Kącik Manhwy w Waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Kącik Manhwy w Waneko

Post autor: kesah » pt cze 15, 2012 10:14 pm

Ciekawi mnie, czy jest możliwość aby Waneko wydało Manhwe ?
W Polsce ogromną popularnością cieszą się takie produkcje jak The Breaker czy Sun Ken Rock i ogólnie naprawdę rynek Koreańskiej mangi ma naprawdę wiele do zaoferowania... Czy jest szansa aby w Waneko pojawił się chociaż jeden tytuł tego gatunku komiksu ?

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt cze 15, 2012 10:16 pm

kesah pisze:W Polsce ogromną popularnością cieszą się takie produkcje jak The Breaker czy Sun Ken Rock
Gdyby miały ogromną popularność, to pewnie bym o nich słyszał. Czepiam się, wiem...

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Post autor: kesah » pt cze 15, 2012 10:19 pm

Sledziu_w pisze:
kesah pisze:W Polsce ogromną popularnością cieszą się takie produkcje jak The Breaker czy Sun Ken Rock
Gdyby miały ogromną popularność, to pewnie bym o nich słyszał. Czepiam się, wiem...
To, że cieszy się popularnością, to nie znaczy, że każdy ma dany tytuł znać... Popularność ma głównie dzięki skanom, jakie są dostępne w polskim tłumaczeniu. Nie znasz, to polecam się zapoznać, bo obie serie są bardzo dobre.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 15, 2012 10:22 pm

Bardziej niż teoria popularności razi mnie "manhwa" z wielkiej :P

A w kwestii wydawania przez Waneko to sprawa już została wyjaśniona - redakcja napisała, że nie, tylko pozycje japońskie.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob cze 16, 2012 7:57 am

Quithe pisze:w kwestii wydawania przez Waneko to sprawa już została wyjaśniona - redakcja napisała, że nie, tylko pozycje japońskie.
Racja, chociaż z tego co pamiętam, to jakiś czas temu rozważali wydanie jakiejś manhwy. Chcieli "nawiązać współpracę" z osobą znającą język koreański, ale nie było chętnych (czy osób też odpowiednio wykwalifikowanych) i pomysł upadł.

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pt lip 06, 2012 10:17 am

Już nowe wydawnictwo interesuje sie manhwami ~ http://yumegari.pl/

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt lip 06, 2012 1:36 pm

Chyba nie bardzo.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt lip 06, 2012 2:43 pm

Psychonauts pisze:Już nowe wydawnictwo interesuje sie manhwami ~ http://yumegari.pl/
Nie takie znowu nowe... już tu o nim gadaliśmy.

Natsu06
Status: Offline

Post autor: Natsu06 » sob sie 04, 2012 11:35 pm

A ja bym chciała, aby zostało wydane głównie z powodu zakończenia, które było (jak dla mnie) przyjemniejsze. Na pewno bym kupiła. :mrgreen:

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz sie 05, 2012 1:57 am

Czyżby ktoś tutaj otworzył kilka zakładek i pomylił je :P?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości