nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr maja 19, 2010 9:26 pm

ja też, ale obawiam się, że DGM jest za długi T_T

lanjeli
Status: Offline

Post autor: lanjeli » śr maja 19, 2010 9:42 pm

Pomimo, że jest takie długie, to przygnębiająca jest świadomość, że i tak bym musiała kupić każdy tom :?

am_raditz
Status: Offline

Post autor: am_raditz » śr cze 02, 2010 6:17 pm

Mangusie o kotkach kupię tylko niech tytuł polski będzie przyzwoity. Jakby wydali Chi Sweet home - nie obraziłabym się i też bym kupiła :wink:

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » czw cze 03, 2010 3:30 pm

Mnie osobiście trochę denerwuje spolszczenie tytułu (mówię o kociłapce, wolałabym japoński), ale nie jest to powód, żeby mangi nie kupić :P
Strasznie jestem ciekawa, co kryje się pod drugim 'nowym tytułem'. :-k
Ktoś coś wie?

mila
Status: Offline

Post autor: mila » pn cze 07, 2010 12:49 pm

"Kociłapka"? nie dziękuję, nie skorzystam, wolałabym Loveless.

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » czw sie 05, 2010 10:32 pm

Czyli drugi tytuł nadal owiany jest tajemnicą? ;)

MścigniewM
Status: Offline

Post autor: MścigniewM » pt sie 06, 2010 12:37 am

To prawda że zastanawiacie się nad Gantzem ?
Jeśli tak, to powiem szczerze że takich mang właśnie brakuje na polskim rynku, byłbym wielce uradowany gdybyście wydali ten jakże zacny tytuł ^^

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt sie 06, 2010 12:36 pm

MścigniewM pisze:To prawda że zastanawiacie się nad Gantzem ?
Waneko woli raczej krótkie serie... liczący sobie (do chwili obecnej) 28 tomów "Gantz"? Śmiem wątpić...

MścigniewM
Status: Offline

Post autor: MścigniewM » pt sie 06, 2010 2:25 pm

Ine-chan pisze:Waneko woli raczej krótkie serie... liczący sobie (do chwili obecnej) 28 tomów "Gantz"? Śmiem wątpić...
Po pierwsze, nie Ciebie pytałem.
Po drugie, jakoś nigdy nie słyszałem że Waneko ma zakaz na długie mangi, a takie GTO to niby nie miało 25 tomów?
Po trzecie to przeczytaj sobie newsa z tej strony i wtedy możemy porozmawiać na ten temat ^^ http://teamblack.dbv.pl/news.php?readmore=95

[ Dodano: Pią 06 Sie, 2010 ]
Jednak fail >.>

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt sie 06, 2010 6:41 pm

Stwierdziłem tylko fakt... trzeba było uważniej oblukać forum, znajduje się na nim takie info:
wataken pisze:wybrana seria najlepiej gdyby nie była serią długą- niestety wraz ze wzrostem liczby tomików spada popularność i zostają tylko wierni fani, którzy chcą skompletować całość, ale wydawanie staje się coraz bardziej nieopłacalne. Najdłuższa seria która ma szanse na wydanie to ok 15 tomów.
Najlepiej 5-7 tomów lub oneshots.
Waneko nie ma zakazu na wydawanie długich mang, ale woli tego nie robić... dochodzi jeszcze kwestia finansowa.
Takie ploty, to się dość często słyszy...
Kwestia zamknięta.
Pozdro

mila
Status: Offline

Post autor: mila » czw sie 12, 2010 1:06 pm

Czy Waneko zdradzi nam jaki będzie ten nowy tytuł? Podejrzewam, że nie tylko ja jestem tego ciekawa.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » ndz sie 15, 2010 1:09 pm

Co do Pamietnika Kociłapki, to pewnie kupię bo kocham koty a to tylko dwa tomy. co prawda wolal bym żeby ten chołd w strome Michaela był poprzez wydanie Mikan Enikki - czyli z polskiego Mikan pomarańczowy kot =]

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » ndz sie 15, 2010 2:38 pm

Eh... kupię, kupię (w końcu kociara ze mnie), ale nie lepiej byłoby wydać już takie Chii's sweet home?

hiro
Status: Offline

Post autor: hiro » pn sie 16, 2010 2:31 pm

Kurcze mogłaby być manga Fairy Tail w Polsce. To jest takie superowe anime .. o i kaichou wa maid sama....

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sie 18, 2010 3:57 pm

hiro pisze:Kurcze mogłaby być manga Fairy Tail w Polsce. To jest takie superowe anime .. o i kaichou wa maid sama....
Myślimy (i staramy się!) również i o inne tytuły, tak, żeby dla każdego znalazła się jakaś ciekawa lektura 8-)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

kotek321
Status: Offline

Post autor: kotek321 » śr sie 18, 2010 7:01 pm

a co z Toradora?

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » czw sie 19, 2010 10:47 pm

Nie wiem, ja bym najbardziej ucieszyła się z Nany (tak wiem, wiem że są trudności) i właśnie z Kaichou wa maid-sama ;) To jest cudowne, a shoujo nigdy nie za wiele ;)

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pt sie 20, 2010 3:45 pm

Hachiko pisze: shoujo nigdy nie za wiele
Czy ja wiem... na naszym rynku jest tego trochę :/ (sorry za offtopa)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt sie 20, 2010 8:19 pm

za dużo :P liczę na coś krwisto-angstowego.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt sie 20, 2010 9:21 pm

Ooooo :) zgadzam się, zgadzam się!
Elfen Lied, Elfen Lied, Elfen Lied! ;)
Nie no, niekoniecznie, ale jakieś krwawe seinen nie zaszkodzi ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość