Dodruki - temat ogólny

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » czw maja 02, 2013 10:33 am

Ja też zaczęłam uzupełniać GTO i w Kwietniu kupiłam w sklepiku Waneko tomy 11,12,13 - wszystkie na starym papierze, pierwsze wydania :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw maja 02, 2013 10:39 am

Sprawdziłem, i jednak na "starym" papierze są jeszcze tomy 10-13, cała reszta jest już na białym. Co do ewentualnych dodruków to najbliżej jest go w przypadku tomu 13, następny w kolejce będzie zapewne tom 10, na 11 i 12 przyjdzie jeszcze dłuuugo poczekać.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

kamiookami
Posty: 77
Rejestracja: pt lut 18, 2011 11:45 am
Status: Offline

Post autor: kamiookami » pt maja 24, 2013 8:23 pm

Będzie jeszcze możliwość kupienia u Was VGA 1?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob maja 25, 2013 2:50 pm

Raczej na 99% nie
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » wt sty 14, 2014 8:28 pm

Widzę, że w sklepiku na nowo pojawił się Michael. Jest szansa na tomiki 3,7,9?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sty 14, 2014 8:36 pm

Niestety, ale nakład jest wyczerpany a na dodruki nie ma szans. Pozostaje tylko Allegro lub coś takiego.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » wt sty 14, 2014 11:00 pm

wataken pisze:Niestety, ale nakład jest wyczerpany a na dodruki nie ma szans. Pozostaje tylko Allegro lub coś takiego.
tja, tylko ciekawe jaka byłaby cena, gdyby się W KOŃCU pojawił...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sty 14, 2014 11:08 pm

Raczej nie większa niż za 11 tom Edena lub "Ojcowie i Synowie" albo "Wędrówki z Yotaro" z Usagiego Yojimbo. Ale fakt, cena może ciut zaboleć.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » wt sty 14, 2014 11:23 pm

wataken pisze:Raczej nie większa niż za 11 tom Edena lub "Ojcowie i Synowie" albo "Wędrówki z Yotaro" z Usagiego Yojimbo. Ale fakt, cena może ciut zaboleć.
Problem w tym, że o ile kupując Eden czy zbierając Usagiego trzeba się przygotować na wydatek, ale te tomy się chociaż pojawiają i jest świadomość, że można je kupić. Z Michaelem już tego komfortu nie ma. Na jeden z brakujących tomików poluję już w różnych miejscach od pół roku i na 90% żaden z nich nie pojawił się na allegro w tym okresie choćby raz.

Swoją drogą z tym Usasiem to nie jest aż tak źle, uda mi się skompletować serię pewnie za ok 500-600 zł :)

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt sty 14, 2014 11:28 pm

6 tom na alledrogo jest dostępny, 3 tomik widziałem jakiś czas temu także, problematyczny może być tom nr 9. (kolega dokładnie tych samych tomików szuka i mu pomagam)

electric_cat
Status: Offline

Post autor: electric_cat » wt lut 18, 2014 10:35 pm

Pewnie wyjdzie, że sobie odpowiadam sama na pytanie, ale co tam, spróbujmy.
Poszła wyprz "Hiroszimy" z założeniem, że ma więcej tych komiksów nie być. Mam jednak pytanie o nieuchwytny tom 7. Czy przewidujecie dodruki? Ewentualnie czy jest możliwość wydrukowania komiksu "na żądanie" i ewentualnie jakie by były koszta?

Wiem, szaleństwo z tym moim pytaniem, ale wkręciłam się w serię, "siódemki" brakuje, allegro wertuję po kilka razy na tydzień, w antykwariatach warszawskich straszę, facebooka spamuję i rozważam ściąganie wersji anglojęzycznej z Ebaya. Dlatego też uśmiecham się o jakąkolwiek odpowiedź czy mieć nadzieję na wersję polską, czy też uszy podkulić i się ingliszować. :mrgreen:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lut 18, 2014 10:52 pm

Był już dodruk 7 jakiś czas temu i cały zszedł, kolejnych nie planujemy. Dlatego albo znajdziesz coś na allegro/antykwariatach, albo naprawdę niestety pozostaje wersja anglojęzyczna.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

electric_cat
Status: Offline

Post autor: electric_cat » śr lut 19, 2014 10:04 am

Szkoda, ale dziękuję za odpowiedź.

Evedoo
Status: Offline

Post autor: Evedoo » pt maja 16, 2014 6:48 pm

Będzie jeszcze Highschool of The Dead 2 ,5 ,6 ??

Anon
Status: Offline

Post autor: Anon » pn lis 10, 2014 11:38 pm

Czy jest szansa na 5 tom Karin?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt lis 21, 2014 2:17 pm

Czy macie może na stanie jeszcze okładki do Karin. Bo moje są tak zużyte, że wypadałoby je wymienić :P

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt lis 21, 2014 2:38 pm

A obwoluty do których tomów cię interesują?
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt lis 21, 2014 2:51 pm

A obwoluty do których tomów cię interesują?
Najlepiej do wszystkich 6 tomów. Ale jak nie, to może te co wam pozostały. Zapewne wziąłbym je przy okazji zamawiania paru tomików w waszym sklepie :wink:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt lis 21, 2014 2:57 pm

Karin ma 7 tomów, ale okej :) Napisz w komentarzu do zamówienia które chcesz i włala.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt lis 21, 2014 3:09 pm

Karin ma 7 tomów, ale okej :) Napisz w komentarzu do zamówienia które chcesz i włala.
Bardzo dziękuję :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości