GTO 24 tomik...

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
szczepan325
Status: Offline

GTO 24 tomik...

Post autor: szczepan325 » śr cze 10, 2009 12:06 pm

Hmmm. Dziwna sprawa, 24 tomik był zaplanowany na maj, a tu na stronce głównej cisza, żadnej informacji o opóźnieniu, ani o wydaniu. Mam więc pytanko, czy tom został wydany? (Zadałem sobie trud i przeszedłem się po księgarniach - nigdzie nie ma). A może jest jakieś opóźnienie? Jak ktoś coś wie to proszę o info :D

Ray
Weteran
Kontakt:

Post autor: Ray » śr cze 10, 2009 3:23 pm

Ostatnie GTo było chyba jeszcze w tamym roku... Teraz plan wydawniczy się zmienia i będzie wydawane co pół roku... :roll:

szczepan325

Post autor: szczepan325 » śr cze 10, 2009 3:52 pm

Co pół roku?
To znaczy że plan ze stronki jest już nieaktualny (2 ostatnie tomiki w niedużym odstępie)?
Owszem 23 GTO ukazał się chyba w okolicy świąt, więc na 24 najwyższa pora :)

Sonia
Adept

Post autor: Sonia » czw cze 11, 2009 12:40 pm

Nick: waneko
Data: 10-06-09
Tekst: Witajcie, niestety zarówno Utena jak i GTO są drukowane w tej samej drukarni,dlatego kłopoty które mamy z Uteną 6 wpłyną także na datę wydania GTO. Jeśli chodzi o tomik 24, przybliżoną datą wydania będzie początek lipca. Jesteśmy w trakcie układania nowego planu wydawniczego, pojawienie się aktualnych terminów wydań wszystkich naszych mang zostanie ogłoszone na stronie. Jeszcze raz bardzo przepraszamy i pozdrawiamy, WANEKO
Jakby ktoś nie zauważył w księdze gości 8-)

9marcin

Post autor: 9marcin » pt lip 10, 2009 12:59 pm

Co to wogole za moda na pisanie takich informacji w ksiedze gosci :? ?

Ineluki
Wtajemniczony

Post autor: Ineluki » sob lip 11, 2009 1:08 am

9marcin pisze:Co to wogole za moda na pisanie takich informacji w ksiedze gosci :? ?
A czemu nie? Na księdze gości pojawiają się pytania, nie trzeba ich szukać po różnych działach forum... tak jest wygodniej... właściwie po to chyba jest księga gości, ludzie zadają pytania, wydawnictwo (czasem) odpowiada...
Ja najpierw zaglądam na stronę wydawnictwa, a później na forum. Według mnie to dobry nawyk :D ...

Ray
Weteran
Kontakt:

Post autor: Ray » sob lip 11, 2009 9:47 am

Cóż, forum jest do zadawania pytań i na jakich ty działach masz problem szukać...?
Jest jeden- pytania do Waneko... A na księge gości się wchodzi raz i nie sprawdza jej. Nie widze w tym momencie sensownego powodu na istnienie forum >.>

Ineluki
Wtajemniczony

Post autor: Ineluki » sob lip 11, 2009 4:17 pm

Ray pisze:Nie widze w tym momencie sensownego powodu na istnienie forum >.>
Och? No patrz, a ja myślałem, że forum jest po to żeby fani mogli porozmawiać na temat swojego hobby... i nie tylko... o ja niewierny :lol: ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”