nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » wt sty 10, 2017 6:55 pm

Arst pisze:Ja wolę się nie nakręcać, bo i tak wiem, że to będzie Sayiuki :D
Aż z krzesła spadłam :D

Ja obstawiam, że jeden tytuł to będzie jakiś hicior, może nawet Akademia Bohaterów.
A pozostałe trzy - to albo totalnie nie będę znała, albo czymś zaskoczą :)

Oczywiście cały czas czekam na Yonę :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » wt sty 10, 2017 7:03 pm

Naama pisze:Ja obstawiam, że jeden tytuł to będzie jakiś hicior, może nawet Akademia Bohaterów.
Waneko ostatnio gdzieś pisało, że nie są zainteresowani Boku no Hero Academia.

Ogólnie jednotomówek się nie spodziewam, ponieważ miały być ogłaszane dwa razy do roku. Ale może będzie jakaś 3-tomowa seria, którą jednak wydadzą pojedynczo. Albo 4-tomowa.
Pewnie jedno LN też się znajdzie. Stawiam na Rokkę no Yuushę.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » wt sty 10, 2017 7:25 pm

Moim zdaniem największą szanse na względy Waneko z LN ma Re:zero, chyba najpopularniejsze ostatnimi czasy. Choć sam wolałbym Yahari lub Konosube. Do samych mang mam przeczucie czy liczę na jakieś ecchi skoro Smoczyce zaraz się kończą.

Agatszpagat
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 30, 2016 10:34 pm
Status: Offline

Post autor: Agatszpagat » wt sty 10, 2017 7:28 pm

Raczej będzie jednotomówka, bo w zapowiedziach na stronie jest wpisana na kwiecień nowość z jednotomówek, chyba, że nastąpiła jakaś zmiana w międzyczasie (ale skoro tyle nowości, to raczej wszystkie nie będą długimi seriami). Musieli zapomnieć o tym, że to umieścili już w planie, skoro tak się zarzekają na asku, że nic nie powiedzą :D Z drugiej nowości wpisane w plan trzy tomy na razie, a o reszcie nic nie ma. Ostatnio pod jakimś pytaniem na asku o nowe yaoi były tajemnicze uśmiechy, to może w końcu się okaże kto u nas wyda Jackass od Beriko, bo tyle czasu już minęło od tego przecieku, a nikt się nie przyznaje :)

ravel
Adept
Posty: 311
Rejestracja: czw sty 23, 2014 9:50 pm
Status: Offline

Post autor: ravel » wt sty 10, 2017 7:36 pm

W sumie to mam nadzieje, że nic dla mnie nie będzie :D za dużo ostatnio tego kupuję. Co do ln to tym bardziej mam nadzieje, że nic dla mnie nie będzie bo zbytnio nie przepadam za wanekowym formatem, a i tak mam mnóstwo książkowych zaległości do nadrobienia.

Awatar użytkownika
Vasto
Posty: 69
Rejestracja: sob cze 04, 2016 1:56 am
Lokalizacja: Wrocław
Status: Offline

Post autor: Vasto » wt sty 10, 2017 8:34 pm

Niby się nie nakręcam, ale jakby zapowiedzieli Yahari lub Re:Zero to byłoby pięknie, w sumie czekam tylko na zapowiedź LN, oby była w tę niedziele. :D

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » wt sty 10, 2017 8:57 pm

Nie wiem czy bym chciała Re: Zero od Waneko patrząc na ilość błędów w Zerowej Marii czy NGNL.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr sty 11, 2017 12:00 am

Ja się ucieszę z niedzielnych zapowiedzi, jeśli Waneko NIE zapowie ln Re:Zero (mangę może, why not, może byłoby jak z Drrr) :D
Obrazek

pico
Status: Offline

Post autor: pico » śr sty 11, 2017 1:16 pm

Och, niedziela. A ja znów będę w miejscu bez internetów. No cóż, będę miała wieczorną kumulację. :D

Moje życzenia się nie zmieniły od ostatniego roku, więc nie spodziewam się, że nagle nastąpi przełom. Jednak podobnie ja Naama, mam przeczucie, że ogłoszą jeden hicior i trzy mniej znane/prawie wcale nie znane tytuły.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr sty 11, 2017 6:12 pm

Nie wiem czy bym chciała Re: Zero od Waneko patrząc na ilość błędów w Zerowej Marii czy NGNL.
Przez te błędy to też zbytnio nie chce, aby zabierali się za coś co lubię. :( Zepsuło mi to przyjemność czytania. A szkoda, bo jeśli chodzi o wydania LN to mi się najbardziej wanekowe podobają z obwolutą.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr sty 11, 2017 6:45 pm

Witam, co sprzedaje się lepiej: SH, LS czy seria Absolwentów? Planujecie jeszcze jakieś dłuższe yaoi lub jednotomówki? Pozdrawiam.
[Madziozord] Wszystkie te pozycje sprzedają się na podobnym poziomie :) Z gatunkiem YAOI absolutnie się nie żegnamy ^_^
Skoro Absolwenci z "brzydką" kreską sprzedają się podobnie jak popularne Sekaiichi Hatsukoi i znane Love Stage, to ciekawe czy Waneko jednak pokusi się o wydanie O.B. lub/i Sora to Hara...
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr sty 11, 2017 6:47 pm

Poprawili się, nie przesadzajcie :)
Trzeba wierzyć!

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » śr sty 11, 2017 6:59 pm

Angu pisze:
Witam, co sprzedaje się lepiej: SH, LS czy seria Absolwentów? Planujecie jeszcze jakieś dłuższe yaoi lub jednotomówki? Pozdrawiam.
[Madziozord] Wszystkie te pozycje sprzedają się na podobnym poziomie :) Z gatunkiem YAOI absolutnie się nie żegnamy ^_^
Skoro Absolwenci z "brzydką" kreską sprzedają się podobnie jak popularne Sekaiichi Hatsukoi i znane Love Stage, to ciekawe czy Waneko jednak pokusi się o wydanie O.B. lub/i Sora to Hara...
THIS
Mam nadzieję, że zobaczymy u siebie O.B. oraz Sora to Hara. Byłoby szkoda, gdyby to uniwersum zostało porzucone. Zastanawiam się, jakie mangi yaoi zobaczymy od Waneko. Oby wybór nie padł na Super Lovers...

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr sty 11, 2017 7:01 pm

Meliona pisze:Ja się ucieszę z niedzielnych zapowiedzi, jeśli Waneko NIE zapowie ln Re:Zero (mangę może, why not, może byłoby jak z Drrr) :D
Ame pisze:
Nie wiem czy bym chciała Re: Zero od Waneko patrząc na ilość błędów w Zerowej Marii czy NGNL.
Przez te błędy to też zbytnio nie chce, aby zabierali się za coś co lubię. :( Zepsuło mi to przyjemność czytania. A szkoda, bo jeśli chodzi o wydania LN to mi się najbardziej wanekowe podobają z obwolutą.
Podbijam. Chętnie się dowiem, co dzieje się z historią po zakończeniu anime, ale wolę poczekać na Kotori lub korzystać z pirackich wersji niż dostać półprodukt od Waneko.
ociesek pisze:Poprawili się, nie przesadzajcie :)
No tak, przejście z poziomu niedostatecznego na dopuszczający to jest progres, ale jest to celem, na którym powinni się zatrzymywać.
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2017 7:04 pm przez vishaad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr sty 11, 2017 7:03 pm

O.B. wypadałoby wydać, bo to kontynuacja, ale ten spin-off o Haraczu i jego efebofilii jest no... nie jestem w stanie go do końca polubić, bo wiem, co bym o takim "związku" myślała, gdyby był w realu a nie w yaoilandzie. Rozumiem matkę tego jednego z tej mangi i popieram jej zachowanie. Ale ogólnie czytało się miło i też bym kupiła, gdyby wyszło. Wszystko od tej autorki bym kupiła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr sty 11, 2017 7:07 pm

Iris pisze:Oby wybór nie padł na Super Lovers...
Ano oby nie xD Jednak Waneko lubi wydawać mangi z anime, a SL teraz będzie wychodził drugi sezon... ;-;
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr sty 11, 2017 7:26 pm

Iris pisze:Mam nadzieję, że zobaczymy u siebie O.B. oraz Sora to Hara. Byłoby szkoda, gdyby to uniwersum zostało porzucone.

Dokładnie.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » sob sty 14, 2017 8:54 pm

Jako hit zapowiedzą Yonę (zwłaszcza, że Honorata dogania japońskie wydanie i chyba się kończy) a z rzeczy nieznanych Maou no Hajimekata :D .
Jak będą ogłaszać to i tak będę w pracy, więc dowiem się jak już będzie po wszystkim.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » sob sty 14, 2017 9:13 pm

A czemu Yona? Mają na głowie 2 tasiemce więc raczej wątpie żeby pchali się w kolejnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » sob sty 14, 2017 10:15 pm

miaka88 pisze:A czemu Yona? Mają na głowie 2 tasiemce więc raczej wątpie żeby pchali się w kolejnego.
Mimo bycia gorliwą fanką Yony również w to wątpię, Waneko ostatnio zaczęło wydawac sporo tasiemców i watpię, ze wpakują sie kolejna długą serię. Strzelam w coś ongoing co dostało anime ostatnio/dostanie w tym roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości