Prenumerata Kuroshitsuji

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
telajel
Status: Offline

Prenumerata Kuroshitsuji

Post autor: telajel » sob cze 11, 2011 9:53 am

Jeszcze wczoraj koło ósmej można było zamówić prenumeratę albo przedpłatę na kuroshitsuji teraz wszystko zniknęło. Dlaczego? Wie ktoś?

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob cze 11, 2011 11:17 am

Może probleme techniczne dotyczyły także strony sklepu.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob cze 11, 2011 11:22 am

Pewno ktoś się zbytnio pośpieszył z tym ;) Może nie ustalona jest jeszcze ostateczna cena?

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob cze 11, 2011 4:47 pm

Quithe pisze:Może probleme techniczne dotyczyły także strony sklepu.
Może... ja w każdym razie chciałam to zaprenumerować, wchodzę na stronę i ...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob cze 11, 2011 5:50 pm

Quithe pisze:Może probleme techniczne dotyczyły także strony sklepu.
Wątpie, bo przedpłata za 2 tom HSOD i 6 Karin wciąż jest, a dodane zostały później niż Kuro. Trzeba cierpliwie poczekać do poniedziałku :)

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pn cze 13, 2011 12:54 pm

Sonia pisze:
Quithe pisze:Może probleme techniczne dotyczyły także strony sklepu.
Wątpie, bo przedpłata za 2 tom HSOD i 6 Karin wciąż jest, a dodane zostały później niż Kuro. Trzeba cierpliwie poczekać do poniedziałku :)
Jest poniedziałek i nic się nie zmieniło....

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn cze 13, 2011 1:01 pm

Spróbuj się spytać na gg - na dole strony internetowej jest podany numer do nich.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn cze 13, 2011 1:35 pm

Na komiksszop widziałem jakoś dwa dni temu dodane, cena 22,90.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn cze 13, 2011 1:49 pm


Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn cze 13, 2011 5:21 pm

E, dobre :D Nie klikałem, bo mnie nie interesuje, ale że to cena figurek, na to bym nie wpadł. Pewnie jakiś badziew, skoro tylko tyle.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pn cze 13, 2011 5:43 pm

Prenumerata wróciła.
Z gadu-gadu:
,,witam, właśnie została przywrócona. Mieliśmy małe komplikacje i musieliśmy ją usnąć.''

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn cze 13, 2011 9:06 pm

Ja tam jestem ciekaw, czy manga zostanie u nas wydana jako "Kuroshitsuji" czy jako "Czarny Lokaj" (albo jeszcze jakoś inaczej)... Chyba bez sens byłoby trzymać się japońskiego zwrotu.

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » pn cze 13, 2011 10:12 pm

Jak dla mnie zostaną przy kuroshitsuji, gdyż to jest orginalny tytuł mangi(a tytuły mangi tłumaczyli tylko na początku swojej działalności np."czesc michael","detektyw jeż" itd.)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt cze 14, 2011 1:10 am

Bo ja wiem - Kociłapka, Miłość coś tam.

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » wt cze 14, 2011 6:54 am

Z tego co widzę nieprzetłumaczony tytuł ma tylko Yami no Matsuei, Saiyuki i Seimaden. Reszta jest przetłumaczona albo jest w oryginale po angielsku :P
Ja wolę jak coś jest przetłumaczone, ale nie jestem w żaden sposób targetem Kuroshitsuji więc nie będę protestować bo mam to gdzieś.

Tak przy okazji w temacie tłumaczeń tytułów powiem, że z powodu tego że Seimaden nie jest przetłumaczony to nie mam pojęcia co oznacza ten tytuł. :P

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » wt cze 14, 2011 9:03 am

Ja już zamówiłam prenumeratę na Kuro i nie mogę się doczekać pierwszego tomu :-) oby pozostałe dwie mangi też okazały się ciekawe :-)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt cze 14, 2011 12:16 pm

moonlight pisze:Tak przy okazji w temacie tłumaczeń tytułów powiem, że z powodu tego że Seimaden nie jest przetłumaczony to nie mam pojęcia co oznacza ten tytuł. :P
Też byłam tego ciekawa. A tu się okazało, że w temacie o tej mandze jest o tym mowa: http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=1410 . Proszę :D .

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » wt cze 14, 2011 4:03 pm

Krzych_Ayanami pisze:Ja tam jestem ciekaw, czy manga zostanie u nas wydana jako "Kuroshitsuji" czy jako "Czarny Lokaj" (albo jeszcze jakoś inaczej)...
Tytuł nie będzie tłumaczony, ze względu na grę słów (info z gg) :mrgreen: . I całe szczęście.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt cze 14, 2011 4:23 pm

Czyli dostajemy produkt upośledzony. Japończycy mogą dostać pełnowartościowy, a my jesteśmy klientami drugiej kategorii.

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » wt cze 14, 2011 4:31 pm

Zgadzam się z powyższym. Co z tego, że to gra słów? Nie mówię po japońsku więc nic mi to nie mówi.
Wolałabym polski tytuł. "Czarny Lokaj" świetnie brzmi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości