wysyłka zamówienia

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
blacksider
Status: Offline

wysyłka zamówienia

Post autor: blacksider » śr gru 21, 2011 5:51 pm

mam pytanie w sprawie wysyłki. Pisałem na maila ale nikt mi nie odpisał.

zamówienie złożyłem 14.12 i nadal przesyłka nie została nawet wysłana :/
niby piszecie że wysyłacie w poniedziałki, ale nadal status zamówienia się nie zmienił.
liczyłem na otrzymanie jej jeszcze przed świętami, ale jak tak dalej pójdzie to nie zobaczę jej do połowy stycznia (następny poniedziałek jest wolny, potem 2.01 też możecie sobie zrobić wolny i wysłać paczkę dopiero 9.01) :/

macie jakieś problemy przy przesyłkach czy co?
z tego co wiem to nie tylko ja mam ten problem - słyszałem, że są też problemy z prenumeratami - nie wysyłacie ich w dniu wydania przez co dochodzą później niż pojawiają się w księgarniach.

prosiłbym w końcu o jakąś konkretną odpowiedź co się dzieje i kiedy zostanie wysłana do mnie paczka. (jakby co - nr zamówienia #1974).

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr gru 21, 2011 10:35 pm

Obstawiam, że albo nie doszło do rekrutacji magazyniera, albo strzał był w kolano :P

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » czw gru 22, 2011 3:46 pm

mam wrażenie, że przed świętami się nic nie dowiem :/
nadal brak odpowiedzi na mailu i tutaj :/


nieładnie to wygląda.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw gru 22, 2011 4:32 pm

a próbowałeś zadzwonić?

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » czw gru 22, 2011 5:53 pm

Aktualnie każdą inną metodę oprócz dzwonienia.
Nawet na gg pisałem to mnie odesłali na maila.

No ale chyba nie pozostaje nic innego jak jutro zadzwonić.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw gru 22, 2011 7:22 pm

Spamuj na ggadu, wysyłaj maile, ewentualnie dzwoń - gdybym nie był upierdliwy nigdy bym się nie dowiedział, że jeden z tomów GTO został w jakiś sposób pominięty, czy nie wiem co tam, że nie doszłoby do realizacji zamówienia.

Trochę kiepsko ten Wasz sklepik @Waneko funkcjonuje, tak samo allegro. Powinniście trochę nad tym popracować :P

Larfein
Status: Offline

Post autor: Larfein » pt kwie 27, 2012 3:59 pm

Ja mam ten sam problem. Jakims cudem nie dostalam 10. tomu VK. Pisalam na maila (pierwszy raz chyba z miesiac temu!), gg, przez wiadomosci na stronie. Ciiiiiiiiiisza. Przykre to, przykre...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt kwie 27, 2012 4:48 pm

W/w sprawa już wyjaśniona, ogólnie to w przypadku takich spraw najlepiej pisać na jswiderski@waneko.pl, to mój mail i jako że jestem w redakcji każdego dnia czas redakcji jest o wiele krótszy (gdybym jednak nie odpowiadał przez dzień, dwa to wysyłajcie ponownie a na 100% odpowiem). Osoba która odbiera na zamowienie@waneko.pl jest u nas tylko w weekendy i poniedziałki na kilka godzin.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob kwie 28, 2012 1:40 am

wataken pisze:Osoba która odbiera na zamowienie@waneko.pl jest u nas tylko w weekendy i poniedziałki na kilka godzin.
Słabo, bardzo ;)

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob kwie 28, 2012 2:34 am

Mi też kiedyś coś nie zostało wysłane (chyba HotD 2... albo 3), ale napisałem maila i odpowiedź dostałem kilka minut później... czyżbym miał niezwykłe szczęście? :P

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob kwie 28, 2012 7:33 am

To nie jest tak, że osoba od zamowienia@waneko.pl odpowiada na maile tylko wtedy gdy jest w wydawnictwie, często robi to wieczorami każdego dnia. Chodzi o to, że jestem w pracy cały czas i mam dostęp do baz danych prenumerat, książek nadawczych z poczty i innych dokumentów, które umożliwiają natychmiastowe wyjaśnienie wielu co bardziej pogmatwanych spraw.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob kwie 28, 2012 8:40 am

Zacytowany tekst sugeruje coś innego, dlatego się przyczepiłem.
Skoro ten adres mailowy ma szybko załatwiać różne problemy, to warto byłoby go podać np. jako "kontakt alarmowy".

bidubi
Status: Offline

Post autor: bidubi » sob kwie 28, 2012 3:52 pm

Ja może dopiszę się tutaj ze swoim spostrzeżeniem, choć znając rygor na tym forum to mój post pójdzie w niebyt. :) Chciałbym tylko zwrócić uwagę na czas realizacji zamówienia, zamówiłem dwa tomy Bleacha, z odbiorem osobistym. Czekałem, czekałem i dopiero po dwóch tygodniach dostałem zaproszenie po odbiór. Trochę długo :P

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob kwie 28, 2012 4:36 pm

@bidubi - rzeczywiście się naczekałeś, ale może akurat nie mieli na stanie i musieli znów zamówić kilka sztuk w JPF? Ja takich przygód nie miałem (poza jednym wyjątkiem), wszystko przychodzi o czasie, a od kiedy zmienili zasady wysyłki, jest jeszcze lepiej.
Na odbiór osobisty "trochę" za daleko mam :roll: ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości