Paczkomat - zapłata przy odbiorze?

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Atlantion
Status: Offline

Paczkomat - zapłata przy odbiorze?

Post autor: Atlantion » pt cze 27, 2014 1:19 pm

Witam,

→Wraz z kumplem tworzymy własną kolekcję mang, i właśnie chcieliśmy polecieć na: "shopping frenzy". Zamówiłem łącznie 35 tomów różnych mang, z czego większość to tanizna straszna w sklepie WANEKO - 5 zł i poniżej. Nie wiem nawet czy zamówienie tych rozmiarów jest nawet możliwe, ale nie zauważyłem żadnych komunikatów ani nic.

→Wybrałem paczkomaty, po czym chciałem wybrać przelew zwykły jako sposób zapłaty, ale ku mojemu zdziwieniu jedyną możliwą opcją była zapłata przy odbiorze. Jak to miałoby działać, o ile to w ogóle możliwe?

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » sob cze 28, 2014 12:05 pm

Można płacić przy odbiorze w Paczkomatach a dwa sposoby(piszę to z pamięci i na podstawie danych z przed pewnego czasu): kartą kredytową lub(tylko jeśli jest taka możliwość) w punkcie InPostu, czyli tam gdzie możesz nadać paczkę. Ale taopcja jest możliwa tylko w niektórych punktach. Sprawdź na ich stronie. Jeśli np. na stronie było napisane, że można, a pracownicy nic nie wiedzą to się upieraj przy swoim, bo prawdopodobnie są źle przeszkoleni. Ja miałem taką sytuację. W najgorszym przypadku poczekasz 3 dni, aż paczka nie trafi do punktu i tam ją opłacisz.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości