Dodruki - temat ogólny

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob kwie 02, 2011 12:57 am

O "Miłości..." lepsze :d

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob kwie 02, 2011 1:41 pm

Tego o miłości w ogóle nie skumałam XD

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob kwie 02, 2011 3:20 pm

Bo żeby skumać, trzeba przeczytać "Miłość..." ;P

oturan
Status: Offline

Post autor: oturan » ndz lip 10, 2011 1:13 am

Z "mangaforum": WANEKO / Great Teacher Onizuka
Dziś kupiłem 4 tom GTO. Wracam do domu i... ZONK Najprawdopodobniej w drukarni została pomylona kolejność stron, są ułożone jak w "naszych" książkach o_O Czyli musiał bym czytać od lewej do prawej... Czy ktoś jeszcze miał taki problem? I gdzie mam iść z reklamacją? Do Empiku w którym kupowałem tomik, czy pisać bezpośrednio do wydawnictwa?

Czy wszystkie dodruki czwartego tomiku mają ten problem ?
Bo nie chce specjalnie jechać do empiku by się rozczarować.
Ostatnio zmieniony ndz lip 10, 2011 11:33 am przez oturan, łącznie zmieniany 1 raz.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » ndz lip 10, 2011 1:42 am

Niet.
Też mam z dodruku i jest całkowicie normalny, więc możesz spokojnie jechać.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt gru 02, 2011 9:20 am

Pytanie do wydawnictwa:
Kiedy pojawi się możliwość składania zamówień na pierwszy tom VGAi? (Ten z obwolutą)
Mam zamiar zrobić większe zamówienie i czekam jeszcze tylko na to... i pytania dodatkowe odnośnie wydania:
Obwoluta będzie pasowała do reszty serii, tak? (Nie będzie to kopia okładki pierwszego wydania? Bo to byłby czysty idiotyzm)
Tomik będzie wydany na białym papierze i po dodatkowej korekcie? (W Waszym wydawnictwie wydaje się to standardem, ale wolę się upewnić)

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr sie 15, 2012 1:24 pm

Dodruk pierwszego Marsa jest w planach?
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr sie 15, 2012 5:12 pm

I czy wiecie kiedy trafią do was dodruki z VK?

Thane
Status: Offline

Post autor: Thane » śr lut 27, 2013 2:48 pm

Witam.

Mam pytanie o dodruk 7 tomu "Hiroshima 1945 – Bosonogi Gen". W połowie czerwca 2012 ujawniono, że "już" planowany jest dodruk tego tytułu, źródło poniżej:

http://waneko.pl/?v=ma_galeria&id=26&n=0&paged=12

Pod koniec 2012 podziało się coś dziwnego i niektórzy sprzedawcy sprzedawali ten tom przedpremierowo (premiera miała być bodaj z końcem września albo października). Kiedy się z tego wycofano powiadomiono mnie w wydawnictwie, że najpewniej jeszcze przed końcem roku tom się ukaże. Mamy koniec lutego 2013 i brak żadnych wieści. Czy ktoś kompetentny z wydawnictwa możne powiedzieć czy są jakiekolwiek plany na dodruk 7 tomu? A jeśli tak, to czy jest na ten moment, określony jakikolwiek przypuszczalny termin wprowadzenia książki do sprzedaży?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :).

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lut 27, 2013 2:54 pm

7 tom Hiroszimy będzie u nas jutro albo pojutrze, zależy od tego czy drukarnia się wyrobi. Ale będzie w tym tygodniu. Na 101%. Słowo.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Thane
Status: Offline

Post autor: Thane » śr lut 27, 2013 3:00 pm

To się wstrzeliłem ;). Póki co jednak zachowuję umiarkowany optymizm, jednak jeśli to prawda to bez wątpienia będę jedną z pierwszych osób, która go kupi. Skoro będzie u wydawnictwie w tym tygodniu to znaczy, że i w tym samym czasie rozpocznie się sprzedaż?

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lut 27, 2013 4:47 pm

no to bardzo fajnie, bo tylko 7 tom mi brakuje Hiroszimy . Kupię na pewno.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lut 27, 2013 4:50 pm

Jak tylko dojdzie to dodamy go do sklepu i przez niego będzie można go kupić. Będzie też dostępny w innych sklepach, ale nakład dodruku jest mały, więc szybko może się okazać, ze tylko zamówienia złożone u nas mają szansę na realizację.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 04, 2013 11:23 am

Drukarnia trochę wszystko opóźniła, ale 7 tom Hiroszimy (i 1 Saiyuki) właśnie do nas przyjechał i można go już zamawiać przez nasz sklep internetowy.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn mar 04, 2013 8:40 pm

super :D. Brakujący 7 tom Hiroszimy już zamówiony.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr maja 01, 2013 12:24 am

Czy pojawi się może dodruk tomu 1-2 Zapisków detektywa Kindachi, czy raczej to marzenie ściętej głowy?
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr maja 01, 2013 1:17 am

Nie ma niestety (i mówię to z bólem w sercu, bo Kindaichi to bardzo fajna manga) szans na dodruk Kindaichiego 1-2.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

oturan
Status: Offline

Post autor: oturan » śr maja 01, 2013 5:42 pm

Czy już wszystkie tomiki GTO zostały wydane na białym papieże ? Pytam ponieważ zbierałem dodruki na bieżąco do dwunastego tomu, a potem przestałem i nie wiem czy teraz zamawiać hurtowo ?

Z góry dzięki za odpowiedz !

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr maja 01, 2013 6:00 pm

Jeżeli mnie pamięć nie myli (100% pewność będę miał jak zerknę na półki w magazynie)to jeszcze nie, właśnie tomy 13-14 i chyba 15 mamy na "starym" papierze i do momentu aż nie wyczerpie się ich pierwszy nakład nie planujemy dodruku. Oczywiście jak już będziemy je dodrukowywać to stanie się to na białym papierze.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » czw maja 02, 2013 7:55 am

Ja mam w domu drugie wydanie tomu 14, który pochodzi z 2011 roku i jest wydrukowany na białym papierze, oraz pierwsze wydanie tomu 15 z 2007 roku i ono także jest na białym papierze, choć z zewnątrz wygląda, jakby zżółciał. :P Zatem mam pytanie do Waneko, czy jeżeli tomy do 12 były już dodrukowywane na białym papierze, to czy jedynym tomem, który jeszcze się ostał bez białego papieru, jest 13? Czy moglibyście to sprawdzić i dać odpowiedź? Będę wdzięczny ( a może wówczas złożę zamówienie na tomy 9+, bo mam lukę do zapełnienia ).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości