nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Ewa
Posty: 24
Rejestracja: śr sty 31, 2018 8:54 am
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Ewa » pn cze 04, 2018 7:44 pm

BnHA, Akame ga Kill, TG:Re, Psycho Pass 2 i jednotomówka, 5/14.
W przyszłości wezmę też Re:Zero (LN i manga).

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » pn cze 04, 2018 8:15 pm

Ten miesiąc będzie dla mnie luźniejszy... BnHA, Re: Zero LN, Kuroko, Magi, Egzorcysta, Seraph 6/16 :P

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: miaka88 » pn cze 04, 2018 8:23 pm

Dla mnie tylko Murcielago. Hmm niby mało zbieram ale po wrzuceniu do koszyka tego nie widać.
Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: zandam » pn cze 04, 2018 9:06 pm

Dla mnie tylko "O dziewczynie skaczącej przez czas", czyli 1/14. Ale przynajmniej się przekonam, czy manga jest lepsza od anime, czy też nie. :)

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: mika » pn cze 04, 2018 9:28 pm

Dla mnie tylko Jednotomówka.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Lunatyczka » pn cze 04, 2018 11:27 pm

Dla mnie My Hero Academia, Re: Zero LN, Ao no Exorcist, Summer Wars, Jednotomówka i w przyszłości TG:Re, czyli 6/14. :D

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Łukasz.T » wt cze 05, 2018 12:31 am

Dla mnie Akademia, Akame, Re:Zero ln, Wrobiona, TG:re i Murcielago :twisted:

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Fani » wt cze 05, 2018 12:18 pm

Z aska:
Szukacie może powoli kolejnego shoujo? Wilczycy już tak dużo nie zostało, a w gatunku panuje teraz u nas na rynku straszna pustka :(
[Pandicorn] Rozglądamy się powoli ^^
Szukajcie :). A efekty niech przyjdą jak najszybciej.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: DarkNighty » wt cze 05, 2018 12:33 pm

Czemu "powoli"? :( Nim otrzymają licencję, to pewnie akurat będzie koniec Wilczycy xD
Ale dobre i to, że chociaż o tym myślą. Niestety liczba romansów mocno u nich zmalała. Zresztą nie tylko w Waneko, ogólnie na polskim rynku.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Desti
Posty: 22
Rejestracja: pt gru 09, 2016 7:57 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Desti » śr cze 06, 2018 7:21 pm

Ech... z jednej strony dobrze, że od jakiegoś czasu budżet mi nie pozwala na zakupy a z drugiej smutek z oczywistego względu ;]
w tym miesiącu 12/14 czyli wszystko oprócz Kuroko i Akademii.

Z tego wszystkiego obawiam się zakupów w których będę wszystko nadrabiał (a raczej kwoty, która będzie na rachunku), gdzieś od lutego (?) praktycznie nic nie kupiłem ;p

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Cavaliere » czw cze 07, 2018 1:02 pm

Tylko Magi, nie jest mi z tego powodu jakoś smutno. Jakoś przestalam czuć potrzebę posiadania każdej serii. Dziwnie sie z tym troche czuje

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ociesek » czw cze 07, 2018 6:05 pm

Cavaliere pisze:
czw cze 07, 2018 1:02 pm
Tylko Magi, nie jest mi z tego powodu jakoś smutno. Jakoś przestalam czuć potrzebę posiadania każdej serii. Dziwnie sie z tym troche czuje
Jak to człowiek dojrzewa, prawda? Jak również przestałem zbierać wszystko, okazało się, że to wcale nie aż takie drogie hobby :P

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: engrisz » czw cze 07, 2018 8:00 pm

ociesek pisze:
czw cze 07, 2018 6:05 pm
Cavaliere pisze:
czw cze 07, 2018 1:02 pm
Tylko Magi, nie jest mi z tego powodu jakoś smutno. Jakoś przestalam czuć potrzebę posiadania każdej serii. Dziwnie sie z tym troche czuje
Jak to człowiek dojrzewa, prawda? Jak również przestałem zbierać wszystko, okazało się, że to wcale nie aż takie drogie hobby :P
O tak, też coś o tym wiem. :lol: Zbieram teraz tak mało, że niedługo nie będę w ogóle nic kupować, bo tytuły na naszym rynku w ogóle przestały mnie interesować. :(

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Canis » czw cze 07, 2018 8:18 pm

engrisz pisze:
czw cze 07, 2018 8:00 pm
ociesek pisze:
czw cze 07, 2018 6:05 pm
Cavaliere pisze:
czw cze 07, 2018 1:02 pm
Tylko Magi, nie jest mi z tego powodu jakoś smutno. Jakoś przestalam czuć potrzebę posiadania każdej serii. Dziwnie sie z tym troche czuje
Jak to człowiek dojrzewa, prawda? Jak również przestałem zbierać wszystko, okazało się, że to wcale nie aż takie drogie hobby :P
O tak, też coś o tym wiem. :lol: Zbieram teraz tak mało, że niedługo nie będę w ogóle nic kupować, bo tytuły na naszym rynku w ogóle przestały mnie interesować. :(
Czyli nie jestem sam. :) Ale w moim przypadku to raczej zasługa tego, że większość tytułów, które mnie interesują już została wydana. Za ostatnie kilkanaście miesięcy, ilość kupowanych tomików systematycznie maleje.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Cavaliere » czw cze 07, 2018 11:02 pm

engrisz pisze:
czw cze 07, 2018 8:00 pm
Zbieram teraz tak mało, że niedługo nie będę w ogóle nic kupować, bo tytuły na naszym rynku w ogóle przestały mnie interesować.
Mam to samo, większość tytułów na naszym rynku straciły jakby potencjał? Nie wiem sama jak to nazwać. Przestały mieć to coś po prostu. Może kupie to Fate/ZERO od Kotori i ta jednotomówke od Makoto Shinkai bo doceniam twórce, ale jak o tym myślę to nawet troche mi sie odechciewa.
ociesek pisze:
czw cze 07, 2018 6:05 pm
Jak to człowiek dojrzewa, prawda? Jak również przestałem zbierać wszystko, okazało się, że to wcale nie aż takie drogie hobby
Czasem mam wrażenie, że jest.. Niektóre tomy po 25-30 zł (nie wspominając o BLAME, ktore chce nadrobić, a kosztuje sporo.) ale dzieki bogom za sklepy takie jak AROS ktore zniżają dużo.

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: engrisz » pt cze 08, 2018 2:59 pm

Cavaliere pisze:
czw cze 07, 2018 11:02 pm
Mam to samo, większość tytułów na naszym rynku straciły jakby potencjał? Nie wiem sama jak to nazwać. Przestały mieć to coś po prostu.
O właśnie. Niby tyle tego wychodzi, ale nic nie jest w stanie mnie zainteresować. Sama nie wiem czemu. Może dlatego, że lubię głównie fantasy, a porównując książki do mang, to mangi fabularnie mnie już nie potrafią tak zainteresować. :? Ostatni tytuł, który kupiłam i kupuję w ciemno to The promised neverland.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Cavaliere » sob cze 09, 2018 6:32 pm

engrisz pisze:
pt cze 08, 2018 2:59 pm
O właśnie. Niby tyle tego wychodzi, ale nic nie jest w stanie mnie zainteresować. Sama nie wiem czemu. Może dlatego, że lubię głównie fantasy, a porównując książki do mang, to mangi fabularnie mnie już nie potrafią tak zainteresować. Ostatni tytuł, który kupiłam i kupuję w ciemno to The promised neverland.
Powodzenia, mam nadzieje, że seria Cie zainteresuje. Osobiście kupowałam TG (8 tomow) i z tego co widze potem w mandze to dla mnie manga sie nie spodobała i to bardzo ;/
Waneko rozwija rynek, i to bardzo! Jestem pod dużym wrażeniem : Re:zero, Psycho-Pass, a nawet Makoto shinkai! Akagame NO Kill, The promised neverland + wiele innych. (Widze, że Kuroko sie im kończy.) ale im wiedzej tytułów młodzieżowych tym patrze: O! Jakie super!
a potem o tym tytule zapominam i nie chce mi sie go kupić XD
Wiem, że JPF wydaje tytuły pod osoby bardziej dojrzałe, ale nawet one mnie jakoś nie ciągną... Zapowiadają jakieś nowości, ale nawet to przestaje mnie interesować ;/

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Asumuel » ndz cze 10, 2018 2:41 pm

Cavaliere pisze:
sob cze 09, 2018 6:32 pm
Wiem, że JPF wydaje tytuły pod osoby bardziej dojrzałe, ale nawet one mnie jakoś nie ciągną... Zapowiadają jakieś nowości, ale nawet to przestaje mnie interesować ;/
Mnie z ostatnich zapowiedzi JPF-u zainteresowała tylko Klasa Skrytobójców, którą zapowiedziano... ponad rok temu. Ciężko mi się decydować na nowe tytuły przy takiej ilości mang, które aktualnie kupuję. Domyślam się, że te nowe tytuły są godne uwagi, ale nie ciągnie mnie do nich.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » wt cze 12, 2018 4:18 pm

Kochani!

Mamy daty premier Gangsty 8 i Horimiyi 12!:D

1. Gangsta tom 8 – premiera 12 listopada 2018, przedpłaty: https://sklepwaneko.pl/gangsta/6093-prz ... sta-8.html
► Pokaż Spoiler

2. Horimiya tom 12 – premiera 12 września 2018, przedpłaty: https://sklepwaneko.pl/horimiya/6091-pr ... ya-12.html
► Pokaż Spoiler


Przy okazji informujemy, że wprowadziliśmy do naszego sklepu przedpłaty na: The Promised Neverland tom 9, Kulinarne pojedynki tom 29 oraz Bungou Stray Dogs tom 15.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Mormicc » wt cze 12, 2018 4:26 pm

Ile zapowiedzi będzie w piątek?
[Wyderek] W tym miesiącu zapowiadamy osiemnastego, a nie w piątek. Będzie to jeden tytuł.
Trochę szkoda, że przesuneli o te 3 dni :/
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości