nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alexandrus888 » pn paź 16, 2017 3:17 pm

Tak jak większości ta jednotomówka mnie nie zaintrygowała. Czekam co będzie dalej.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Lunatyczka » pn paź 16, 2017 3:18 pm

Okładka mnie jakoś nie zachwyca, opis średni, a autor/rysownik próbuje chyba zachęcić do serii częstym pokazywaniem damskich majtek, pasuję.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » pn paź 16, 2017 3:22 pm

Mnie również jednotomówka nie zainteresowała, ale to nic dziwnego, bo ja prawie w ogóle nie kupuję mang jednotomowych.

Wolałabym coś BL albo GL.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: KubciO » pn paź 16, 2017 3:44 pm

Ja za jednotomówkami nie przepadam. Do tego sam opis mnie nie zainteresował. Czekam wraz z pozostałymi na kolejne tytuły.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: DarkNighty » pn paź 16, 2017 3:59 pm

Jestem wymagająca przy kupowania jednotomówek, dlatego ta zupełnie mnie nie interesuje. Fabuła brzmi strasznie zwyczajnie. Czekam dalej. Byłoby miło, gdyby zainteresowała mnie przynajmniej jedna jednotomówka. Ale jeśli nie, to płakać też nie będę - szczególnie dzięki wczorajszej zapowiedzi <3
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alextasha » pn paź 16, 2017 4:04 pm

Druga jednotomówka już bardziej trafia w mój gust

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » pn paź 16, 2017 4:06 pm

Drugą naszą dzisiejszą Jednotomówką jest:
TOKI WO KAKERU SHOUJO - Tokikake -
(O DZIEWCZYNIE SKACZĄCEJ PRZEZ CZAS)
Gatunek/tematyka: romans, shounen, sci-fi, dramat
Autor: Yasutaka Tsutsui, Ranmaru Kotone, Yoshiyuki Sadamoto
Ilość tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 21,99 zł
Premiera: 27 czerwca 2018
Opis fabuły
Po siedemnastu latach zwykłego życia, Makoto Konno ma stracić życie w wypadku, jednak zostaje ocalona... ale jak?! Dziewczyna przypadkowo znalazła urządzenie, które daje jej zdolność cofania się w czasie. Postanawia je wykorzystać, aby móc uniknąć nieprzyjemności dnia codziennego. Makoto nie wie jednak, że nierozważna zabawa czasem i każda zmiana prowadzi do wydarzeń, których nie jest w stanie przewidzieć...
Przedpłaty, forum i inne
W ciągu godziny przedpłaty znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2zs6pei
Na naszym forum wątek, gdzie będzie można dyskutować o tym tytule znajdziecie w dziale Jednotomówki Waneko.
Co sądzicie o dzisiejszym ogłoszeniu? Planujecie kupić ten tytuł, jesteście nim zainteresowani? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.
Ostatnio zmieniony pn paź 16, 2017 4:07 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » pn paź 16, 2017 4:07 pm

Nad drugą jednotomówką się zastanowię - migało mi coś gdzieś o tym tytule już, więc może mnie zainteresuje. Ale najpierw poczytam opinie innych osób jak wyjdzie.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: DarkNighty » pn paź 16, 2017 4:08 pm

Zdecydowanie lepszy wybór niż w przypadku pierwszej jednotomówki - nadal jednak nie jestem zainteresowana. Oglądałam film i mi wystarczy. Pewnie jednak sporo osób zainteresuje się tą mangą :)
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Mormicc » pn paź 16, 2017 4:09 pm

Kojarzę film, choć go nie widziałem. Może 0,5/2
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Maur » pn paź 16, 2017 4:13 pm

Druga też nie dla mnie. Czekam na ostatnią zapowiedź - mam nadzieję, że tym razem coś ciekawego.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alexandrus888 » pn paź 16, 2017 4:18 pm

"Dziewczyna skacząca przez czas" to obok "Kimi no na wa" drugi film na który wciąż się natykam i kusi mnie by obejrzeć, ale jakoś się nie składa.Kimi udało się już nadrobić przy okazji ogłoszenia od studia, oby teraz przyszedł czas na dziewczynę.
Mangę kupie bo strasznie lubie tematykę podróży w czasie.

Zgodnie z tradycją ostatni tytuł powinien być największym hitem. Ta zapowiedź rozbudziła mój apetyt 8-)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » pn paź 16, 2017 4:19 pm

Po za tym, tytuł drugiej jednotomówki bardzo przyjemnie mi się kojarzy - o ile dobrze pamiętam, to tytuł pierwszego odcinka InuYashy, czyli mojego ulubionego anime, brzmiał "Dziewczyna podróżująca w czasie (i chłopak pokonany przez czas czy jakoś tak)" więc możliwe, że kupię ze względu na nostalgię, haha.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Ginny » pn paź 16, 2017 4:41 pm

"The promised neverland" zupełnie nie dla mnie. Zaczęłam kiedyś czytać pierwszy tom, ale nie byłam w stanie. Jednotomówki biorę. A na pewno "O dziewczynie skaczącej przez czas". Nad tą pierwszą zastanowię się jeszcze.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ninna » pn paź 16, 2017 4:41 pm

Też byłam zaskoczona tym, że wczoraj ogłosili serię, a dziś jednotomówki. "The Promised Neverland" wezmę pierwszy tom bo manga zbiera pozytywne opinie, aczkolwiek sam opis jest niezbyt zachęcający. Przeczytałam pierwszy rozdział i jak dotąd to jest nudne i denerwujące, a kreska niezbyt mi się podoba. No ale jeden tom to nie majątek, a na papierze niektóre rzeczy zyskują.

Pierwsza jednotomówka to takie "meh", nie przyciągnęła mnie niczym, zatem daruję sobie kupno. "Dziewczynę" kupię, ale też bez większego entuzjazmu. Film kojarzę, ale go nie oglądałam.

Została do ogłoszenia jeszcze jedna manga. Zobaczymy, czy ona uratuje sytuację.

Kirion
Adept
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 30, 2017 5:28 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kirion » pn paź 16, 2017 4:44 pm

.
Ostatnio zmieniony sob gru 23, 2023 10:17 pm przez Kirion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Mormicc » pn paź 16, 2017 4:47 pm

ninna pisze:
pn paź 16, 2017 4:41 pm
Została do ogłoszenia jeszcze jedna manga. Zobaczymy, czy ona uratuje sytuację.
Też mam na to nadzieję. Ostatnio ten cykl wydawniczy chwalono na forum a dzisiejsze zapowiedzi jak na razie średnie :?

Co do kreski w Neverlandzie
Ask Waneko pisze:Kurczę... Opis fabuły Yakusoku no Neverland strasznie mnie intryguje (zdają się to być moje klimaty). Ala ta kreska... Odtrąca mnie na kilometr... Jak myślicie, czy fabuła i postaci zrekompensowałyby mi warstwę graficzną?
[Madziozord] Zagwarantować niestety tego nie możemy, ale wszyscy zakochani po uszy w tj mandze członkowie redakcji twierdza , że tak. A, ważne info! Kreska w tomikach jest O NIEBO LEPSZA niż ta ze skanów na sieci (wydanie magazynowe)!!!
Przyznam, że jestem zaskoczony. Nigdy nie słyszałem o tym żeby autor przerysowywał(?) mangę na potrzeby wydania tomikowego
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Alextasha » pn paź 16, 2017 4:50 pm

Mormicc pisze:
pn paź 16, 2017 4:47 pm
Przyznam, że jestem zaskoczony. Nigdy nie słyszałem o tym żeby autor przerysowywał(?) mangę na potrzeby wydania tomikowego
Ummm One-Punch Man xD? choć nie z magazynu

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » pn paź 16, 2017 4:58 pm

Doprawdy? Na pewno sobie porównam tomik z różnymi skanami, gdy ten tylko wyjdzie. Jestem ciekawa, czy to kwestia faktycznego przerysowania rozdziałów na nowo czy po prostu poprawa jakiś krzywych czy nieproporcjonalnych elementów (których jeśli dobrze pamiętam trochę było, kreska mnie nie zachwyciła, gdy czytałam skany - chociaż niektóre kadry były piękne!). Bo raczej nie sądzę by tak wychwalali po prostu jakość grafiki (bo skany w 99% mają jakość tragiczną, a już na pewno w porównaniu do wydrukowanych tomików)
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Itachi Uchiha » pn paź 16, 2017 5:00 pm

Trzecią i ostatnią naszą dzisiejszą Jednotomówką jest:
Kamisama ga uso wo tsuku
(Tytuł roboczy: KŁAMSTWA BOGÓW)
Gatunek/tematyka: romans, seinen, dramat
Autor: Kaori Ozaki
Ilość tomów w Japonii: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony, obwoluta
Cena: 21,99 zł
Premiera: 27 kwietnia 2018
Opis fabuły
Trwa jedenaste lato w życiu Natsuru. Dziewczyny z jego klasy ingorują go kompletnie odkąd odrzucił jedną z nich podczas ostatnich Walentynek. Zmiana następuje zaraz przed wakacjami, gdy Suzumura, najwyższa dziewczyna w jego klasie nadle do niego zagaduje. Natsuru spotyka sie z Suzumurą poza szkołą i odkrywa jej szokujący sekret...
Przedpłaty, forum i inne
W ciągu godziny przedpłaty znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2zs6pei
Na naszym forum wątek, gdzie będzie można dyskutować o tym tytule znajdziecie w dziale Jednotomówki Waneko.
Co sądzicie o dzisiejszym ogłoszeniu? Planujecie kupić ten tytuł, jesteście nim zainteresowani? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.
Podsumowując ogłoszenia z dwóch dni: 2/4. Dla mnie The Promised Neverland i Kłamstwa Bogów. :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony pn paź 16, 2017 5:08 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości