcu wygląda profesjonalnie, co prawda wymaga paru poprawek ale nie od razu Rzym zbudowano ;).
Z uwag:
- warto wywalić nowe zapowiedzi z literki "N"
- nie wczytują mi się żadne obrazki przy "ostatnich nowościach"
- pod literkami powinny być pierwsze okładki a nie loga bo się nie mieszczą np. No game no Life ln, a tam gdzie adolf powinno być np. wasze logo aniżeli "tu będzie logo adolfa" bo brzydko to wygląda

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr lip 06, 2016 4:11 pm

Dembol pisze: Można też pomyśleć nad kolorystycznym dopasowaniem linków do social media do reszty strony.
Skoro już mowa o social media, to warto przypomnieć, że Instagram jakieś 2 miesiące temu zmienił swoją ikonkę/logo :d

Arst
Adept
Posty: 195
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 6:24 pm
Status: Offline

Post autor: Arst » śr lip 06, 2016 8:36 pm

Można prosić admina o wydzielenie, bo myślę sobię - jakaś nowa manga, a tu dalej o stronie...

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw lip 07, 2016 9:29 am

Duże grafiki przy wiadomościach wyglądają dobrze, może zrezygnować z ich opisów które pojawiają się po najechaniu myszą?

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » czw lip 14, 2016 3:47 pm

Okładki przewijające się przy 'Ostatnie nowości' prezentowałyby się lepiej, gdyby były w tych samych rozmiarach (głównie różnica wysokości się rzuca w oczy).

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw lip 14, 2016 4:34 pm

Nie mamy czasu tego poprawić ;(

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » czw lip 14, 2016 11:59 pm

Potrzebujecie pomocy?

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn lip 18, 2016 5:18 pm

Taka pierdoła którą zauważyłam - po wejściu na "czytaj on-line" baner nie działa. Jest białe tło i wygląda to tak
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn lip 18, 2016 6:23 pm

Mi działa

Obrazek

Odpaliłem na Chrome
Obrazek

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pn lip 18, 2016 6:26 pm

PaleMoon(fork Firefoxa), mi też działa(ale same mangi już nie bo nie mam flasha bo >2016 >flash)

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn lip 18, 2016 7:20 pm

To nie wiem czy naprawili czy coś, bo u mnie też już działa :P
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn lip 18, 2016 10:10 pm

Poprawiłem ;)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » czw lip 21, 2016 1:23 am

Co by nie mówić o nowej stronie jedno jest ogromnym plusem - szybkość ładowania. Regularnie odwiedzam strony większości wydawnictw, zwykle otwierając wszystkie na raz. Stara strona Waneko ładowała się nieodmiennie jako ostatnia, obecnie tylko Studio JG jest szybsze. Dobra robota :)

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » czw lip 21, 2016 7:54 pm

Ja bym poprawił katalog tytułów. Szkoda, że trzeba wchodzić w każdy tytuł żeby zobaczyć okładki. Dodatkowo w zakończonych mangach nic nie jest dodane. Jakiś skąpy opis i tyle. Nie ma loga, okładek, nic. To wg mnie jest problem. Wydawnictwo powinno chwalić się dorobkiem. Tymczasem katalog potraktowano po najmniejszej linii oporu. Jest praktycznie taki sam jak wcześniej, czyli słaby.

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » czw lip 21, 2016 9:37 pm

Czas na nieogara- czyli na mnie!
Co się stało ze sklepikiem? 8| W ogóle się na tej stronie nie mogę połapać.
W "Gdzie kupić" niby jest odnośnik do sklepiku ale, rzecz jasna, link już nie działa.

Czy było gdzieś jakieś info, że sklepiku internetowego nie ma/chwilowo wyłączony czy coś?
Szczerze, bez bicia przyznaję się, że czuję się jak dodo biegnące do krateru, krzyczące jednocześnie "Dodo nie tuman, nie da się wytępić!", dlatego byłabym wdzięczna za łopatologiczne wyjaśnienie jak zamawiać mangi.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw lip 21, 2016 10:01 pm

Sklepwaneko.pl link do sklepu jest na środku paska. To o to chodziło?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » czw lip 21, 2016 10:05 pm

... Żeby było śmieszniej, ja Już nosze okulary.
Welp, trzeba będzie chyba zaktualizować informacje o wadzie wzroku, gdy następnym razem zajdę do okulisty 8| Nie wiem jakim cudem ja tego wcześniej nie widziałam (?).

Ale dziękuję bardzo *pada na ćwarz w pokłonach* głupio mi za siebie i za mój mózg o gładkości wypolerowanej kulki.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości