GTO: Shonan 14 Days

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

GTO: Shonan 14 Days

Post autor: FireTheft » sob mar 12, 2011 2:13 pm

Czy Waneko interesuję się tym tytułem? Jest jakaś szansa na wydanie tego tytułu? Skoro robicie reedycje GTO to chyba manga jest dość popularna i popyt jest.

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » pn mar 14, 2011 11:23 pm

Bardzo bardzo byłbym rad gdyby Waneko wydało tę mangę. Niestety, jakiś czas temu (jeszcze w ubiegłym roku) gdy pytałem o to Wydawnictwo to w odpowiedzi dostałem że nie ma szans. Aczkolwiek było to długo przed reedycją GTO, więc coś się mogło zmienić. Choć nie sądzę. Ale mam nadzieję. W każdym bądź razie fajnie by było.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt mar 15, 2011 9:04 am

Też bym się bardzo ucieszył z wydania tej mangi, kupiłbym na 100% :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

YUKI9
Status: Offline

Post autor: YUKI9 » wt mar 15, 2011 9:27 am

kto wie wyda czy nie wyda?
możliwe aczkolwiek nie wiem czy waneko podoła takiemu wyzwaniu
:?: :?:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt mar 15, 2011 10:36 am

Też z chęcią bym kupiła :D ...tym bardziej, że GTO było, jak do tej pory, ostatnią mangą, którą od nich kupywałam... :|

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » wt mar 15, 2011 1:03 pm

Ktoś z wydawnictwa tu w ogóle zagląda? Czy ten dział to pic na wode?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt mar 15, 2011 3:55 pm

Zagląda, ale ze względu na niedawny konwent pewno nie mają zbytnio ostatnio czasu.

Osobiście słyszałam kiedyś, że Waneko na jakimś konwencie/festiwalu powiedziało, że wszystko zależy od fanów. (zapewne chodziło o sprzedaż GTO ;P)

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » wt mar 15, 2011 5:17 pm

GTO zaczęłam kupować dzięki reedycji, bo po obejrzeniu anime tytuł zdobył moją natychmiastową sympatię. Dlatego po uzbieraniu całej serii, chętnie zaopatrzyłabym się w Shonana. :)

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt mar 15, 2011 8:26 pm

"Napoleon to był taki facet? Ja myślałem, że to tylko wódka..."

Kupiłbym w ciemno

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt kwie 05, 2011 5:23 pm

Myśleliśmy nad wydaniem Shonen 14 days, ale pomysł został zawieszony. Myślę, że wyniki sprzedaży GTO na reedycji będą podstawą do ponownego przemyślenia tego pomysłu.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt kwie 05, 2011 7:38 pm

wataken pisze:Myśleliśmy nad wydaniem Shonen 14 days, ale pomysł został zawieszony. Myślę, że wyniki sprzedaży GTO na reedycji będą podstawą do ponownego przemyślenia tego pomysłu.
No ja właśnie dzięki reedycji mogłem zacząć zbierać GTO, więc za to wielkie dzięki. A takie pytanie mam, czy te wyniki są dobre ;]?

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt kwie 05, 2011 9:51 pm

Trochę za wcześnie na to, jak kojarzę.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr kwie 06, 2011 1:01 am

Niekoniecznie, Waneko wspominało o dobrych wynikach dwójki u siebie w sklepiku, to już może być jakiś wyznacznik. No i biorąc pod uwagę po ile gto chodzi na allegro, szczególnie tomy 2-8, to myślę, że źle nie będzie.
A tyś Quithe jeszcze nie wykupił całego nakładu PLUTO po wczorajszej wypowiedzi Hanami na ichnim forum?:P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr kwie 06, 2011 10:06 am

Za to informacje z empiku są bardzo opóźnione, a to duże miejsce zbytu.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr kwie 06, 2011 11:20 am

Faust, jeśli Hanami zacznie kiedyś wydawać Monstera, to go sobie sprowadzę :P

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » śr kwie 06, 2011 10:55 pm

Sonia pisze:Za to informacje z empiku są bardzo opóźnione, a to duże miejsce zbytu.
To może powiem że w Lublinowych Empikach tomy 1 i 2 rozpłynęły się ładnie. W dwóch z trzech empików zostało po 1 egzemplarzu tomu 2. I moja w tym ręka. Jak w trzecim to nie wiem.
Myśleliśmy nad wydaniem Shonen 14 days, ale pomysł został zawieszony. Myślę, że wyniki sprzedaży GTO na reedycji będą podstawą do ponownego przemyślenia tego pomysłu.
Jest tylko jeden słuszny wniosek w tej materii- życzę wszystkim pracownikom Wydawnictwa aby do niego doszli :D .

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr kwie 06, 2011 11:45 pm

Mnie to obojętne. Jest coś w GTO, co mnie odrzuca i nie mogę się przemóc. Jednak wydaje się, że wydawnictwo na tym tytule nie straci, więc byłoby miło. Co więcej, może da to innym do myślenia i pociągną dalej Gunsy i Alitę :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw kwie 07, 2011 10:08 am

Mam komplet GTO na półce, więc mam nadzieję, że reedycja będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki, bo GTO Shonen 14 days bardzo chętnie bym kupił i przeczytał. Trzymam kciuki 8-)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Renusek
Status: Offline

Post autor: Renusek » pt cze 10, 2011 1:13 am

wataken pisze:Myśleliśmy nad wydaniem Shonen 14 days, ale pomysł został zawieszony. Myślę, że wyniki sprzedaży GTO na reedycji będą podstawą do ponownego przemyślenia tego pomysłu.
Wykupili mi 1 i 2 tom w empiku zanim się zobaczyłem, 3 zdążyłem kupić... Po wcześniejsze pojadę do Komiksiarni ^^' Ah, prawie zapomniałem, super byłoby wydać coś z GTO :D Chociaż jak na razie wolałbym żeby to był 1-tomowy Bad Company niż 31-tomowe Early Years...

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » sob gru 03, 2011 2:29 pm

Jak wygląda sprzedaż dodruków? Jest szansa na 14 days?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości