nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Ame » pn sie 24, 2020 12:40 pm

Kakaladze pisze:
pn sie 24, 2020 10:54 am
najwyraźniej nowe anime nie nakręciło znowu popularności.
Mi się nie podoba na tyle, aby kupować mangę. W dodatku anime ma raczej zekranizować cała mangę tak więc poznam całą historię. Pewnie gdyby nie było drugiego sezonu to może niektórzy się skusili na mangę. To tak jak w przypadku Drrr! Zrobią dobrą ekranizację to nie będą już im obchodzić manga. Zostaną tylko fani.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » pn sie 24, 2020 12:41 pm

Ciekawe ile osób zrezygnowało z powodu starej kreski w mandze. Jeśli wydaliby Banana fish, to prawdopodobnie byłaby podobna sytuacja co z Furubą.
yikkimy pisze:
pn sie 24, 2020 12:18 pm
Właśnie, co z jednotomówki? Niedługo kończy się sierpień, a jeszcze nie ogłosili i podobno mieli ogłosić w połowie sierpnia.
Pytałam już kilka razy, ale olewają sprawę. Pewnie nic nie zapowiedzą, ale spokojnie, Waneko zawsze ogłasza z 3 miesięcznym wyprzedzeniem :lol:

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kakaladze » pn sie 24, 2020 12:45 pm

Yuriko pisze:
pn sie 24, 2020 12:41 pm
Pytałam już kilka razy, ale olewają sprawę. Pewnie nic nie zapowiedzą, ale spokojnie, Waneko zawsze ogłasza z 3 miesięcznym wyprzedzeniem :lol:

Być może mają problemy licencyjne i coś nie wyszło, szczególnie że obecnie opóźnienia w licencjach, jak i transporcie są normalne. Ogłoszą pewnie wtedy kiedy będą mogli, zdarza się.



No i umówmy się, komu jak komu, ale waneko raczej nie można zarzucać jakiś brak słowności, bo terminy zwykle jednak dotrzymują.
Obrazek

Awatar użytkownika
mati12.94
Adept
Posty: 269
Rejestracja: ndz lip 13, 2014 2:14 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: mati12.94 » wt sie 25, 2020 7:45 pm

Waneko może zmieniło plany że względu na mocne ogłoszenia studia jg i chcą uderzyć też jakimś dobrym tytułem a nie jednotomowki żeby nie było hejtu że nie ma jakiejs serii, że słabe że krótkie itd. Wiecie jak to potem jest np na fb. Haha.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Monsterlight » wt sie 25, 2020 9:58 pm

mati12.94 pisze:
wt sie 25, 2020 7:45 pm
Waneko może zmieniło plany że względu na mocne ogłoszenia studia jg i chcą uderzyć też jakimś dobrym tytułem a nie jednotomowki żeby nie było hejtu że nie ma jakiejs serii, że słabe że krótkie itd. Wiecie jak to potem jest np na fb. Haha.
Hah, fajnie by było xd W sumie to na ten moment, poza jednotomówkami to zbieram od nich jedną wychodzącą serię, a jedną mam w planach, reszta kompletnie mnie nie interesuje :roll: Chociaż przestałam mieć duże oczekiwania wobec Waneko po tym milionie randomowych kilkutomowych średniaków, o które nikt nie prosił, a które oni tak kochają wydawać.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » wt sie 25, 2020 10:05 pm

Serie to zbierania mam, więc w tym momencie wolałabym, żeby zapowiedzieli te JW, szczególnie że kolejna ma być już w październiku. Ale jeśli zapowiedzą jakaś serię, to też spoko. Pewnie będzie to kolejny średniak, więc..

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2284
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ociesek » śr sie 26, 2020 6:58 am

To chyba najgłupsze tłumaczenie, jakie widziałem :p

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: mika » śr sie 26, 2020 7:35 am

Już wolę te krótkie średniaki, na które się predzędzej mogę skusić, bo krótkie, jak te długotomowe hity, przy których na pewno mi się nie odwidzi, bo długie :P Poza wyjątkami z mojej listy, oczywiście :angel:

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » śr wrz 02, 2020 3:08 pm

Kochani,
Dziś mamy dla was ogłoszenia dwóch nowych mang do kolekcji Jednotomówek Waneko! A właściwie trzech, bo jedna z nich będzie pozaplanową mangą BL 🙂
Pierwszą naszą dzisiejszą jednotomówką Waneko jest:
DONTEN NI SIRIUS
(Tytuł roboczy: Syriusz pośród chmur)
Gatunek/tematyka: romans, szkolny, shoujo
Autor: Vega Nakashima
Ilość tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 22,99 zł
Premiera: 27 października 2020
Opis fabuły
Ze względu na pracę ojca, Honoka kilka razy zmieniła szkołę. Kiedy przyjaciele z poprzedniej klasy zerwali z nią kontakt, zraniona dziewczyna postanowiła nie nawiązywać więcej bliskich relacji. W siódmej szkole, dołącza do klubu astronomicznego, mając nadzieję, że tam wszyscy zostawią ją w spokoju. Jednak wszystko zmienia się, gdy poznaje chłopca, który lśni jak najjaśniejsza z gwiazd - Syriusz.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: yikkimy » śr wrz 02, 2020 3:28 pm

Może ktoś to czytał i czy poleca? Spodziewałam się będzie ciekawa, a tu meh :(

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Iris » śr wrz 02, 2020 3:40 pm

Nie kojarzę tej mangi, ale może dam szansę. Poczekam na przykładowe strony i wtedy zdecyduję. Wygląda na typowy szkolny romans, jednak takie też potrafią zaskoczyć.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » śr wrz 02, 2020 3:56 pm

Kochani,

Mamy dziś dla Was jedną mangę, którą wydamy poza planem dla Jednotomówek Waneko. Co oznacza, że będzie to dodatkowa "ponadprogramowa" manga Boys Love 🙂

MINORI NO TE
(Tytuł roboczy: Dłonie Minoriego)

Gatunek/tematyka: boys love, dramat

Autor: Scarlet Beriko

Liczba tomów w Japonii: 1, zakończona

Sposób wydania: format powiększony, obwoluta UWAGA! OBWOLUTA W POLSKIEJ EDYCJI BĘDZIE INNA NIŻ W JAPOŃSKIEJ!

Cena: 22,99 zł

Premiera: 15 grudnia 2020

Opis fabuły

Z usług fizjoterapeuty Minoriego Shigefujiego korzystają zarówno celebryci, jak i członkowie yakuzy. Jest znany nie tylko ze swoich zdolności, ale również z oszałamiającej urody, zatem klienci mogą napawać się miłym widokiem podczas wizyty w jego gabinecie. Niektórzy z nich mogą skorzystać ze specjalnego "masażu". Mimo iż, pod maską sympatycznego i urodziwego mężczyzny, Minori skrywa swój lekko sadystyczny charakterek, nikt nie może oprzeć się jego dłoniom... Do czasu aż przeszłość Minoriego zapuka do drzwi jego gabinetu...
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Okularnik » śr wrz 02, 2020 4:01 pm

Jestem zawiedziony tym że dostaniemy inną obwolutę, to brzmi jakby waneko bało się wydać taką :c
I tak kupię
kolejna nowość o 17 pewnie, ciekawe co to będzie

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Łukasz.T » śr wrz 02, 2020 4:02 pm

Nic.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ninna » śr wrz 02, 2020 4:13 pm

Póki co wezmę tę pierwszą jednotomówkę. Opis brzmi ciekawie, okładka też mnie zachęciła. Boys Love sobie odpuszczę, brzmi jak typowy średniak a ja mam już powoli dość średniaków.

Czekam na ostatni tytuł.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: dejikos » śr wrz 02, 2020 4:13 pm

Ale się zdziwiłam na tą gejozę - szok :P Jak Kotori wydaje maniakalnie Junko, tak Waneko Scarlet.
Nothing for me.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Monsterlight » śr wrz 02, 2020 4:16 pm

Tatsuyuki mi się podobał, więc tę BLkę też wezmę, bo jest z tego samego "uniwersum". Co do drugiej zapowiedzi to nie wiem, zobaczę jakie będą opinie po premierze.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Iris » śr wrz 02, 2020 4:36 pm

Wezmę, tylko małe "ALE". Chętnie zobaczyłabym u nas jakieś nowe autorki. W ostatnich latach w Japonii wyszło mnóstwo ciekawych BLek, które mają wiele do zaoferowania. Różnorodność gatunkowa jest ogromna i naprawdę można przebierać w tytułach. Oczywiście sam fakt wydania Scarlet nie uważam za zły wybór, po prostu widzę, że od jakiegoś czasu Waneko mniej chętnie eksperymentuje z BLkami. Kiedyś wydawało się bardziej otwarte na nowe autorki, przez co tytuły odbierało się z większą ciekawością.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » śr wrz 02, 2020 4:40 pm

Kochani,
Ostatnia nową mangą do kolekcji Jednotomówek Waneko, którą dziś ogłosimy jest:
CHILDREN
Gatunek/tematyka: dramat, horror, tajemnica, psychologiczny, seinen
Autor: Miu Miura
Liczba tomów w Japonii: 2, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 31,99 zł
Premiera: 27 grudnia 2020
Opis fabuły
Nibylandia spłynęła krwią...
Toru Igarashi przyjął ciekawą ofertę pracy w placówce opieki nad dziećmi zlokalizowanej w górach. Umowa na 6 miesięcy za 3 miliony jenów! Uradowany chłopak udaje się do swojego nowego miejsca pracy i tymczasowego domu. Ze zdziwieniem zauważa, że placówka zlokalizowana jest na totalnym wygwizdowu - zewsząd otaczają ją lasy, a on i śliczna Sakurako są tam jedynymi dorosłymi wśród gromady dzieci.
Pewnego dnia Toru dokonuje przerażającego odkrycia i uświadamia sobie, że stanął oko w oko z prawdziwym złem... a jego prawdziwa praca właśnie się zaczyna.
► Pokaż Spoiler
Ostatecznie DONTEN NI SIRIUS i Children 2/3. :P
Ostatnio zmieniony śr wrz 02, 2020 4:41 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Angu » śr wrz 02, 2020 4:41 pm

Nic ciekawego dziś. Może ewentualnie wezmę shojke kiedyś
Dziwna informacja o zmianie obwoluty do gejozy + cenzura (?) okładki Na Fejsie. Przecież tam nic nie ma poza męska klatą i kawałkiem pośladka xD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości