Pytanie Hiroszima 1945 Bosonogi Gen

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]

Jeśli chciałbyś dodruk 7 tomu Hiroszimy :

Kliknij
15
88%
Kliknij
2
12%
 
Liczba głosów: 17

HakunaMatata
Status: Offline

Pytanie Hiroszima 1945 Bosonogi Gen

Post autor: HakunaMatata » pn lip 07, 2014 9:24 pm

Na początek wiem, że pewnie mieliście sporo pytań na temat nieszczęśliwego 7 tomiku...

ale właśnie to jest powodem tego pytania :D
jeżeli zebrałoby się tak z 10 osób lub więcej i wpłaciłoby jakąś zaliczkę lub całość kwoty, to czy jest możliwość zrobienia dodruku na żądanie 7 tomu hiroszimy ?

widzę, że sporo osób tak jak ja próbuję znaleźć właśnie ten tom, a niestety jest on praktycznie nieosiągalny...

Myślę, że znalazłoby się nawet i więcej osób, które mogłoby zapłacić za tomik trochę więcej niż z ceny okładkowej, aby w końcu zebrać wymarzoną kolekcję.

I do wszystkich, którym właśnie tego tomu brakuje:
Jeżeli również poszukujecie hiroszimy 7 to piszcie pod spodem ,
może jakimś cudem (jak zobaczą ile nas w potrzebnie jest xD) ekipa z waneko jednak zmieni zdanie co do dodruków :)

Pozdrawiam :D

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » pn lip 07, 2014 9:48 pm

Ja poszukuję i siódmego i ósmego, ale chyba trzeba się pogodzić ze stratą :<

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » pn lip 07, 2014 9:50 pm

o ósmy jest łatwiej, chociaż wychodzą teraz drożej, na allegro widziałam dzisiaj..

o proszę :

http://allegro.pl/hiroszima-1945-bosono ... 81533.html

ale 7 to nawet w takiej cenie nie ma :/

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn lip 07, 2014 11:13 pm

Nie wiem, czy Waneko poszłoby na coś takiego, ale byłoby osom... Reflektowałabym.
I z ósmym jest faktycznie o niebo łatwiej, chociaż drożej.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lip 08, 2014 11:35 am

Pomijając fakt, ze nie planujemy już dodruków z tej serii to 10 osób to trochę za mało, najmniejsze dodruki jakie da się zrobić w jakiejś sensownej cenie to od 100 sztuk
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » wt lip 08, 2014 6:35 pm

aww 100 osób to jednak trochę dużo.
no cóż nie zaszkodzi zapytać,
jednak cały czas mam nadzieję
że kiedyś zdecydujecie się na dodruk tego 7 tomu :)

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » wt lip 08, 2014 6:38 pm

Ej, ale 100 osób może jeszcze wypalić. Musicie tylko poszukać ludzi po stronach różnych, ogłoszenia dać czy coś - myślę, że jeżeli by to udostępnić, to dałoby się zebrać ludzi. Nie od razu, ale możliwe, że jest to wykonalne, jezeli weźmie się pod uwagę, ile osób szuka tego tomu.
Obrazek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt lip 08, 2014 6:57 pm

Popieram Shiki. Myślę, że przez fejsbuka w odpowiednich grupach rozniosłoby się to błyskawicznie, zwłaszcza że już kilka-kilkanaście razy widziałam ogłoszenia typu "poszukuję 7 tomu".

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » wt lip 08, 2014 7:17 pm

Jak się nie uda, to pozostaje wam dokończyć czytanie po angielsku :P

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » wt lip 08, 2014 9:20 pm

w sumie czemu by nie, martwi mnie jednak to, że wataken napisał:
"Pomijając fakt, ze nie planujemy już dodruków z tej serii"
własciwie to by musiało być pewne też z ich strony,żeby ogłosić tą całą akcję w necie.
Głupio by wyszło jakby napisać, że możliwe że uda się z dodrukami 7 tomiku tylko musimy mieć 100 chętnych , wszyscy się zbiorą a tu bd lipa bo waneko nic takiego nie ogłaszało...
także do Waneko należy tutaj ostateczna decyzja :P

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » wt lip 08, 2014 9:29 pm

Też byłbym zainteresowany dodrukiem. Naprawdę wystarczy tylko 100 osób zebrać, żeby była szansa?
Obrazek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: dehirak » śr lip 09, 2014 11:11 am

Wpisuję się na listę chętnych i na 7 i na 8 tom :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr lip 09, 2014 12:50 pm

Pytanie podstawowe jakbyście chcieli zorganizować to tak żeby nie okazało się że na końcu 3/4 ludzi jednak nie kupi a jeśli nie zbierze się wystarczająca ilość żebyśmy nie musieli robić 40-50 czy iluś tam zwrotów.

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » śr lip 09, 2014 2:48 pm

Może dodacie opcję zakupu tych tomów, osoby zdecydowane je kupią, a gdy liczba zamówień sięgnie wymaganej liczby, tj. dajmy na to 100, to zamknięcie możliwość składania zamówień i wyślecie zamówienie do drukarni. Coś w tym stylu?

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lip 09, 2014 3:27 pm

I co wtedy gdy nie zbierze się 100 osób?

Awatar użytkownika
maciejko
Adept
Posty: 247
Rejestracja: śr cze 20, 2012 7:05 pm
Lokalizacja: Pyrlandia
Status: Offline

Post autor: maciejko » śr lip 09, 2014 3:30 pm

Nie chciałbym nikomu robić nadziei, ale zdaje mi się, że jak ostatnio byłem w KiK-u to chyba (nie dam sobie głowy uciąć) widziałem te jakże poszukiwane przez was tomy. Tak czy siak będę tam w weekend to mogę za nimi popatrzeć.
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr lip 09, 2014 3:53 pm

olek_mi, a co jeśli zajmie to np rok albo jeszcze dłużej? Na miejscu klienta który złożył zamówienie pierwszego dnia to bym nerwicy dostał... Pomijam już fakt że nie koniecznie taka osoba doczyta że to druk na życzenie i może to potrwać nieokreślony czas. Pomijając tak czy siak fakt że nadal może się okazać że ludzie się nie zbiorą.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr lip 09, 2014 4:14 pm

Jeżeli się to odpowiednio rozreklamuje, to myślę, że 100 osób nie będzie problemem. Są grupy na fejsie, tematy na forach, gdzie masa ludzi wchodzi, szuka i jest zainteresowana. Wszystko jest kwestią tego, jak się podejdzie do sprawy. 100 osób to wbrew pozorom nie jest jeszcze taka niemożliwa do ogarnięcia liczba osób.
Obrazek

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lip 09, 2014 4:52 pm

To niech jakiś obrotny fan ogłosi że zbiera zamówienia, pozbiera pieniądze od innych i ucieknie na Kubę.... znaczy, zrobi zamówienie w Waneko na 100 tomów a potem ucieknie na Kubę... kurde, roześle tom zamawiającym.

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » śr lip 09, 2014 4:55 pm

Proponowałbym złożyć zamówienie, wy będzie mieli podgląd, ile osób to zrobiło, a gdy uzbiera się wystarczająca liczba chętnych, każdy swoje zamówienie opłaci.

Oczywiście trzeba przeprowadzić akcję instruującą niedoinformowanych. Poza tym kiedyś już były podobne dodruki...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości