włamanie w waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Zablokowany
michal9o90
Status: Offline

włamanie w waneko

Post autor: michal9o90 » pn wrz 14, 2009 5:14 pm

Mam pytanie odnośnie włamania, czy może przez to jest zagrożona premiera mang na wrzesień, mam nadzieje, ze nie, bo teraz to już dostanę jasnej cholery, wiem, że teraz to nei wasza wina, ale z takją już niecierpliwością czekam na Karin 2, tyle czasu, ślędząc dosłownie każdą informację, że jak jeszcze raz przesuniecie, to chyab się powieszę :), mam nadzieje, że uda wam się szybko dojść do ładu i uda wam się wydać mangi na czas.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 14, 2009 6:10 pm

Księga gości Waneko pisze:Drodzy czytelnicy! Po włamaniu do redakcji, wszystkie tytuły zostaną przesunięte o 1miesiąc. Za utrudnienia - przepraszamy.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

michal9o90
Status: Offline

Post autor: michal9o90 » pn wrz 14, 2009 7:24 pm

dzięki wielkie za odp. cóż tego się spodziewałem, ehhh nigdy nie doczekam się Karin 2
:( , no nic nie pozostaje tylko czekać.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt wrz 15, 2009 6:33 pm

michal9o90 pisze:dzięki wielkie za odp. cóż tego się spodziewałem, ehhh nigdy nie doczekam się Karin 2
:( , no nic nie pozostaje tylko czekać.
Nie smuć nic, jeśli to tylko miech to nic wielkiego.
Ale znając życie i Waneko, to opóźnienie będzie większe.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt wrz 15, 2009 7:03 pm

Czekajcie na przedostatni tom jakiejś mangi ponad pół roku ( GTO ) to zrozumiecie co to znaczy wielkie opóźnienie >.>

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw wrz 17, 2009 6:53 am

Hm,czekam na ostatni tom princess ai juz jakies...ee....2lata?Oo

Mam nadzieje,ze wydawnictwo duzych strat nie ponioslo:S

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » pt wrz 18, 2009 2:40 pm

super, tylko, że princess ai nie jest od waneko

mam nadzieję, że wydawnictwo szybko zacznie wracać na prostą. z doświadczenia wiem, że życie jest brutalne, ale życzę powodzenia ^.^

michal9o90
Status: Offline

Post autor: michal9o90 » ndz wrz 20, 2009 9:49 am

Kisara pisze:
michal9o90 pisze:dzięki wielkie za odp. cóż tego się spodziewałem, ehhh nigdy nie doczekam się Karin 2
:( , no nic nie pozostaje tylko czekać.
Nie smuć nic, jeśli to tylko miech to nic wielkiego.
Ale znając życie i Waneko, to opóźnienie będzie większe.
NO I nie mów chop zanim.....

WAŻNA INFORMACJA!

Dostałem wprost odpowiedź od waneko:

Niestety, materiały do Karin 2 zostały skradzione, kopie też.... Musimy wszystko robić od początku. Sądzimy, że nie wyrobimy się nawet w październiku. ;( przepraszamy


Dla mnie to trochę dziwne, nie mają na dyskach twardych tego???????????????????? No bo bez jaj, przecież chyba takie ważne rzeczy trzyma się w wielu miejscach, na wielu kopiach itd.

Jeśli, od początku znaczy, ze od początku muszą tłumaczyć, to ja wypadam, chyba teraz to juz naprawdę nie wytrzymam i se zobaczę skana, a potem i tak kupie mangę.

Mori
Status: Offline

Post autor: Mori » ndz wrz 20, 2009 10:57 am

Przecież chyba skradziono im sprzęt komputerowy, gdzie mogliby to jeszcze trzymać?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz wrz 20, 2009 12:52 pm

Mori pisze:Przecież chyba skradziono im sprzęt komputerowy, gdzie mogliby to jeszcze trzymać?
Pewnie mieli na dyskach twardych i płytach. Jak skradli obie te rzeczy, to raczej muszą robi od nowa.
Mogli np. też trzymać to na pocztach spakowane w rarze. Na pewno wiele rzeczy przemyślą teraz i bardziej się ubezpieczą.

Zablokowany

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości