Nowe tytuły na drugą połowę 2008 roku

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob paź 25, 2008 11:57 am

Futari Ecchi ma 30+ tomów? O_O

WANEKO rzuca się na głęęęboką wodę.
Jaką głęboką wodę ? Mogą to przerwać w każdej chwili.
Szczerze mówiąc to moim zdaniem nie od rzeczy byłoby skorzystać z dystrybucji seks shopów i może nawiązać współpracę z Pink Pressem, żeby to wrzucili do swojego sklepu.

MattGrimp
Adept

Post autor: MattGrimp » ndz paź 26, 2008 11:26 am

a ja muszę powiedzieć, że zapowiedzi mi się podobają, ponieważ nie mam zamiaru nic z tych tytułów kupić =] może ale jak wiemy morze jest duże, głębokie i pełno w nim ryb, kupie Black Lagoon - ciekawy jestem jaki będzie jeszcze jeden nowy tytuł, ciekawy jestem czy Waneko wyda coś co znowy mnie do nich przyciągnie =]

Niko_tan

Post autor: Niko_tan » pn paź 27, 2008 9:06 pm

Eh...Black Lagoon - nie kupię, Futari Ecchi - nie kupię i w końcu Karin - nie kupię --_-- Jednym słowem tyle czekałam na nowe tytuły, a tu klops ;( Eh...to teraz pozostają mi dwie rzeczy: po pierwsze czekać na czerwcowy nowy tytuł ^^ , a po drugie czekać na to co wymyśli Studio JG, a propos wydawania mang ^^ i czekać na ich tytuły ^^
W sumie to nawet dobrze, bo sobie spokojnie skompletuje Utenę, a mój portfel niewiele straci XD

Joanne

Post autor: Joanne » pn paź 27, 2008 10:09 pm

Z zapowiedzianych pozycji zakupię jedynie BL. Co do FE nie jestem nawet w stanie znaleźć informacji o fabule, może ktoś krótko opisze albo poda linka?

wacek

Post autor: wacek » śr paź 29, 2008 12:45 am

Kisara
nołlife

Post autor: Kisara » śr paź 29, 2008 12:21 pm

Oooo czyli jednak Black Lagoon wyjdzie? (Kisara teraz ma dylemat, czy kupować droższą wersję TokyoPop, czy postawić na tańszą wersję Waneko........).
Co do F. Ecchi nie zamierzam kupować : P

MattX

Post autor: MattX » śr paź 29, 2008 1:22 pm

Więc tak z nowości to zakupię tylko Black Lagoona. Karin odpada w przedbiegach bo kreska jakaś dziwaczna a dodatkowo po przeczytaniu skanlacji stwierdzam, że wampirzyca wstrzykująca krew ludziom mnie nie kręci a zawsze jest tak, że jak coś ze skanlacji mi się podobało to kupuję bez gadania.

Za Futari Ecchi podziękuję. Seria ma 40 tomów i znając życie jak będzie miała niską sprzedaż to z niej zrezygnują tak jak to było z Lockiem i Kindaichim. Poza tym nie trawie gatunku Ecchi z czego jest kilka wyjątków i moim skromnym zdaniem lepiej by było wydać Magister Negi Magi.

Czekam na następne części Saiyuki i mam nadzieję, że się doczekam :D

Reiha
Adept
Kontakt:

Post autor: Reiha » ndz lis 02, 2008 2:59 pm

żaden z tytułów nie leży w kręgu moich zainteresowań. Szkoda.
Obrazek

Sheril
nołlife

Post autor: Sheril » ndz lis 02, 2008 4:49 pm

Kairin chyba kupie,Black Lagoon-obejrze i zobacze, F.Ecchi-zobacze, jak narazie z tego co widzialam w necie to podoba mi sie srednio na jeza,a na sile nic nie bede kupowac. No i czekam na Saiyuki;]
::Is that alright?
Give my gun away when it's loaded
Is that alright?
If you don't shoot it how am I supposed to hold it::

Mai-Takeru
Wtajemniczony

Post autor: Mai-Takeru » ndz lis 02, 2008 9:39 pm

Hmm, dowiedziałam się, że BL to seria niezakończona i będzie się raczej długo ciągnąć, więc... Zainteresuję się chyba tylko Karin.

Mori

Post autor: Mori » pn lis 03, 2008 12:42 pm

No właśnie też przeczytałam że chaptery wychodzą dosyć nieregularnie i póki co końca nie widać.

Serafina

Post autor: Serafina » pn lis 03, 2008 3:01 pm

Karin może kupię, jeszcze nie wiem. Zależy mi tylko i wyłącznie na Saiyuki.
Obrazekklik Obrazek

Awatar użytkownika
Lisa
Adept

Post autor: Lisa » ndz lis 09, 2008 11:32 pm

Osobiście kupie Black Lagoon i może tą czerwcową nowość. Miłość krok po kroku to nie dla mnie. Oczywiście czekam na kontynuację Saiyuki i na Loveless ;33

Co do tytułów to dlaczego Karin ma się nazywać "Wampirzyca Karin" a nie samo Karin i czy fani nie mogliby zadecydować o tytule? :roll:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony

Post autor: Krzych Ayanami » pn lis 10, 2008 11:45 am

Pewnie ze względów komercyjnych. Amerykanie mają u siebie "Wampirzyczkę".

Przy okazji, wszystkie nowości zostały przeniesione z listopada na grudzień.

Freequ

Post autor: Freequ » wt lis 11, 2008 3:21 pm

Niestety...:( Mam 200 kilka złotych, chciałem już złożyć zamówienie na kilka nowych mang, a tu opóźnienia... Znowu?!

Me-ouch
Adept

Post autor: Me-ouch » wt lis 11, 2008 9:48 pm

Jakby było mało obsuw, GTO 25 wyleciało z harmonogramu. Czyżby seria miała sie zakończyć dopiero po wakacjach?!...
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Awatar użytkownika
Lisa
Adept

Post autor: Lisa » śr lis 12, 2008 11:17 pm

Pewnie ze względów komercyjnych. Amerykanie mają u siebie "Wampirzyczkę".
Nech, no to Jul się nie ucieszy..... Trudno mi jakoś nie pasuje ten tytuł. Chociaż jak znam sama siebie to się przyzwyczaję ^^'''''

Szkoda, że zapowiedzi przeszły na grudzień, ale będzie można powiedzieć swoim rodzcą/rodzeństwu żeby kupili nam jakiś tytuł ;)

viki-26

Post autor: viki-26 » czw gru 25, 2008 12:50 am

Z tych nowości, to ja raczej nic nie kupię, chyba, ze w najbliższym czasie się przekonam do któregoś z tych tytułów, co jest mało prawdopodobne, a już niemożliwe w przypadku FE xD ale dla mnie tym lepiej, bo nie za bardzo mam kasę, poza tym siedzę za granicą i nie wiem, kiedy będę na następny raz w Polsce, więc nie będę miałą czego żałować :roll:

Marusera
Kontakt:

Post autor: Marusera » ndz sty 11, 2009 2:07 pm

Mnie także nic nie interesuje nic z nowości :( Jeśli jednak manga Loveless zostałaby wydana to chętnie bym kupiła, ale o ile wiem to nie jest pewne. :? Szkoda, że żadna z nowych mang nie przypada mi do gustu...

yuzuki6

Post autor: yuzuki6 » śr sty 14, 2009 2:34 pm

Mnie tez nic nie zaciekawiło...czekam na coś dla mnie np. lovelessa albo coś w stylu Clampa...
Boku wa naze kaze no you ni kumo no you ni
ano sora he to ukabu hanega nai naze...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”