Dodruki - temat ogólny

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Krejt
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Krejt » śr lip 22, 2009 12:02 am

Ponieważ tematy z prośbami i pytaniami o dodruki mnożą się jak króliki, proszę teraz wszystkie takie prośby (i pytania) zamieszczać w jednym wątku - tym właśnie.
Pozostałe zostaną zamknięte, ten - przyklejony, a każdy kto założy nowy temat o dodrukach - przykładnie "nagrodzony".

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » śr lip 22, 2009 2:41 am

no wiec ja zaczne waneko dodrukowalo tom 4 love hina a mowi ze do konca tego tygodnia maja byc tomy 3 i 5 bo ponoc sa juz w drukarni czy to prawda ??

taką wiadomość podała mi Pani Weronika

Dante
Status: Offline

Post autor: Dante » śr lip 22, 2009 9:01 am

Z odpowiedzi namojego maila dotyczącego Saiyuki 4 dowiedziałem się że planowany jest dodruk tego tomu. Najpierw jednak wydawnictwo musi "znaleźć drukarnię która wydrukuje tom z kolorowymi stronami". Wydaje mi się to żadnym problemem i niedługo powinien pojawić się ten niedostępny obecnie tomik ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 22, 2009 3:35 pm

iąg dalszy szturmu dodruków!
Drodzy czytelnicy!
żeby Wasze serie były kompletne a szeregów tomików na półkach, nie szpeciły ziejące niczym odchłań piekła wyrwy, w sklepiku pojawiają się kolejne dodruki! Tym razem będą to:
Yami no Matsuei tom 3,

Ptaszek Dzwonek i ja
a w poniedziałek dostępne będą również:
Love Hina tom 3 i

Love Hina tom 4.

Mail od waneko. ;)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lip 22, 2009 4:09 pm

Tom 4 Saiyuki, będzie do kupienia na konwencie animatsuri w Warszawie :mrgreen: (01.08). Będzie to niestety tylko kilka sztuk (tomiki ze zwrotów ale w idealnym stanie), ale dodruk tego tomu nie ominie!
Zapraszamy więc na stoisko Waneko! :wink:
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » śr lip 22, 2009 5:17 pm

a co z tomem 5 ktorego tez brakuje kiedy bedzie ?? (love hina) mial sie ponoc ukazac razem z tomem 3 czy jest to pomylka na stronie ze napisali tom 3 i 4 bo przeciez tom 4 jest juz w sprzedazy

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw lip 30, 2009 10:45 am

czy będą dodruki Paradise Kiss?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lip 30, 2009 4:45 pm

Witajcie,
absolutnie planujemy dodrukować brakujące tomiki serii Paradise Kiss. Prawdopodobnie nastąpi to zaraz po wakacjach.
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Kirika
Status: Offline

Post autor: Kirika » ndz sie 16, 2009 3:09 pm

Czy planowany jest dodruk brakujących tomików GTO?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sie 17, 2009 9:48 am

Drodzy Czytelnicy,
jak najbardziej planujemy dodruki GTO. Niestety nasze braki w archiwaliach tego tytułu są duże więc uzupełnienie całej serii będzie trwało długo. Prosimy na bieżąco obserwować nasz dział ogłoszeń. Zawiadamiamy tam o każdym dodruku.
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

goyaka
Status: Offline

Post autor: goyaka » ndz sie 30, 2009 5:59 pm

Witam! Szukam wszędzie i wszędzie nie mogę znaleźć. Mam już zamówione wszystkie tomy Love Hina (część na Allegro, część w sklepiku), ale nigdzie nie mogę dostać tomu 4... Czy dodruk już był?

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » śr wrz 02, 2009 3:36 pm

lol dodruk był podczas wakacji a dokładniej w lipcu i wychodzi na to,że wykupili wszystkie tomy mi się osobiście udało załapać i zamówiłem wszystkie także będziesz musiał bardzo długo czekać na dodruk tomu 4 i jedyne co ci pozostaje to allegro bo dodruk może za rok będzie.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » sob wrz 26, 2009 4:12 pm

Chcialabym sie spytac, kiedy dokladnie bedzie dodruk Paradise Kiss(albo czy juz byl)
i czy ukaze sie w sklepie internetowym Waneko?

InFernaL
Status: Offline

Post autor: InFernaL » pn lis 02, 2009 5:38 pm

wataken pisze:Cut
Pisałem na GG Waneko, na e-mail'a ale pustka. Postanowiłem się zajerestrować na forum, może tutaj dostanę odpowiedź. Co z dodrukiem GTO? Od sierpnia już trochę minęło.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lis 03, 2009 1:40 pm

Witaj,
GTO czeka na swoja kolejkę. Przed nim dodrukowywujemy jeszcze Paradise Kiss 5, Black Lagoon 1 oraz conajmniej dwie pozycje z serii Jak Powstaje Manga. Dopiero gdy zrealizujemy te dodruki zajmiemy się uzupełnianiem serii GTO. Na pocieszenie tylko dodam że postaramy się dodrukować wszystkie brakujace tomy w jak najrótszym odstępie czasu.
Pozdrawiamy, WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

InFernaL
Status: Offline

Post autor: InFernaL » wt lis 03, 2009 3:18 pm

No to widzę i tak przyjdzie trochę poczekać :< A liczyłem że będę miał co czytać w czasie Świątecznego nastroju ;) No nic, dzięki że w końcu ktoś odpowiedział od Was :)

xelloss
Status: Offline

Post autor: xelloss » śr sty 13, 2010 9:19 pm

właśnie zajrzałem do sklepiku i na allegro z zamiarem zakupienia karin tom 1 i patrze a tu nic czy już cały nakład został sprzedany?? jeżeli tak to kiedy można się spodziewać dodruku

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr sty 13, 2010 11:12 pm

Jeszcze niedawno Waneko 1 tomik na allegro sprzedawało. Dzisiaj się aukcja skończyła (nie sprzedali wszystkich wystawionych tomów) - więc może niedługo wystawią ponownie.

Light
Status: Offline

Post autor: Light » sob sty 16, 2010 1:54 pm

Kiedy mniej więcej można liczyć na dodruki GTO? Bo nie wiem czy złożyć zamówienie w najbliższym czasie bez GTO czy później i poczekać na to. Już wyszły dwa brakujące tomy Jak powstaje manga więc z tego co napisał wateken teraz powinniście się tym zająć.

C4rl0s
Status: Offline

Post autor: C4rl0s » ndz sty 31, 2010 10:42 am

Poproszę dodruk Love Hina 4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości