Highschool of the Dead

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Zablokowany
macabra
Status: Offline

Highschool of the Dead

Post autor: macabra » śr kwie 03, 2013 8:49 pm

Manga HOTD była wstrzymana na okres prawie 2 lat jednak została wreszcie wznowiona i kolejny tom ma premierę 9 kwietnia o ile dobrze pamiętam. Chciałbym się dowiedzieć czy Waneko będzie wydawać w dalszym ciągu ową mangę i jeśli tak to kiedy możemy się spodziewać premiery następnego tomu?

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr kwie 03, 2013 8:53 pm

Nie raz było wspomniane, że tak i tomik po pl będzie jakieś trzy miesiące po premierze w japoni
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

macabra
Status: Offline

Post autor: macabra » śr kwie 03, 2013 9:01 pm

Daminox pisze:Nie raz było wspomniane, że tak i tomik po pl będzie jakieś trzy miesiące po premierze w japoni
Nie raz było wspominane? Może pokażesz mi gdzie? Na forum użyłem opcji szukaj i nie znalazłem nic konkretnego. W newsach na głównej stronie nawet nie ma opcji szukaj i w rozpisie premier mangi w Polsce też nie ma informacji. Jedyne co pamiętam to informacja, że nie wiadomo kiedy będzie następny tom w sklepie przy opisie 7 tomu.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr kwie 03, 2013 9:55 pm

macabra pisze:Nie raz było wspominane? Może pokażesz mi gdzie?
http://waneko.pl/?p=695
Wspominali o tym już kilka razy na głównej stronie i na FB. :wink:

macabra
Status: Offline

Post autor: macabra » czw kwie 04, 2013 4:57 am

Wspomnieli, nie wspomnieli... Nie obchodzi mnie takie gadanie. Już 2 osoby mówią, że było napisane xx razy. Ja nic nie widzę, wy też nie potraficie mi potwierdzić waszych słów (zandam, w owym linku nie ma odpowiedzi na moje pytanie, jest tam jedynie napomknięte iż "prawdopodobnie" 8 tom ma zostać wydany w Japonii w 2poł. 2013r.). No cóż, w sumie czego się ja spodziewam, to tylko Waneko.

CainSerafin
Posty: 87
Rejestracja: wt sty 25, 2011 11:36 am
Status: Offline

Post autor: CainSerafin » czw kwie 04, 2013 8:46 am

News ze strony głównej wydawnictwa Waneko z dnia 6.03.2013 r. pisze:Zaktualizowaliśmy nasz plan wydawniczy na ten rok, możecie go znaleźć na naszej stronie po kliknięciu w ZAPOWIEDZI. Oczywiście drobne przesunięcia w tym planie nie są wykluczone (nigdy nie wiadomo co się stanie) ale zrobimy wszystko, żeby go dotrzymać.

Należy jeszcze dodać, że tytuł Wrześniowej Nowości poznacie na przełomie 9/10 marca (najszybciej dowiedzą się o nim uczestnicy naszego panelu na konwencie Love 4) oraz, że najpewniej do planu zostaną jeszcze dodane kolejne tomy Highschool of the Dead i Black Lagoon, trzeba jednak na to jeszcze trochę poczekać, do momentu aż otrzymamy na ten temat oficjalne informacje z Japonii.
Ten news chyba wszystko wyjaśnia. A konkretnej daty nie ma, bo ósmy tomik nie miał jeszcze premiery w Japonii, choć wydawnictwo wspominało że wyda go parę miesięcy po oryginalnej premierze. Natomiast tutaj masz przedstawioną politykę wydawniczą Waneko wobec niezakończonych serii.

macabra
Status: Offline

Post autor: macabra » czw kwie 04, 2013 11:07 am

Dzięki, taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. :wink:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw kwie 04, 2013 5:46 pm

Aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości na naszej stronie głównej dodaliśmy dział FAQ, w którym znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i inne rzeczy, które mogli byście chcieli wiedzieć, a nie macie czasu na śledzenie każdego naszego posta i zbieranie rozsianych po całych Internetach informacji, link do tego działu macie TUTAJ

Gdyby czegoś Wam tam brakowało to piszcie mi na PW, żeby nie robić offtopu w tym dziale (w końcu moderatorzy czuwają bezustannie...)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn kwie 08, 2013 9:23 am

Sprawa rozwiązana, temat zamykam- jak ktoś będzie miał jeszcze jakieś pytanie, może zadać je w wątku o Highschool.

Zablokowany

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości