Paypal

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Larfein
Status: Offline

Paypal

Post autor: Larfein » pn lip 11, 2011 5:56 pm

Krotko i tresciwie: skoro w sklepiku Waneko mozna placic przez Dotpay, to moze by tak Paypal? :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lip 11, 2011 7:20 pm

akurat nie wiem czy to może mieć większe znaczenie dla osób w polsce. ale dla osób za granicą, pp jest wielce wygodny :D

Larfein
Status: Offline

Post autor: Larfein » wt lip 12, 2011 3:53 am

Mnie na przyklad bardzo by sie przydal. Wykorzystujac pp moge placic karta, a wtedy bank zwalnia mnie z oplaty za jej posiadanie :) Z tego co wiem, wiekszosc bankow tak robi.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt lip 12, 2011 10:17 pm

errr, ale wykorzystywać karte możesz też normalnie, nie? :D

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » wt lip 12, 2011 11:46 pm

Ja tam nie wiem jak się korzysta z PayPal...tak samo zresztą jak nie wiem co to DotPay...
czy to znaczy, że się starzeje? o.o

tak czy inaczej ja i tak z zamówieniem czekam aż mi się uzbiera tyle tomików, że mam darmową przesyłkę za pobraniem :P i jest git :P

Larfein
Status: Offline

Post autor: Larfein » czw lip 14, 2011 6:20 pm

baka-oni-ri pisze:errr, ale wykorzystywać karte możesz też normalnie, nie? :D
W sklepiku waneko? No wlasnie w tym problem, ze nie. Albo ja jestem slepa.
blacksider pisze:tak czy inaczej ja i tak z zamówieniem czekam aż mi się uzbiera tyle tomików, że mam darmową przesyłkę za pobraniem
Nie lubie kupowac za pobraniem - wtedy caly dom musi sie dowiedziec, ile wydaje (musze ich poinformowac, zeby oplacili przesylke, jesli mnie nie bedzie). A darmowa wysylka jest takze przy platnosci z gory. Tak czy inaczej, to nadal nie rozwiazuje to problemu placenia kartą ^^'

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw lip 14, 2011 6:51 pm

A nie możesz sobie załatwić dostępu do konta przez internet?
Wtedy mogłabyś nadać przelew i nikt by się nie zorientował.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw lip 14, 2011 7:36 pm

Larfein pisze:W sklepiku waneko?
nie, normalnie w sklepach nieinternetowych, wtedy też jest używana i nie musisz płacić za karte, nie? zresztą, pewnie zależy od banku.
Niemniej, Waneko mozesz płacić za zakupy przelewem po prostu. Jaki masz bank? Tylko kurde nie wiem jak to jest - czy trzeba mieć skończone 18 lat żeby zakładać swoje konto?

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » czw lip 14, 2011 8:11 pm

baka-oni-ri pisze:czy trzeba mieć skończone 18 lat żeby zakładać swoje konto?
nie, są konta i dla młodszych osób, ja miałem swoje pierwsze konto chyba w wieku 17 lat.

baka-oni-ri pisze:nie, normalnie w sklepach nieinternetowych, wtedy też jest używana i nie musisz płacić za karte, nie? zresztą, pewnie zależy od banku.
no napewno zależy od banku, teraz mam konto w Alior banku i cały czas muszę płacić za korzystanie z karty, mimo, że jej dość często używam...ale lokata nocna sprawia, że co miesiąc mi się to zwraca i jeszcze zarabiam trochę :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości