[OLD] Tu detektyw Jeż

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
wieju
Status: Offline

[OLD] Tu detektyw Jeż

Post autor: wieju » pn lut 24, 2014 8:44 pm

Witam.

Na wstępie przepraszam za odgrzebywanie staroci, ale jestem z Wami od niedawna i mangę o Jeżu odkryłem dopiero po kilkunastu latach. Chciałbym skompletować kolekcję, jednak do szczęścia brakuje mi książeczki czwartej. Szukam już bezskutecznie od ponad miesiąca.. sprawdziłem wszystkie współpracujące z Wami sklepy i aukcje internetowe .. i nic :(

Wiem, że to zapewne nieodpowiednie miejsce na tego typu ogłoszenia, poza tym mało kto jest jeszcze zainteresowany tą pozycją, ale jestem zdesperowany i szukam gdzie popadnie. Może ktoś zechciałby odsprzedać za wielokrotność aktualnej ceny??

Nie trawię mang w formie elektronicznej... a część 4 łączy się tokiem wydarzeń z trzecią... HELP!

P.S. Jeśli naruszyłem jakikolwiek z punktów regulaminu bądź umieściłem post w nieodpowiednim miejscu - z góry przepraszam.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn lut 24, 2014 8:49 pm

Podzwoń po komiksowych antykwariatach. Może się trafi. No i monitoruj allegro i tablice. Czasami coś się pojawia choć na ty drugim rzadziej.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn lut 24, 2014 8:59 pm

A Waneko już tego nie ma?
Na konwentowych stoiskach warto popatrzeć, trafiają się tam starocie wyprzedawane.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn lut 24, 2014 10:20 pm

GrisznakIW pisze:Na konwentowych stoiskach warto popatrzeć, trafiają się tam starocie wyprzedawane.
Jeśli już czegoś nie ma w sklepie internetowym, to tego nie będzie na konwencie. Chyba że w pudełkach z wyprzedażą mang, które zdarzają się dość często (np. na stoiskach rysowników).

Akedeia
Status: Offline

Post autor: Akedeia » wt lut 25, 2014 8:41 am

Miałam taki sam problem, ale dwa miesiące temu trafiłam na allegro cztery pierwsze tomy i kupiłam. Czasem się gdzieś tam pojawiają, więc chyba najlepiej sprawdzać cierpliwie aukcje.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt lut 25, 2014 10:16 am

No niestety nie mamy już żadnej 4, co do poszukiwań na konwentach to czasami jest tak że znika ze sklepiku ale mamy jeszcze kilka sztuk do sprzedaży na miejscu lub na konwencie. Wynika to z tego, że zabezpieczamy się przed brakiem tomów do zamówień, a i tak prędzej czy później sprzedadzą się one na konwentach lub na miejscu, ale nie jest to reguła.

wieju
Status: Offline

Post autor: wieju » wt lut 25, 2014 5:23 pm

Dziękuję za zainteresowanie. Nie spodziewałem się tylu szybkich odpowiedzi. Pozostaje więc cierpliwie czekać i może się uda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości